Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila

Citroen Outlaws Forum
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Pozdrav ljubiteljima Citroena posebno Spačeka

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
vlado44

vlado44


Broj postova : 137
Join date : 16.09.2010

Pozdrav ljubiteljima Citroena posebno Spačeka Empty
PostajNaslov: Pozdrav ljubiteljima Citroena posebno Spačeka   Pozdrav ljubiteljima Citroena posebno Spačeka Emptyčet ruj 16, 2010 1:26 pm

Pozdrav svima . Zovem se Vlado, iz Rijeke sam i očito je da sam novi na forumu, a dobro će mi doći poneki savjet. Naime, imam jednoga spačeka u obitelji, kojega ću nastojati malo pomalo dovesti u vozno stanje. Zato ako među vama ima tko da je iz Rijeke i okolice ili da znate nekoga iz ovih krajeva slobodno mi ga preporučite.

Evo, toliko za sad od mene. Želim Vam puno sretnih kilometara sa omiljenim ljubimcima.

[Vrh] Go down
HYpic
Admin
HYpic


Broj postova : 1516
Join date : 01.02.2008

Pozdrav ljubiteljima Citroena posebno Spačeka Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav ljubiteljima Citroena posebno Spačeka   Pozdrav ljubiteljima Citroena posebno Spačeka Emptyčet ruj 16, 2010 6:07 pm

Very Happy ima ima ne brini...
[Vrh] Go down
lega2cv

lega2cv


Broj postova : 471
Join date : 04.02.2008
Age : 54
Lokacija : osijek

Pozdrav ljubiteljima Citroena posebno Spačeka Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav ljubiteljima Citroena posebno Spačeka   Pozdrav ljubiteljima Citroena posebno Spačeka Emptyčet ruj 16, 2010 11:08 pm

ima ima...rijeka,rovinj,pula...ne brini se pravi decki i znalci...
[Vrh] Go down
http://citroensos.16.forumer.com
Sponsored content





Pozdrav ljubiteljima Citroena posebno Spačeka Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav ljubiteljima Citroena posebno Spačeka   Pozdrav ljubiteljima Citroena posebno Spačeka Empty

[Vrh] Go down
 
Pozdrav ljubiteljima Citroena posebno Spačeka
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» pozdrav ljubiteljima hidraulike
» Pozdrav svim fanovima Citroena!!
» pozdrav!!!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila :: PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA-
Forum(o)Bir: