Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila

Citroen Outlaws Forum
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Kreme za zaštitu ruku od prljavštine

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Ante 2cv
Admin
Ante 2cv


Broj postova : 403
Join date : 02.02.2008

Kreme za zaštitu ruku od prljavštine Empty
PostajNaslov: Kreme za zaštitu ruku od prljavštine   Kreme za zaštitu ruku od prljavštine Emptypon stu 08, 2010 8:26 am

većina nas ima istih problema da korištenje rukavica i nije najzgodnije rješenje za radit pa hodamo zmazanih ruku i po tjedan dana...al evo rješenja....

Kreme za zaštitu ruku od prljavštine 3334200100


znači ovu gornju kremu nanesete prije početka rada na suhe i čiste ruke i utrljate dok se ne upije...ja u svojoj garaži koristim liqui molly i zadovoljan sam sa njom jedino što prvih par minuta imate ljepljiv osjećaj...kod Louisa koristimo Swarfega i kod nje nema tog osjećaja ljepljivosti ali ta je kupljena u engleskoj pa ne znam dal se može tu kupit...


Kreme za zaštitu ruku od prljavštine 12bfeae435ce4e9925e0faf

Valvoline kremu koristite nakon rada. Znači prije korištenja vode nanesete pastu na ruke i istrljate prljavštinu zatim isperete sa vodom.Koristimo samo Valvoline tako da nemam iskustva sa drugim markama.

Za prljavštinu ispod noktiju malo koristite četku i imate manekenske ruke.
[Vrh] Go down
spackarica
Admin
spackarica


Broj postova : 2577
Join date : 01.02.2008
Age : 45
Lokacija : Zagreb

Kreme za zaštitu ruku od prljavštine Empty
PostajNaslov: Re: Kreme za zaštitu ruku od prljavštine   Kreme za zaštitu ruku od prljavštine Emptypon stu 08, 2010 8:30 am

lima u svojoj garaži koristi moly i zadovoljan je sa njom lol! flower
[Vrh] Go down
http://www.happyhoop.hr/
bluesberry
Admin
bluesberry


Broj postova : 424
Join date : 03.02.2008
Age : 45
Lokacija : ZG/DA

Kreme za zaštitu ruku od prljavštine Empty
PostajNaslov: Re: Kreme za zaštitu ruku od prljavštine   Kreme za zaštitu ruku od prljavštine Emptypon stu 08, 2010 9:54 am

a koliko ti moly plaća da ju reklamiraš? lol!

šala mala, tnx za info
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/powerpoptheband
clouseau

clouseau


Broj postova : 288
Join date : 03.02.2008
Age : 61
Lokacija : Magna villa Vereucha

Kreme za zaštitu ruku od prljavštine Empty
PostajNaslov: Re: Kreme za zaštitu ruku od prljavštine   Kreme za zaštitu ruku od prljavštine Emptyuto stu 09, 2010 10:33 am

Je sve je to ok sam sto u mojoj selendri trgovci vjerojatno nikad culi za to. Lima, mjenjam dvije getribe za rasturačinu za jednu piksu te kreme. Ovak mi je stvarno bed kad dodjem na posao a ruke mi dan prije šarafale po masnom tomi
[Vrh] Go down
Ante 2cv
Admin
Ante 2cv


Broj postova : 403
Join date : 02.02.2008

Kreme za zaštitu ruku od prljavštine Empty
PostajNaslov: Re: Kreme za zaštitu ruku od prljavštine   Kreme za zaštitu ruku od prljavštine Emptyuto stu 09, 2010 6:34 pm

Ponuda prihvaćena. Znači jedna piksa prije i za poslje rada stiže u Viroviticu. I ja bi rekao da vjerojatno nikad nisu čuli, recimo primjer zovem zastupništvo za Valvoline da pitam koja je cijena paste za nakon rada da vidim jel šta jeftinije kod njih nego tamo di ja nabavljam i usput pitam jel imaju možda i kremu za prije rada i čovjek pita kaj to uopće postoji. U Engleskoj je to obavezna stvar u mehaničarskim radionama i koliko sam shvatio spada pod zaštitu na radu i mogu dosta nadrapat ako to nemaju jel ipak te masti i ulja štete koži pa je ovo neka vrsta žaštite. Možda u sljedećih 2 tjedna budem imao vremena da obavimo primopredaju, ako ne onda šaljem poštom da ne čekaš a za getribe svratim kad nađem vremena.
[Vrh] Go down
Deda_
Admin
Deda_


Broj postova : 838
Join date : 03.02.2008

Kreme za zaštitu ruku od prljavštine Empty
PostajNaslov: Re: Kreme za zaštitu ruku od prljavštine   Kreme za zaštitu ruku od prljavštine Emptyuto stu 09, 2010 7:18 pm

Viš,sinula mi ideja za kaj se još može koristiti kao zaštita .
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kreme za zaštitu ruku od prljavštine Empty
PostajNaslov: Re: Kreme za zaštitu ruku od prljavštine   Kreme za zaštitu ruku od prljavštine Empty

[Vrh] Go down
 
Kreme za zaštitu ruku od prljavštine
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila :: GARAŽE :: A-SERIJA GARAŽA-
Forum(o)Bir: