Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila

Citroen Outlaws Forum
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Povratak na magic carpet

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
BiXic
Moderator
BiXic


Broj postova : 699
Join date : 03.02.2008

Povratak na magic carpet Empty
PostajNaslov: Povratak na magic carpet   Povratak na magic carpet Emptysub stu 13, 2010 6:51 am

Eto, vremena se mijenjaju, neki momenti u životu su me malko udaljili od ovog svijeta, zadnjih godinu dana potpuna apatija je vladala mojim voznim parkom, ugl, služio sam se Puntom i 405icom, al srce nije dugo izdržalo, nova ja limuzina zauzela moje parkirno mjesto...

Povratak na magic carpet Citroen-xantia-1.9td-slika-3086841
Povratak na magic carpet Get_image_variation
Povratak na magic carpet Get_image_variation

godina 1994. motor 1.9 TD sa 300 000 km, Kupljen za 1k € regan godinu dana. Na autu su nedostaci: Ne radi grijanje, puknute cijevi prema malom kileru, riješeno za 310 kn i 2 litre gemišta, kugle tvrde k'o kamen, riješeno za 2 litre gemišta, desni podizač pukla sajla, riješeno u kompletu sa kuglama, promijenjeno ulje i filter. Ne radi daljinac, ne radi vozačeva brava, ima par sitnih limarijskih gungulica ali i to će uskoro u proceduru. Na autu je nedavno napravljena polugeneralka, motor pali na zub, ne trese fino povuče i općenito, stanje auta je zadovoljavajuće. Na vratima piše da je Prestige paket opreme, tako da su sjedala nikad viđena prije preudobna i stvarno kao nova. Sad ostaje sredit tih par sitnica i polako se vozikati slijedećih nekoliko vremena...
[Vrh] Go down
Lakii

Lakii


Broj postova : 284
Join date : 23.02.2008
Age : 40
Lokacija : Rijeka

Povratak na magic carpet Empty
PostajNaslov: Re: Povratak na magic carpet   Povratak na magic carpet Emptyned stu 14, 2010 9:45 am

Cestitke!
Imam i ja prestige siceve, sivi s plavom crtom!

A ti imas ovu:
http://aebergon.perso.neuf.fr/Citroen/page_Citroen_Xantia_Prestige.htm

Sto se tice brave i daljinskog ti mogu pomoci, ako imas volje i strpljenja. Bravu ti mozemo 100% osposobiti (daljinski 90% Wink ), sve online automehanika!
A vidim da su i zadnji stopovi jos uvijek originalni. Pobrusi ih finim papirom i prespricaj bezbojnim lakom.
[Vrh] Go down
 
Povratak na magic carpet
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Citroscena Osijek

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila :: GARAŽE :: ZAVIRITE U GARAŽE DRUGIH FORUMAŠA-
Forum(o)Bir: