Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila

Citroen Outlaws Forum
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Citroen Saxo 1.0i

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
gox

gox


Broj postova : 29
Join date : 20.11.2010
Age : 32
Lokacija : Velika Gorica

Citroen Saxo 1.0i Empty
PostajNaslov: Citroen Saxo 1.0i   Citroen Saxo 1.0i Emptysub stu 20, 2010 6:24 pm

Evo, da i ja predstavim svog saxića:

Saxo 1.0i (50ks), 1999. godina, 1. vlasnik, 162 000km, japansko crvena boja

"Oprema":

- 1 x zračni jastuk (volan s tri kraka) i 3 rupe Smile

Modovi:

- MP3 HU - KENWOOD
- MacAudio zvučnici naprijed u vratima, MacAudio elipse straga na polici (nisu spojeni trenutno), woofer Rockford Fostgate Punch P1 150 RMS-a, pojačalo Magnat 4x125W
- Branici i retrovizori prelakirani u boju auta
- Felge od pug-a 106 prelakirane u bijelu boju na serijskim gumama 155/70 R13
- Zadnji protočni lonac od Lastovčića
- Bijele LED-ice u središnje osvjetljenje na krovu
- Kraća antena od 306 XSi-a
- Skinuta oznaka AutoLuka (BTW. jel mogu skinut malo ljepila što je ostalo sa alkoholom? pitam jer se bojim da mi se boja nebi skinula)

Planovi:

Uskoro:

- skinut felge i stavi na čeličnjače nove zimske gume 155/70 13 (ili ako netko ima rabljene dobre za prodat, moze na pm)

Za proljeće:

- popravit vozačeva vrata - mama zakačila stupić na konzumovom parkingu Sad (vjerovatno ću ih skinut sa nekog drugog saxa, a ne lakirat i kitat ova)
- prelakirat felge (isto u bijelu, ali novi lak jer je ovaj malo ispuco već)
- stavit kraće, tvrđe amortizere (opruge H&R -5cm imam već)
- promijenit ručicu mjenjača, stavit od saxa VTS
- čukice s obrtaljkom
- papučice od C2 VTS OEM
- CAI
- distance 20mm straga

-Ovi planovi vrijede ako ne kupimo novi auto, C2 VTS ili tako nešto, onda saxo ide u stock stanje

Pretprošli vikend je napravljen servis:

- filter ulja
- filter zraka
- filter goriva
- svo remenje i zatezači
- svjecice
- kablovi svjecica
- vodena pumpa
- ulje 10W40 ELF 4L
- metlice brisača sve

Inače, auto je redovno servisiran i održavan svakih 10 000km.


Slike:

Starije, novije ću uploadat kasnije jer mi je sad zaštekalo sve.

Citroen Saxo 1.0i Dscf4603



Citroen Saxo 1.0i Dscf4606



Citroen Saxo 1.0i Dscf4607



Citroen Saxo 1.0i Dscf4608s













[Vrh] Go down
1587 VTS

1587 VTS


Broj postova : 53
Join date : 13.11.2010
Age : 36
Lokacija : SPLIT

Citroen Saxo 1.0i Empty
PostajNaslov: Re: Citroen Saxo 1.0i   Citroen Saxo 1.0i Emptysub stu 20, 2010 7:15 pm

bravo

vidim da drzis do njega kuuullll 2 pitanja: Kako je prednja maska od prvog modela? scratch Zasto u citrosa elf ulje? tongue
Meni taj auto ima dusu, valjda to tako bude jer je prvi ljubafni
Jedan savjet ako namjeravas stavljat obrtomjer cukicu - ja sam ga isto namjerava ugradit jer mi je taj detalj najvise falia, cak sam ga bia i nabavia, a onda - PROBLEM komp Spajanje! Prosa sam skoro sve autoelektricare u splitu, svi me rijesili da nece to radit jer da mi mogu "spalit" elektroniku oke Valjda je taj bia predviden za spajanje na bobinu (3 zice), a kod saxa je elektronska (tako su mi rekli) pa je trebalo skinut neku zicu s alternatora, a niko mi nije to tia radit. Ja sam strojar, nisam previse od elektrike, al mislim da je tako bilo. afro Cukica je kupljena preko gabreka, bili su momci korektni pa su mi vratili pare kad sam im reka da mi ga niko ne moze (nece) ugradit..
Tako da sam se onda bacia u potragu za tablom od novog saxa (2000. god), po meni ti je bolje tako napravi ako mozes jer ti otprilike dode isto love, a ima fenomenalne crvene kazaljke u usporedbi sa starom i digitalni displej.. Al opet prvo nadi ko ce ti to spajat, meni je radia tip iz peugeot servisa, privatno, naravno.. Treba imat sheme spajanja jer ce morat provlacit neke nove zice, al vrhunski mi je to odradia i sve je profunkcioniralo jihihihihi
Za skidanje slova - vjerojatno ces morat poslije ispolirat, al to ne bi treba bit problem.
Vidim da si u tuning projektima pa ako te zanima - imam ti panelni k&n filter za saxa (ide na tvornicko misto), ostalo mi od moga, operes ga i nasprejas (ima set za to), traje neograniceno. Ima sam ga na autu cca 5000 km prije nego sam ga proda, iskreno, ne daje ti neki preveliki efekt, nesto jako sitno, al ako te zanima.. Novi ti je oko 500 kn, mi se dogovorimo, ljudi smo banana

C2 VTS ti je odlican autic, al tek kad ga malo "doradis" postaje onakav kakav vjerojatno ocekujes da trebao bit.. Npisem par rici, al sad zurim pa cim prije stignem..

Pozzz jako hepi gibanje2
[Vrh] Go down
gox

gox


Broj postova : 29
Join date : 20.11.2010
Age : 32
Lokacija : Velika Gorica

Citroen Saxo 1.0i Empty
PostajNaslov: Re: Citroen Saxo 1.0i   Citroen Saxo 1.0i Emptysub stu 20, 2010 7:46 pm

Maska je od modela 96.-98. jer buraz naletio s 30 km/h u koloni na caddy-a (prije 5 godina jedno, mozda vise) pa kada su to mijenjali su ih zeznuli jer su im dali tu masku, makar je meni ona ljepsa od 99. modela.

Što se tice cukica, znam da su problem, ja sam mislio stavljat od VTR-a, one bijele sa crvenim kazaljkama i blokadom i sve te dijelove bi mi prijatelj uzimao u Italiji jer je dosta jeftinije.

Poliranje ide na proljeće jer su lakireri tako sfušali ovo lakiranje da je to prestrašno, stvarno ih ne kužim, boja na haubi, blatobranu i masci je matirala i to me nervira užasno jer bi htio da mi je auto pic pic jer to stvarno volim.

Za filter, htio bi napravit CAI iskljucivo iz jednog razloga, a to je zvuk. Performanse ionako ne gledam jer je 1.0 tako da s tim sam se vec pomirio. Za K&N ćemo se još dogovorit jer sam nedavno mijenjajo filter pa mi je sad malo glupo, ali razmislit ću o tome kasnije. Nisi ništa osjetio? Malo bolji odaziv na gas? U zvuku promjene neke?

Ulje ELF jer sam ga dobio jako, jako povoljno, pa se, naravno, skroz izvadilo staro i stavilo novo 4L unutra i promijenio filter ulja. Jedini razlog zašto.

Ovaj tvoj C2 mi je predobar, stvarno odlično izgleda i sređen je baš s ukusom, identično bi ja napravio samo malo veći fi stražnjeg nastavka od auspuha, neke 17", gewinde, 2 din DVD Very Happy Very Happy Very Happy i baš takav crveni mi je mrak !

Vozio sam se u jednom od kolege sa french-cars-a, ima BMC usis, ali ne kao tvoj CDA, nego drugačiji malo, nema katalizator i protočni zadnji lonac. Fino ide i drži !

BTW. registriraj se na www.french-cars.net oke forum...možete i vi drugi koji čitate Smile

P.S. saxo ima puno sitnica kojekakvih za riješiti (koje ću, ja se nadam riješiti), ali, auto je relativno star, očuvan je koliko je to moguće održavan (redovni servisi) itd., vjerovatno neće na prodaju ić nego će bit mali gradski obiteljski auto, a buraz sebi uzme možda C2 VTS pa bi ga ja s njim vozio.






[Vrh] Go down
Deda_
Admin
Deda_


Broj postova : 838
Join date : 03.02.2008

Citroen Saxo 1.0i Empty
PostajNaslov: Re: Citroen Saxo 1.0i   Citroen Saxo 1.0i Emptysub stu 20, 2010 7:52 pm

Ljepilo ili bilo što možeš skidati nitro razređivaćem,ništa laku neće biti,ne topi ga ništa.
[Vrh] Go down
gox

gox


Broj postova : 29
Join date : 20.11.2010
Age : 32
Lokacija : Velika Gorica

Citroen Saxo 1.0i Empty
PostajNaslov: Re: Citroen Saxo 1.0i   Citroen Saxo 1.0i Emptysub stu 20, 2010 8:05 pm

Oke, hvala!

BTW. jeste Vi "deda" od kojeg sam kupio opruge? Ako jeste, zahvaljujem još jednom, nadam se da ću ih stavit na auto na proljeće Smile (ukoliko ne stavim gewinde ili prodam auto) Very Happy
[Vrh] Go down
Dalibor

Dalibor


Broj postova : 369
Join date : 25.02.2008

Citroen Saxo 1.0i Empty
PostajNaslov: Re: Citroen Saxo 1.0i   Citroen Saxo 1.0i Emptyned stu 21, 2010 9:10 am

deda je okorjeli citroen outlaw, pa kud baš od njega ideš kupovati buahahaha
[Vrh] Go down
1587 VTS

1587 VTS


Broj postova : 53
Join date : 13.11.2010
Age : 36
Lokacija : SPLIT

Citroen Saxo 1.0i Empty
PostajNaslov: Re: Citroen Saxo 1.0i   Citroen Saxo 1.0i Emptypon stu 22, 2010 1:05 am

gox je napisao/la:
Za filter, htio bi napravit CAI iskljucivo iz jednog razloga, a to je zvuk. Performanse ionako ne gledam jer je 1.0 tako da s tim sam se vec pomirio. Za K&N ćemo se još dogovorit jer sam nedavno mijenjajo filter pa mi je sad malo glupo, ali razmislit ću o tome kasnije. Nisi ništa osjetio? Malo bolji odaziv na gas? U zvuku promjene neke?

Ako znas auto u dusu, mozda ces malo i osjetit da lakse dise na visim okretajima, al to je stvarno mala nijansa aneeeznammm Sa zvukom ti je slicna stvar. I po meni to nije zato sta je 1.0 jer sam panelni k&n stavlja i sebi na C2, ista stvar afro

Ako razmisljas o C2 VTS, moja preporuka , al kazem da tek kad ga malo "doradis" postaje onakav kakav vjerojatno ocekujes da bi trebao bit.. Prvi dojam mi je bia da je mrvicu zagusen za 125 ks. scratch Isa je on dobro, al falila mu je doza eksplozivnosti. Zato sam krenia s doradama. Promijenjen je kompletan ispusni sustav supersprint. Prvo sam ugradia samo srednji i zadnji lonac, al nisam bia zadovoljan jer skoro da nije bilo razlike (zvuk, snaga). Onda je stigla grana 4-1 bez katalizatora i stvar se minja iz temelja. Zvuk je FENOMENALAN! Auto ne tuli, na leru se skoro ne cuje, al kad ga zavrtis - fenomenalan reski odrjesit zvuk. Puuuno brža reakcija na gas. Grana vridi svake lipe! Obavezno Supersprint! I po meni treba bit sve u kompletu, tako je i razvijen da tad daje maksimum. Btw, usteda ti je cca 15 kg na tezini.

Zatim je stiga bmc cda airbox, dublji zvuk izmedu 3000 i 5000 okretaja, bolje dise iznad 5000. Samo ovisi i o tome di izvedes cijev da dobiva svjez zrak – prvo sam je spustia skroz doli u branik kod maglenke jer se cinilo da je tu dovod izoliran od topline motora, al onda sam nakon nekog vrimena proba izvuc na misto di je tvornicki vata zrak i puuuuuuno je bolje. Jbg, koliko proracuna stoji iza toga, nije bzvz. Nisam mjeria, predpostavljam sve skupa 10 – ak ks. U papirima pise ubrzanje do 100 km/h 8.3s, u tvornickom stanju moj nikad nije uspia manje od 9, nema sanse! Jedino nizbrdo! buahahaha Sad je palo na 8.1s. Do 160 km/h je brzi za 4.6 s. Maksimalna je ostala ista, 207 km/h po satu jer mu blokada ne dopusta vise, al puno vise od toga me fascinira lakoca kojom auto sad dode do nje, moze je uvatit bez ikakvih problema i uzbrdo. Rijetko kad idem s njim na autocestu, brz je ko metak, al nije mi to napeto, on je po zavojima na svom terenu, zalipljen za cestu, posebno nakon eibacha.

Eibachove sportline opruge su pogodak za ovaj auto. Mekse su od tvornickih (DA - mekse), auto bolje upija rupe, puno bolje drzi zavoje i lakse se kontrolira, nije nervozan i ne skakuce. Podupravljanje nastupa kasnije, a kad isprovociras preupravljanje, zabavniji je i lakse ga je kontrolirati. Samo jedan detalj mi nije jasan – u eibachovoj specifikaciji pise da sportline snizavaju auto za 45 – 50 mm, a moj je nizi za 20 mm. scratch Po meni bi idealno bilo 30 mm jer bi vise od toga bilo nevozljivo, vec sad imam problema jer je auto prenizak od poda. Ispocetka sam bia zapaljen za gewinde, srecom nisam ima love za njih pa sam narucia eibacha i sad ne bi isa nista dalje od toga jer je lezanje puuuno bolje, a auto udobniji – po meni idealan kompromis za njega. Topla preporuka! Tvornicke felge osobno ne bi nikad minja iz vise razloga. Svidaju mi se masu, karakteristicne su za VTS (npr. oz felge moze svako stavit i na 1.1i), a auto je proracunat za tu dimenziju guma, to nikad ne bi minja, poremeti se puno stvari, od brzinomjera, rada abs-a, esp-a.. Nije strasno, al meni mora bit sve tip-top khe Prominia bi jedino gume ( i prominit cu cim dodem do para) jer je ovaj michelin pilot exalto 2 teski shit, nisu valjale ni ko nove, proklizavaju ko lude i kad se zagriju, po kisi su katastrofa, a ne mozes ih unistit ni za 100 000km – teska plastika! Jucer mi je na autoputu po kisi pocea „skijat“ na oko 120 km/h, a prijatelj ispred mene vozi modusa 160 na ContiEcoContact-u 3, kaze nema pojma o cemu pricam.. Ide ContiSportContact3 cim budem ima love flower

Aj stavi koju sliju saxonija unutra jako hepi

Pozzz
[Vrh] Go down
gox

gox


Broj postova : 29
Join date : 20.11.2010
Age : 32
Lokacija : Velika Gorica

Citroen Saxo 1.0i Empty
PostajNaslov: Re: Citroen Saxo 1.0i   Citroen Saxo 1.0i Emptypon stu 22, 2010 11:57 am

Hvala na ispričanom iskustvu o C2 Wink

Slažem se da mu treba taj stage 1 tuning, to bi i ja napravio, ali buraz će bit vlasnik, a on želi auto stock, ali me baš zanima koliko će tako izdržat. Najbolje mi je kad kaže: "Neću se ja ganjat." Ja si mislim, nećeš, nećeš, prvih mjesec dana dok ne upozna malo auto (ako i toliko), ali, dobro Very Happy

Samo još da te pitam, jesi imao kakvih problema s njim? Tipa neke sitnice, greškice, elektronika, mehanika, cviljenje unutrašnjosti (cvrčci) ili tako nešto?


Nemam ti slikica unutrašnjost, uglavnom sve je stock, osim one LED-ice gore. Slikat mogu, ali ne mogu prebacit na komp jer mi USB ne radi. Uploadam ih cim to sredim, budem ga poslikao jos par puta Wink




[Vrh] Go down
1587 VTS

1587 VTS


Broj postova : 53
Join date : 13.11.2010
Age : 36
Lokacija : SPLIT

Citroen Saxo 1.0i Empty
PostajNaslov: Re: Citroen Saxo 1.0i   Citroen Saxo 1.0i Emptypon stu 22, 2010 5:06 pm

Stari, problema nije bilo nikakvih.. Mislim da sam vec negdi spomenia - jedino mi je ona mala sijalica sta osvjetljava krug oko upaljaca prosle godine ciknula, sam sam je prominia. To ubrajam u sitnice Very Happy Posto sad nema katalizator od gresaka mi svaki put kad ga palim javlja "depollution system faulty" i svitli mi narancasta zaruljuca na tabli. Valjda se greska ne moze trajno iskljucit, tj. ponistia mi je prijatelj u peugeot servisu dva puta, al se opet upalila za par dana.. Tako da sam se pomiria s tim, vise mi i ne smeta, sad mi je to normalno.. S elektronikom je obicno pravilo, ako ti sve stima od pocetka, tako ce i ostat - a i kod mene je takav slucaj Very Happy Virova il ne - cvrcanja plastike kod mene za sad nema - normalno da kad prodes priko neke bas udarne rupe da se svaki auto strese, posebno ako je tvrđi, al nista mi ne pucketa, ne cvili i ne skripi. Zapravo, bila mi je pocela suskat zadnja polica jer je lose rijeseno ono misto di ona nasjeda na plastiku prtljaznika, zalipia sam komadic gume i ponovo tisina Very Happy Po mogucnosti gledaj OBAVEZNO ovaj model nakon redizajna 2006 - 2009. kao sta je kod mene jer je plastika kvalitetnija, a poboljsali su i zavrsnu obradu (vjerojatno znas da je bilo prituzbi na prvu seriju). Instrumenti su po uzoru na C4 i puno su citljiviji i lipsi, a ima i onu narancastu/crvenu lampicu za izmjenu brzina. Samo zakinuli su pokazivac temperature motora ljutito Nije neki problem, al volia bi ga imat..

Citroen Saxo 1.0i Dsc00280vi

Generalno, mogu rec

bravo
[Vrh] Go down
gox

gox


Broj postova : 29
Join date : 20.11.2010
Age : 32
Lokacija : Velika Gorica

Citroen Saxo 1.0i Empty
PostajNaslov: Re: Citroen Saxo 1.0i   Citroen Saxo 1.0i Emptypon stu 22, 2010 6:03 pm

Ne znam za te "greskice" prije radizajna, ali tako je na većini auta, uvijek prije redizajna imaju "nešto" što odlazi, kvari se, lošije je napravljeno itd.

Kod onog dečka s C2, njemu škripi ta zadnja polica i također mu svijetli ta narančasta lampica jer nema katalizator.

Onda gledam redizajn, to sam i od pocetka htio, 2006.+ godina mora bit.

Da, pokazivac temperature meni isto znaci, ali eto. Francuzi :P

Još samo nešto, potrošnja benzina i ulja kolika je? Tnx! Wink



[Vrh] Go down
1587 VTS

1587 VTS


Broj postova : 53
Join date : 13.11.2010
Age : 36
Lokacija : SPLIT

Citroen Saxo 1.0i Empty
PostajNaslov: Re: Citroen Saxo 1.0i   Citroen Saxo 1.0i Emptypon stu 22, 2010 7:35 pm

Eto vidis, stvarno je lose rjesenje te police jer se dize skupa s vratima prtljaznika, a ne kao kod "normalnih" auta ihihihihi Al, isto tako, rjesava se na banalan nacin Very Happy

Vecina proizvodaca danas ukida taj instrument, posebno u gradskoj klasi, opravdanje im je da nije potrebno jer kazaljka nikad ne ulazi u drugu polovicu skale (odma se pali ventilator ako je sve ispravno). Istinito, al glupo, ne kuzim da je na tome tolika usteda lala
Novi C3 sad ima ovakvo rjesenje - dok je motor hladan, signalna lampica temperature motora svitli plavo, kad se zagrije na radnu temperaturu gasi se, a u slucaju pregrijavanja normalno je crvena.. anđelekkk

Ulja mi ne trosi puno, ne znam tocno koliko, minjam ga svakih 10 tkm, a izmedu toga dolijem mozda 2 puta po 2dl, znas da mi mora sve bit tip-top pa cim malo padne ja dolijem big smile

A potrosnja goriva ti je sarolika, ovisi kako vozis, moze bit cudo od stedljivosti, a moze i progutat u rangu V12 buahahaha
Npr. split - makarska, otvorena cesta, penzionerski trosim 4.7 - 5.2.
Zivlja voznja otvorenom cestom 6.5 - 7.5.
Autocesta do 180 km/h 12.2.
Autocesta maksimum na 207 km/h 21.4.
Grad je sirok pojam, to ovisi o dosta stvari, normalne voznje mi nikad ne prelazi 11.5, a ako ces se jurcat po semaforima lako dodes do 13.5 - 14. Very Happy
[Vrh] Go down
gox

gox


Broj postova : 29
Join date : 20.11.2010
Age : 32
Lokacija : Velika Gorica

Citroen Saxo 1.0i Empty
PostajNaslov: Re: Citroen Saxo 1.0i   Citroen Saxo 1.0i Emptypon stu 22, 2010 10:16 pm

Oke, hvala ti puno! Dosta informacija si mi dao. Još samo da buraz proda motor i da nađe nekog dobrog C2 i ja presretan! Ima neki sad u oglasu: http://www.auti.hr/automobili/oglas-765963/ pa nam malo oko zapelo za njega, buraz bi i VTR-a, ali ja nikako ne, onaj robotizirani mjenjac mi je katastrofa -.-

Samo bi htio da nađemo pošteni, održavani primjerak! Dobro pregledat auto prije i to je to! (u sebi-molim te buraz kupi ga hahaha) Very Happy
[Vrh] Go down
1587 VTS

1587 VTS


Broj postova : 53
Join date : 13.11.2010
Age : 36
Lokacija : SPLIT

Citroen Saxo 1.0i Empty
PostajNaslov: Re: Citroen Saxo 1.0i   Citroen Saxo 1.0i Emptyuto stu 23, 2010 12:00 am

Stari za ono sta znam iz prve ruke - tu sam kuler
Ovaj ti izgleda super ocuvan, kilometraza je mala, a cijena je povoljna aha
Od opreme sumnjam da ima alarm i tempomat, to treba provjerit, iako mislim da ti to nije od neke potrebe za takav auto. I jos jedan detalj - prednja maska mu je mat crna plastika, tu sigurno lezi neka kvaka, mozda je bia razbijen naprid jer svaki VTS ima tvornicki lakiran taj komad Wink
Jbt, da idem sad prodat svoga (ne bi ni u ludulu, hehe) cifre su komicne, a ulozeno je u njega priko 10 000kn affraid
VTR pokusaj izbjec pod svaku cijenu, dosta ljudi misli to je isto samo ovaj ima automatik i malo slabiji motor. Je vraga smijavi
Prvo taj sensodrive po meni nije neki pogodak, a drugo, sve komponente podvozja i upravljackog mehanizma, a i dobar dio toga ispod haube je drukciji. Drukciji je sustav ubrizgavanja, drukcije su bregaste, VTS (TU5JP4S motor) ima sustav varijabilnog upravljanja ventilima, drukciji je razvodnik usisa i ispusna grana, druga je elektronika. Ovjes je kod S-a cvrsci, opruge i amortizeri su dodatno ukruceni, nizi je 5 mm, deblji je stabilizator, povecana je torzijska krutost cijele karoserije, izravniji je volan (2,6 okretaja, R ima 2,8).
Jos VTR nema u seriji ESP, malo ko doplacuje za to jer je skup, a to je za ovakav autic po mom misljenju obavezna stvar! Nema ni senzor kise i svitala iako to nije presudno, al ako za iste novce dobijes sve to anđelekkk Zato, pamet u glavu Wink
[Vrh] Go down
gox

gox


Broj postova : 29
Join date : 20.11.2010
Age : 32
Lokacija : Velika Gorica

Citroen Saxo 1.0i Empty
PostajNaslov: Re: Citroen Saxo 1.0i   Citroen Saxo 1.0i Emptyuto stu 23, 2010 10:53 am

Hvala, majstore! Smile Ako još nešto zatrebam ti se javim! Ako ću ić kojom prilikom u Split ti se javim pa da pogledam autić i da malo popričamo. Inače ljetujem kod Zadra, u Starigradu Paklenici, ovo ljeto sam mislio ić malo autićem po magristrali prema južnijem dijelu dolje pa bi naravno išao i do Splita Very Happy

Čujemo se još! Pozdrav! Wink
[Vrh] Go down
1587 VTS

1587 VTS


Broj postova : 53
Join date : 13.11.2010
Age : 36
Lokacija : SPLIT

Citroen Saxo 1.0i Empty
PostajNaslov: Re: Citroen Saxo 1.0i   Citroen Saxo 1.0i Emptyuto stu 23, 2010 12:01 pm

Naravno, mozes se uvik javit, bilo bi mi drago Very Happy
Javi i oko autica ako budes sta gleda, znam C2 do detalja kuler
Cujemo se mi, pozz Very Happy
[Vrh] Go down
Deda_
Admin
Deda_


Broj postova : 838
Join date : 03.02.2008

Citroen Saxo 1.0i Empty
PostajNaslov: Re: Citroen Saxo 1.0i   Citroen Saxo 1.0i Emptyuto stu 23, 2010 4:46 pm

Jesam,ajd stavi već jednom te federe i spusti zadnju torzionku auto bude sasvim drukćije držal
[Vrh] Go down
gox

gox


Broj postova : 29
Join date : 20.11.2010
Age : 32
Lokacija : Velika Gorica

Citroen Saxo 1.0i Empty
PostajNaslov: Re: Citroen Saxo 1.0i   Citroen Saxo 1.0i Emptyuto stu 23, 2010 5:30 pm

Budem deda, na proljeće, ako buraz ne kupi neki noviji, jaci auto, ako kupi, onda saxo ide u stock. Inače sve ono iz planova ide na njega. Opruge idu ako ne nabavim gewinde Wink
[Vrh] Go down
gox

gox


Broj postova : 29
Join date : 20.11.2010
Age : 32
Lokacija : Velika Gorica

Citroen Saxo 1.0i Empty
PostajNaslov: Re: Citroen Saxo 1.0i   Citroen Saxo 1.0i Emptypon pro 27, 2010 10:19 am

Slike od sredine 9. mj.

Citroen Saxo 1.0i Img0094

Citroen Saxo 1.0i Img0095

Citroen Saxo 1.0i Img0096

Citroen Saxo 1.0i Img0097

Citroen Saxo 1.0i Img0107


I malo zimskih radosti prije tjedan dana Smile

Citroen Saxo 1.0i Pc1939991

Citroen Saxo 1.0i Pc1940001

[Vrh] Go down
Dalibor

Dalibor


Broj postova : 369
Join date : 25.02.2008

Citroen Saxo 1.0i Empty
PostajNaslov: Re: Citroen Saxo 1.0i   Citroen Saxo 1.0i Emptypon pro 27, 2010 11:11 am

ta linija saxa, sa tom prednjom maskom, baš mi je lijep auto...
gox, ako budeš trebao ubrizgavanje ili diznu, javi, jer imam doma nešto za taj boch motronic 3,0ma ubrizgavanje...
dizna je sa peže 1,0, ali trebala bi pasati i na saxo 1,0...

slikano u buzinu? Very Happy
[Vrh] Go down
gox

gox


Broj postova : 29
Join date : 20.11.2010
Age : 32
Lokacija : Velika Gorica

Citroen Saxo 1.0i Empty
PostajNaslov: Re: Citroen Saxo 1.0i   Citroen Saxo 1.0i Emptypon pro 27, 2010 1:30 pm

Je, ove slike "ljetne" su u buzinu slikane. Kak znaš?

Što imaš točno od ubrizgavanja? Imaš slike možda?

Maska prednja je od modela 96-98, a moj je model 99, pa je ona malo drugacija maska bila, ovakva: Citroen Saxo 1.0i 3595904-citroen-saxo-1-5-d-1 ali je burke imo mali sudar s autićem pa je stavljena ova maska.
[Vrh] Go down
1587 VTS

1587 VTS


Broj postova : 53
Join date : 13.11.2010
Age : 36
Lokacija : SPLIT

Citroen Saxo 1.0i Empty
PostajNaslov: Re: Citroen Saxo 1.0i   Citroen Saxo 1.0i Emptypon pro 27, 2010 7:16 pm

Super ti je saxoni bravo
Meni je taj auto neizmjerno drag, sjetim se svoga i prodao bi se da ga mogu opet provozat jedan djir ljubafni
Originalna maska je bila oko 1100 kn prije 5 godina kada sam trazio za svoga nakon sta mi ga je jedna fina dama razbila ko od sale hmmm
Posto je cilj bio "skrpati" ga za prodaju, stavio sam zamjensku od 160 kn. Znak smo morali prebaciti sa stare jer uz zamjensku to ne dolazi (!), a i luftovi su bili razliciti s jedne i druge strane. Ne bi nikad rekao da je bio razbijen lol!
[Vrh] Go down
1587 VTS

1587 VTS


Broj postova : 53
Join date : 13.11.2010
Age : 36
Lokacija : SPLIT

Citroen Saxo 1.0i Empty
PostajNaslov: Re: Citroen Saxo 1.0i   Citroen Saxo 1.0i Emptypon pro 27, 2010 7:19 pm

P.S. Duzan si mi jos jednu sliju unutrasnjosti Very Happy
[Vrh] Go down
gox

gox


Broj postova : 29
Join date : 20.11.2010
Age : 32
Lokacija : Velika Gorica

Citroen Saxo 1.0i Empty
PostajNaslov: Re: Citroen Saxo 1.0i   Citroen Saxo 1.0i Emptypon pro 27, 2010 10:53 pm

Čim bude ljepše malo vrijeme, oprat ću ga fino, sad tek tak da sol isperem pa poslikam iznutra, LED lampicu gore, kraću antenicu, muziku itd. Fali mu spuštanje, al ono ful, baš je visok taj prednji kraj -.-
Jedva čekam proljeće da opruge stavim.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Citroen Saxo 1.0i Empty
PostajNaslov: Re: Citroen Saxo 1.0i   Citroen Saxo 1.0i Empty

[Vrh] Go down
 
Citroen Saxo 1.0i
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Saxo mjenjac
» Zmixov Saxo
» Citroen na 2
» Najudobniji citroen ;)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila :: GARAŽE :: NOVI CITROENI :: AX/SAXO GARAŽA-
Forum(o)Bir: