Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila

Citroen Outlaws Forum
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Električni podizač

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Banderas85




Broj postova : 14
Join date : 06.03.2010

Električni podizač Empty
PostajNaslov: Električni podizač   Električni podizač Emptyuto tra 12, 2011 10:15 pm

Pozdrav svima! Molio bi za pomoć ako netko zna kako se skida ona kukica za zaključavanje na vratima, jer mi je pukla sajla od podizača pa sam krenuo to mjenjati i skidati tapecirung ali nikako da još otkvačim tu kukicu koja je nabijena na nekakvu malu metalnu šipkicu..??? našao sam nešto na ovoj stranici ali nisam uspio svejedno?? Hvala.

http://www.8gt.ru/citroen/xantia/html/14_11.html
[Vrh] Go down
Lakii

Lakii


Broj postova : 284
Join date : 23.02.2008
Age : 40
Lokacija : Rijeka

Električni podizač Empty
PostajNaslov: Re: Električni podizač   Električni podizač Emptysri tra 13, 2011 2:51 pm

Vidis na slici kako gura onaj mali stift u sredini kvacice? guraj ga unutra i prema dole a istovremeno povlaci kvacicu prema gore.
i budi pazljiv jer znaju lako pucati!
kad budes vracao nazad samo unutarnji dio izvuces do donjeg ruba kvacice i samo nataknes nazad na metalnu sipku.
[Vrh] Go down
Banderas85




Broj postova : 14
Join date : 06.03.2010

Električni podizač Empty
PostajNaslov: Re: Električni podizač   Električni podizač Emptysri tra 13, 2011 5:15 pm

Lakii je napisao/la:
Vidis na slici kako gura onaj mali stift u sredini kvacice? guraj ga unutra i prema dole a istovremeno povlaci kvacicu prema gore.
i budi pazljiv jer znaju lako pucati!
kad budes vracao nazad samo unutarnji dio izvuces do donjeg ruba kvacice i samo nataknes nazad na metalnu sipku.


Uspio sam skinuti kvacicu..hvala na pomoći! Smile
[Vrh] Go down
Sponsored content





Električni podizač Empty
PostajNaslov: Re: Električni podizač   Električni podizač Empty

[Vrh] Go down
 
Električni podizač
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila :: GARAŽE :: NOVI CITROENI :: XANTIA GARAŽA-
Forum(o)Bir: