Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila

Citroen Outlaws Forum
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Dobar dan

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
rasputin

rasputin


Broj postova : 10
Join date : 10.07.2010
Lokacija : Zagreb

Dobar dan Empty
PostajNaslov: Dobar dan   Dobar dan Emptysub srp 10, 2010 3:55 pm

Kupujem u petak jednu Xantiu 1.8i 1993. sa 150k km, ABS-om, daljinskim, radiom sa komandama na volanu, podizačima itd., sve uredno servisirano i održavano. Malo me kopka to šta nema klime, ali dobivam je za malo para tako da... Međutim, vidim da se u Šibeniku prodaje jedna 1.8 16V u dijelove koja ima klimu, airbagove i sl. Da li je komplicirano ubaciti klimu na ovu?

Hajd', budemo se družili. Very Happy
[Vrh] Go down
Deda_
Admin
Deda_


Broj postova : 838
Join date : 03.02.2008

Dobar dan Empty
PostajNaslov: Re: Dobar dan   Dobar dan Emptypon srp 12, 2010 9:28 am

Ništa ne paše,moraš premještati cijelu armaturu,a nisam siguran,bilo je davno,da na bloku motora koji nema klimu uopče ima predviđeno da se zašarafi kompresor.Najbolje uzmi obe,pa onda imaš jednu za dijelove.
[Vrh] Go down
Lakii

Lakii


Broj postova : 284
Join date : 23.02.2008
Age : 40
Lokacija : Rijeka

Dobar dan Empty
PostajNaslov: Re: Dobar dan   Dobar dan Emptyčet srp 15, 2010 4:37 pm

Pretpostavljam da je ta 16v Xantia II. generacija, tako da ti jako malo stvari pase s tog auta!
Za stavljanje klime ti treba jako puno dijelova, od kompresora, nosaca, mikroremena, kilera, cijele elektronike koja upravlja hladenjem motora, cijevi... A treba ti i komplet sustav ventilacije u kabini: kucista, ventilator i upravljacki sklopovi.
A da ne pricamo kako bi bilo krvavo sve to montirati...
Ako bis uzeo taj auto, bolje ti se pomiriti s time da nema klimu i gotovo.

PS. ako bis uzeo auto, javi se u Xantia garazu pa da ti izrecitiramo par caka u vezi tog auta, na sto paziti, i tako...
[Vrh] Go down
rasputin

rasputin


Broj postova : 10
Join date : 10.07.2010
Lokacija : Zagreb

Dobar dan Empty
PostajNaslov: Re: Dobar dan   Dobar dan Emptyčet srp 15, 2010 5:06 pm

A isplatilo se ili ne, nemam love pa sam prisiljen slagati. Po ovu idem sutra i dobivam uredno registriran i servisiran auto za manje od 1000€ što je smiješna lova. Ova 1.8 16v što se u Šibeniku prodaje cijela za dijelove je sa stranim papirima i 1997. godište(dakle nije II). No, prodaje se cijela za 2500kn i motor je super.
[Vrh] Go down
Lakii

Lakii


Broj postova : 284
Join date : 23.02.2008
Age : 40
Lokacija : Rijeka

Dobar dan Empty
PostajNaslov: Re: Dobar dan   Dobar dan Emptyčet srp 15, 2010 8:48 pm

Stvarno jeftino!
Sretno sa tim!
I javljaj se, ovo mi se cini zanimljivo!
[Vrh] Go down
rasputin

rasputin


Broj postova : 10
Join date : 10.07.2010
Lokacija : Zagreb

Dobar dan Empty
PostajNaslov: Re: Dobar dan   Dobar dan Emptypon srp 26, 2010 11:55 am

Lakii je napisao/la:
Stvarno jeftino!
Sretno sa tim!
I javljaj se, ovo mi se cini zanimljivo!

Kome da je odvedem u Zagrebu da je pregleda cijelu? Ipak ima više posla na njoj nego što sam mislio. Tipa, senzor abs-a za prednji desni kotač je propao tokom godina pa malo ima kontakt, malo ne... Malo je nemiran na minimumu i malo se uguši kad se naglo doda gas na oko 2000 okretaja, nadopuniti centralnu kuglu da rijeđe klikče, lonac malo prdi i tako. Imam negdje još 500€ sa strane pa računam da bi se dosta toga moglo srediti za tu lovu.

Kakav je Damir u Trnavi i njegove cijene? Pretpostavljam pošto ima i otpad da bi se dalo tu još riješiti i raznih estetskih sitnica.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Dobar dan Empty
PostajNaslov: Re: Dobar dan   Dobar dan Empty

[Vrh] Go down
 
Dobar dan
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Dobar dan!
» Dobar ban svima
» Dobar Dan! Narode.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila :: PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA-
Forum(o)Bir: