Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila

Citroen Outlaws Forum
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 od prodaje gs-a do bixićevog oružanog napada :)

Go down 
+6
Kidon
BiXic
turBina
DaffyDuck
Markko
SAHARA 4X4 3:40
10 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
turBina
Moderator
turBina


Broj postova : 398
Join date : 02.02.2008
Age : 43
Lokacija : Yugozapad

od prodaje gs-a do bixićevog oružanog napada :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: od prodaje gs-a do bixićevog oružanog napada :)   od prodaje gs-a do bixićevog oružanog napada :) - Page 2 Emptypet vel 22, 2008 6:08 pm

Markko je napisao/la:
turBina je napisao/la:
slična poza ko i moj avatar. lol!

samo je kod tebe bolji auto na avataru. Smile
imao sam takvu Dianu negdje 1989...
i ja 99te. :albino:
[Vrh] Go down
turBina
Moderator
turBina


Broj postova : 398
Join date : 02.02.2008
Age : 43
Lokacija : Yugozapad

od prodaje gs-a do bixićevog oružanog napada :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: od prodaje gs-a do bixićevog oružanog napada :)   od prodaje gs-a do bixićevog oružanog napada :) - Page 2 Emptypet vel 22, 2008 6:09 pm

SAHARA 4X4 3:40 je napisao/la:
turBina je napisao/la:
SAHARA 4X4 3:40 je napisao/la:
baniraj turbinu, opel je stavio na forum!!!! blablabla
na krivu stvar SISE usredotočio!

nju ni opelom ne bih dirao malj
da da, takvi su najgori što neće. Very Happy
[Vrh] Go down
Markko

Markko


Broj postova : 91
Join date : 21.02.2008
Age : 53
Lokacija : Zagreb

od prodaje gs-a do bixićevog oružanog napada :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: od prodaje gs-a do bixićevog oružanog napada :)   od prodaje gs-a do bixićevog oružanog napada :) - Page 2 Emptypet vel 22, 2008 6:09 pm

turBina je napisao/la:
i ja 99te. :albino:

Mislim da još negdje imam novu lamelu za nju, pa ako kome treba... Smile
[Vrh] Go down
turBina
Moderator
turBina


Broj postova : 398
Join date : 02.02.2008
Age : 43
Lokacija : Yugozapad

od prodaje gs-a do bixićevog oružanog napada :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: od prodaje gs-a do bixićevog oružanog napada :)   od prodaje gs-a do bixićevog oružanog napada :) - Page 2 Emptypet vel 22, 2008 6:13 pm

Markko je napisao/la:

Mislim da još negdje imam novu lamelu za nju, pa ako kome treba... Smile
nekome sigurno treba. kad sam prodavao svoju, poklonio sam sve dijelove samo da mi ne padne pamet da opet neku kupim. Very Happy
[Vrh] Go down
Markko

Markko


Broj postova : 91
Join date : 21.02.2008
Age : 53
Lokacija : Zagreb

od prodaje gs-a do bixićevog oružanog napada :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: od prodaje gs-a do bixićevog oružanog napada :)   od prodaje gs-a do bixićevog oružanog napada :) - Page 2 Emptypet vel 22, 2008 6:15 pm

turBina je napisao/la:
nekome sigurno treba. kad sam prodavao svoju, poklonio sam sve dijelove samo da mi ne padne pamet da opet neku kupim. Very Happy

To sam isto ja napravio dva puta sa P 106 Rallye... i sad imam trećega i kupujem dijelove koje sam nekada poklanjao. Smile
[Vrh] Go down
BiXic
Moderator
BiXic


Broj postova : 699
Join date : 03.02.2008

od prodaje gs-a do bixićevog oružanog napada :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: od prodaje gs-a do bixićevog oružanog napada :)   od prodaje gs-a do bixićevog oružanog napada :) - Page 2 Emptypet vel 22, 2008 6:52 pm

turBina je napisao/la:
Markko je napisao/la:

To sam isto ja napravio dva puta sa P 106 Rallye... i sad imam trećega i kupujem dijelove koje sam nekada poklanjao. Smile
hehehe poznato mi je to. ja sam frendu poklonio neke dijelove pa mi ih je on "posudio" natrag dok si ne nabavim!
zaključak: ne poklanjaj ništa, radije baci u smeće. Very Happy


Može, imam ja vlastiti kontejner, sve kaj ti ne treba samo hitiš nutra... I onda me u nedjelju vidiš na Jakušefcu kak kramarim tvoje dijelove... A jbg, čojek od nečeg mora i kruh i LHM kupit...
[Vrh] Go down
turBina
Moderator
turBina


Broj postova : 398
Join date : 02.02.2008
Age : 43
Lokacija : Yugozapad

od prodaje gs-a do bixićevog oružanog napada :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: od prodaje gs-a do bixićevog oružanog napada :)   od prodaje gs-a do bixićevog oružanog napada :) - Page 2 Emptypet vel 22, 2008 7:05 pm

samo javi gdje je kontejner, imam neke dijelove za bx gti koji su za bacit.
[Vrh] Go down
BiXic
Moderator
BiXic


Broj postova : 699
Join date : 03.02.2008

od prodaje gs-a do bixićevog oružanog napada :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: od prodaje gs-a do bixićevog oružanog napada :)   od prodaje gs-a do bixićevog oružanog napada :) - Page 2 Emptysub vel 23, 2008 8:48 pm

turBina je napisao/la:
samo javi gdje je kontejner, imam neke dijelove za bx gti koji su za bacit.
Ne kužim, imaš djelova za bacit a isti su za GTi??? Evo me dolazim s kombijem po to...
[Vrh] Go down
turBina
Moderator
turBina


Broj postova : 398
Join date : 02.02.2008
Age : 43
Lokacija : Yugozapad

od prodaje gs-a do bixićevog oružanog napada :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: od prodaje gs-a do bixićevog oružanog napada :)   od prodaje gs-a do bixićevog oružanog napada :) - Page 2 Emptyned vel 24, 2008 7:27 am

BiXic je napisao/la:
turBina je napisao/la:
samo javi gdje je kontejner, imam neke dijelove za bx gti koji su za bacit.
Ne kužim, imaš djelova za bacit a isti su za GTi??? Evo me dolazim s kombijem po to...
hehe, zeka peka! dajsrolaj banana jihihihihi egipt
[Vrh] Go down
BiXic
Moderator
BiXic


Broj postova : 699
Join date : 03.02.2008

od prodaje gs-a do bixićevog oružanog napada :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: od prodaje gs-a do bixićevog oružanog napada :)   od prodaje gs-a do bixićevog oružanog napada :) - Page 2 Emptyned vel 24, 2008 8:26 am

od prodaje gs-a do bixićevog oružanog napada :) - Page 2 Hau6
[Vrh] Go down
Kidon

Kidon


Broj postova : 123
Join date : 26.02.2008
Age : 44
Lokacija : Gledam Banat, Srem i Bačku s Fruške gore...

od prodaje gs-a do bixićevog oružanog napada :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: od prodaje gs-a do bixićevog oružanog napada :)   od prodaje gs-a do bixićevog oružanog napada :) - Page 2 Emptysri vel 27, 2008 10:25 am

Markko je napisao/la:
SAHARA 4X4 3:40 je napisao/la:
Markko je napisao/la:
Ajmo ljudi... još malo pa nestalo. Stiže Kraljica svih auta i moram napraviti mjesta u dvorištu. Smile

A to je?

Lancia Delta HF Integrale. Stiže beba sa generalke svega i svačega. Smile


Duboki naklon. 6 puta prvak svijeta u reliju, nitko prije, nitko poslije, baš sam si Haynesa skinuo prije par dana.
...sedici valvole...
[Vrh] Go down
SAHARA 4X4 3:40

SAHARA 4X4 3:40


Broj postova : 303
Join date : 06.02.2008
Age : 42
Lokacija : Bolivia

od prodaje gs-a do bixićevog oružanog napada :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: od prodaje gs-a do bixićevog oružanog napada :)   od prodaje gs-a do bixićevog oružanog napada :) - Page 2 Emptysri vel 27, 2008 10:52 am

Aj mi samo objasnite po cemu je bila tako revolucionarna! :confused:
[Vrh] Go down
http://www.kuhariceukineskojambasadi.hu
turBina
Moderator
turBina


Broj postova : 398
Join date : 02.02.2008
Age : 43
Lokacija : Yugozapad

od prodaje gs-a do bixićevog oružanog napada :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: od prodaje gs-a do bixićevog oružanog napada :)   od prodaje gs-a do bixićevog oružanog napada :) - Page 2 Emptysri vel 27, 2008 11:00 am

..pričekajmo stručnjaka. Very Happy
[Vrh] Go down
Markko

Markko


Broj postova : 91
Join date : 21.02.2008
Age : 53
Lokacija : Zagreb

od prodaje gs-a do bixićevog oružanog napada :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: od prodaje gs-a do bixićevog oružanog napada :)   od prodaje gs-a do bixićevog oružanog napada :) - Page 2 Emptysri vel 27, 2008 11:27 am

SAHARA 4X4 3:40 je napisao/la:
Aj mi samo objasnite po cemu je bila tako revolucionarna! :confused:

Nije toliko revolucionarna. 4x4 pogon je u takve aute prije Lancie uveo Audi, ali je u to vrijeme Deltin pogon bio toliko napredan i dobar da je postao "nedodirljiv" na rally stazama. Po ocjenama mnogih vozačkih znalaca (Top Gear, Fifth Gear, Evo...) Delta Integrale je jedan od najboljih "vozačkih" auta ikada proizvedenih. Savršen "handling", dobre kočnice i vrhunski ovjes i pogon napravilo ju je legendom čiju karizmu u svijetu sportskih auta još dosta vremena neće stići ni jedan drugi auto.
[Vrh] Go down
Kidon

Kidon


Broj postova : 123
Join date : 26.02.2008
Age : 44
Lokacija : Gledam Banat, Srem i Bačku s Fruške gore...

od prodaje gs-a do bixićevog oružanog napada :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: od prodaje gs-a do bixićevog oružanog napada :)   od prodaje gs-a do bixićevog oružanog napada :) - Page 2 Emptysri vel 27, 2008 4:43 pm

SAHARA 4X4 3:40 je napisao/la:
Aj mi samo objasnite po cemu je bila tako revolucionarna! :confused:

Nije uopće nužno biti revolucionaran da bi bio uspješan. Ekipa Martini Racinga je bila dovoljno dobra u svemu - dobar auto, dobri vozači, dobri mehaničari, dobar izvor prihoda i s time su žarili i palili. Nisam siguran da su u bilo čemu navedenom bili za red veličine bolji od drugih. Jednostavno se sve poklopilo.
Cestovna verzija je napravljena u 5000 komada i u Italiji ih se može vidjet na svakom koraku. Da imam para ne bih se puno mislio... Mislim da su bile 2 u Šibeniku tijekom 1980-ih, nisam siguran, u ZG više, naravno. Gosn Šepetavc je 1993. imao takvu u prvenstvu RH.

Dosta od mene, na citroenovom smo forumu.


Zadnja promjena: Kidon; sri vel 27, 2008 5:47 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
BiXic
Moderator
BiXic


Broj postova : 699
Join date : 03.02.2008

od prodaje gs-a do bixićevog oružanog napada :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: od prodaje gs-a do bixićevog oružanog napada :)   od prodaje gs-a do bixićevog oružanog napada :) - Page 2 Emptysri vel 27, 2008 5:21 pm

Mislim da je HFica fakat san mnogih koji se sječaju kako smo se ko klinci okretali za običnim deltama, a svršavali kad bi nas ošinuo vjetar HFice... Dosta davno sin vlasnika Azzuro birca u Dežmanovom prolazu je gazio jednu, al je neslavno završila...
[Vrh] Go down
Kidon

Kidon


Broj postova : 123
Join date : 26.02.2008
Age : 44
Lokacija : Gledam Banat, Srem i Bačku s Fruške gore...

od prodaje gs-a do bixićevog oružanog napada :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: od prodaje gs-a do bixićevog oružanog napada :)   od prodaje gs-a do bixićevog oružanog napada :) - Page 2 Emptysri vel 27, 2008 5:28 pm

BiXic je napisao/la:
Mislim da je HFica fakat san mnogih koji se sječaju kako smo se ko klinci okretali za običnim deltama, a svršavali kad bi nas ošinuo vjetar HFice... Dosta davno sin vlasnika Azzuro birca u Dežmanovom prolazu je gazio jednu, al je neslavno završila...

I u ŠI je jedna tragedija vezana uz HF. Čak niti tako vrhunski auto ne može sam protiv centifugalne sile, odnosno protiv budale za volanom...
[Vrh] Go down
BiXic
Moderator
BiXic


Broj postova : 699
Join date : 03.02.2008

od prodaje gs-a do bixićevog oružanog napada :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: od prodaje gs-a do bixićevog oružanog napada :)   od prodaje gs-a do bixićevog oružanog napada :) - Page 2 Emptysri vel 27, 2008 5:31 pm

I u ŠI je jedna tragedija vezana uz HF. Čak niti tako vrhunski auto ne može sam protiv centifugalne sile, odnosno protiv budale za volanom...[/quote]

To je danak koji plaćamo... Djeca bogatih roditelja na poklon dobe ljute pile pa ako ne ube sebe, ubit će nekog drugog ne mareći...
[Vrh] Go down
Kidon

Kidon


Broj postova : 123
Join date : 26.02.2008
Age : 44
Lokacija : Gledam Banat, Srem i Bačku s Fruške gore...

od prodaje gs-a do bixićevog oružanog napada :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: od prodaje gs-a do bixićevog oružanog napada :)   od prodaje gs-a do bixićevog oružanog napada :) - Page 2 Emptysri vel 27, 2008 5:41 pm

To je danak koji plaćamo... Djeca bogatih roditelja na poklon dobe ljute pile pa ako ne ube sebe, ubit će nekog drugog ne mareći...[/quote]

Upravo je to i slučaj iz ŠI. Inače, tip zna voziti, vozi motocikle, bio je prvak exYU, samo što razina njegove ludosti nadmašuje njegovo umijeće za volanom.

Kažu da je danas najveća mogućnost izbora kod kupnje auta. Šipak - pa danas si ne možeš uzet novi auto bez airbaga, bez abs-a, još malo pa će bit samo autom. mjenjači. Upravo hoću što su auti prije 1990-ih nudili, da vozim ja, a ne elektronika, da mi vreća punjena explozivom ne grune u facu jer sam udario scooter pri 20km/h. Delta vrati se!! Nosim leće ili naočale i ne da mi se pomislit što bi bilo da mi se jastuk napuše. A pri više od 70 na sat gineš i sa i bez airbaga.
Stiže nova delta ovih dana...
[Vrh] Go down
Kidon

Kidon


Broj postova : 123
Join date : 26.02.2008
Age : 44
Lokacija : Gledam Banat, Srem i Bačku s Fruške gore...

od prodaje gs-a do bixićevog oružanog napada :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: od prodaje gs-a do bixićevog oružanog napada :)   od prodaje gs-a do bixićevog oružanog napada :) - Page 2 Emptysri vel 27, 2008 6:01 pm

Kidon je napisao/la:
To je danak koji plaćamo... Djeca bogatih roditelja na poklon dobe ljute pile pa ako ne ube sebe, ubit će nekog drugog ne mareći...

Upravo je to i slučaj iz ŠI. Inače, tip zna voziti, vozi motocikle, bio je prvak exYU, samo što razina njegove ludosti nadmašuje njegovo umijeće za volanom.

Kažu da je danas najveća mogućnost izbora kod kupnje auta. Šipak - pa danas si ne možeš uzet novi auto bez airbaga, bez abs-a, još malo pa će bit samo autom. mjenjači. Upravo hoću što su auti prije 1990-ih nudili, da vozim ja, a ne elektronika, da mi vreća punjena explozivom ne grune u facu, jer sam udario scooter pri 20km/h. Delta, vrati se!! Nosim leće ili naočale i ne da mi se pomislit što bi bilo da mi se jastuk napuše. A pri više od 70 na sat gineš i sa i bez airbaga.
Stiže nova delta ovih dana...
[Vrh] Go down
SAHARA 4X4 3:40

SAHARA 4X4 3:40


Broj postova : 303
Join date : 06.02.2008
Age : 42
Lokacija : Bolivia

od prodaje gs-a do bixićevog oružanog napada :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: od prodaje gs-a do bixićevog oružanog napada :)   od prodaje gs-a do bixićevog oružanog napada :) - Page 2 Emptysri vel 27, 2008 6:03 pm

fico je osvajao preko 25 naslova prvaka rallya za redom, pa nikom nista. lol!
stoji da je Lancija tih godina slave imala vrhunski tim i puno love je ulagala u aute i vozace. najbrze je slozila auto za nova pravila, ali joj je toyota kvarila racune. sta je bilo poslije ili sada...? zasto tog auta nema na rally sceni ili cesti?
danas u relativno poravnatoj konkurenciji konstruktora, Loeb u citroenu rusi rekorde. pa jos ako 3-4 godine ostane citroen u rally-u sa njime za volanom, i uzme naslove prvaka, nece se dizati tolika buka o citroenu kao super autu.
[Vrh] Go down
http://www.kuhariceukineskojambasadi.hu
Kidon

Kidon


Broj postova : 123
Join date : 26.02.2008
Age : 44
Lokacija : Gledam Banat, Srem i Bačku s Fruške gore...

od prodaje gs-a do bixićevog oružanog napada :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: od prodaje gs-a do bixićevog oružanog napada :)   od prodaje gs-a do bixićevog oružanog napada :) - Page 2 Emptysri vel 27, 2008 6:15 pm

SAHARA 4X4 3:40 je napisao/la:
fico je osvajao preko 25 naslova prvaka rallya za redom, pa nikom nista. lol!
stoji da je Lancija tih godina slave imala vrhunski tim i puno love je ulagala u aute i vozace. najbrze je slozila auto za nova pravila, ali joj je toyota kvarila racune. sta je bilo poslije ili sada...? zasto tog auta nema na rally sceni ili cesti?
danas u relativno poravnatoj konkurenciji konstruktora, Loeb u citroenu rusi rekorde. pa jos ako 3-4 godine ostane citroen u rally-u sa njime za volanom, i uzme naslove prvaka, nece se dizati tolika buka o citroenu kao super autu.

I fićo spada u legende o kojima se ovdje piše. Neće se dizati buka oko xsara-e/c4, jer je tehnologija postala dostupna masama. 1969. smo pratili NASA-in izlet na Mjesec, 2000-ih prvi turisti idu u svemir, a 2050. ću ti poslat mail i pitat "Sahara, kako je na Neptunu, žena me pila da tamo slavimo zlatni pir". Napreduje ljudski rod. Ili možda nazaduje...
[Vrh] Go down
Kidon

Kidon


Broj postova : 123
Join date : 26.02.2008
Age : 44
Lokacija : Gledam Banat, Srem i Bačku s Fruške gore...

od prodaje gs-a do bixićevog oružanog napada :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: od prodaje gs-a do bixićevog oružanog napada :)   od prodaje gs-a do bixićevog oružanog napada :) - Page 2 Emptysri vel 27, 2008 6:19 pm

SAHARA 4X4 3:40 je napisao/la:
fico je osvajao preko 25 naslova prvaka rallya za redom, pa nikom nista. lol!
stoji da je Lancija tih godina slave imala vrhunski tim i puno love je ulagala u aute i vozace. najbrze je slozila auto za nova pravila, ali joj je toyota kvarila racune. sta je bilo poslije ili sada...? zasto tog auta nema na rally sceni ili cesti?
danas u relativno poravnatoj konkurenciji konstruktora, Loeb u citroenu rusi rekorde. pa jos ako 3-4 godine ostane citroen u rally-u sa njime za volanom, i uzme naslove prvaka, nece se dizati tolika buka o citroenu kao super autu.


Fićo...Živi ime Carla Abartha... Imao (imao djed) sam original (s vratima "na buru" - zglob je kod B, a ne A nosača), a za ovog novog bih trebao raditi 10 g i ništa ne jesti...


Zadnja promjena: Kidon; sri vel 27, 2008 6:20 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
SAHARA 4X4 3:40

SAHARA 4X4 3:40


Broj postova : 303
Join date : 06.02.2008
Age : 42
Lokacija : Bolivia

od prodaje gs-a do bixićevog oružanog napada :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: od prodaje gs-a do bixićevog oružanog napada :)   od prodaje gs-a do bixićevog oružanog napada :) - Page 2 Emptysri vel 27, 2008 6:19 pm

Kidon je napisao/la:
SAHARA 4X4 3:40 je napisao/la:
fico je osvajao preko 25 naslova prvaka rallya za redom, pa nikom nista. lol!
stoji da je Lancija tih godina slave imala vrhunski tim i puno love je ulagala u aute i vozace. najbrze je slozila auto za nova pravila, ali joj je toyota kvarila racune. sta je bilo poslije ili sada...? zasto tog auta nema na rally sceni ili cesti?
danas u relativno poravnatoj konkurenciji konstruktora, Loeb u citroenu rusi rekorde. pa jos ako 3-4 godine ostane citroen u rally-u sa njime za volanom, i uzme naslove prvaka, nece se dizati tolika buka o citroenu kao super autu.

I fićo spada u legende o kojima se ovdje piše. Neće se dizati buka oko xsara-e/c4, jer je tehnologija postala dostupna masama. 1969. smo pratili NASA-in izlet na Mjesec, 2000-ih prvi turisti idu u svemir, a 2050. ću ti poslat mail i pitat "Sahara, kako je na Neptunu, žena me pila da tamo slavimo zlatni pir". Napreduje ljudski rod. Ili možda nazaduje...

tehnologija je dostupna onima s LOVOM
[Vrh] Go down
http://www.kuhariceukineskojambasadi.hu
SAHARA 4X4 3:40

SAHARA 4X4 3:40


Broj postova : 303
Join date : 06.02.2008
Age : 42
Lokacija : Bolivia

od prodaje gs-a do bixićevog oružanog napada :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: od prodaje gs-a do bixićevog oružanog napada :)   od prodaje gs-a do bixićevog oružanog napada :) - Page 2 Emptysri vel 27, 2008 6:22 pm

Fićo...Živi ime Carla Abartha... Imao (imao djed) sam original (s vratima "na buru" - zglob je kod B,a ne A nosača), a za ovog novog bih trebao raditi 10 g i ništa ne jesti...

Nije li odnos cijena bio slican tada za abartha i danas za novog abartha?
[Vrh] Go down
http://www.kuhariceukineskojambasadi.hu
Sponsored content





od prodaje gs-a do bixićevog oružanog napada :) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: od prodaje gs-a do bixićevog oružanog napada :)   od prodaje gs-a do bixićevog oružanog napada :) - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
od prodaje gs-a do bixićevog oružanog napada :)
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila :: OFF TOPIC-
Forum(o)Bir: