Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila

Citroen Outlaws Forum
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Evo i mene...

Go down 
+7
Kidon
charliee
yavanna
miroslavbl
Deda
spackarica
Matija
11 posters
Autor/icaPoruka
Matija




Broj postova : 4
Join date : 03.02.2008

Evo i mene... Empty
PostajNaslov: Evo i mene...   Evo i mene... Emptyčet vel 28, 2008 1:12 pm

Prvo, mala isprika što se tek sad predstavljam. Wink Malo sam bio na knap sa vremenom, pa sam htio ipak malo odvojiti vremena i pročitati par stvari prije neg nešt napišem.

Za one koji me ne znaju, koji me se ne sjećaju i one koji me znaju al da osvježe pamćenje. tongue

Ja sam Matija, iz Osijeka, jedan od najstarijih BANiranih... (Svaka čast Lateru koji je tu nedodirljiv). Šalu na stranu, dosta toga je već rečeno u ostalim temama vezano uz prvotna baniranja / rušenja kluba / ponovnih baniranja i posljednjih događanja. Jedino želim ovako reći da ne želim o starim stvarima, da mi je drago što ste preuzeli stvari u svoje ruke i da mi je krivo što vam se moralo dogoditi sve ono sam pročitao po ostalim temama. :cry: (više bih volio da ste bez tih muka to riješili, ali očigledno da s dotičnim drugačije ne može). Dakle, puno sreće i uspjeha u radu kluba želim.

Ja još uvijek vozim onu istu Xantiu (rjeđe me voze u njoj lol! ), malo štedim love kako bi uhvatio nekog BX-a baš osobno za sebe (da ne gnjavim starce) i tako... Od svih tih događanja klubašenje mi se malo zgadilo, pa sam trenutno vuk samotnjak. Znači idem i družim se s kim hoću i kad hoću, ali nema više za mene formalnosti i odgovornosti. Posjećujem druženja i susrete u regiji, pa se nadam da se vidimo nekom prilikom.

Vidio sam da se nešto piše o ZG Auto Show-u, pa kako stvari stoje vrlo vrlo je velika vjerojatnost da se vidimo tamo! Wink

Još jednom, pozdrav svima! cheerzzz
[Vrh] Go down
spackarica
Admin
spackarica


Broj postova : 2577
Join date : 01.02.2008
Age : 45
Lokacija : Zagreb

Evo i mene... Empty
PostajNaslov: Re: Evo i mene...   Evo i mene... Emptyčet vel 28, 2008 1:16 pm

matija booook i dobro nam došao Smile
[Vrh] Go down
http://www.happyhoop.hr/
Deda
Admin
Deda


Broj postova : 162
Join date : 04.02.2008

Evo i mene... Empty
PostajNaslov: Re: Evo i mene...   Evo i mene... Emptyčet vel 28, 2008 1:18 pm

Dobro nam došel prijatelj
[Vrh] Go down
miroslavbl




Broj postova : 135
Join date : 02.02.2008

Evo i mene... Empty
PostajNaslov: Re: Evo i mene...   Evo i mene... Emptyčet vel 28, 2008 2:51 pm

Bok mladiću!
[Vrh] Go down
yavanna
Admin
yavanna


Broj postova : 1743
Join date : 02.02.2008
Lokacija : Knežija

Evo i mene... Empty
PostajNaslov: Re: Evo i mene...   Evo i mene... Emptyčet vel 28, 2008 2:52 pm

Zdravo, zdravo.
[Vrh] Go down
http://www.igk.hr
charliee

charliee


Broj postova : 539
Join date : 01.02.2008

Evo i mene... Empty
PostajNaslov: Re: Evo i mene...   Evo i mene... Emptyčet vel 28, 2008 3:40 pm

Pooooz cheers
[Vrh] Go down
Kidon

Kidon


Broj postova : 123
Join date : 26.02.2008
Age : 45
Lokacija : Gledam Banat, Srem i Bačku s Fruške gore...

Evo i mene... Empty
PostajNaslov: Re: Evo i mene...   Evo i mene... Emptyčet vel 28, 2008 5:05 pm

Matija je napisao/la:
Prvo, mala isprika što se tek sad predstavljam. Wink Malo sam bio na knap sa vremenom, pa sam htio ipak malo odvojiti vremena i pročitati par stvari prije neg nešt napišem.

Za one koji me ne znaju, koji me se ne sjećaju i one koji me znaju al da osvježe pamćenje. tongue

Ja sam Matija, iz Osijeka, jedan od najstarijih BANiranih... (Svaka čast Lateru koji je tu nedodirljiv). Šalu na stranu, dosta toga je već rečeno u ostalim temama vezano uz prvotna baniranja / rušenja kluba / ponovnih baniranja i posljednjih događanja. Jedino želim ovako reći da ne želim o starim stvarima, da mi je drago što ste preuzeli stvari u svoje ruke i da mi je krivo što vam se moralo dogoditi sve ono sam pročitao po ostalim temama. :cry: (više bih volio da ste bez tih muka to riješili, ali očigledno da s dotičnim drugačije ne može). Dakle, puno sreće i uspjeha u radu kluba želim.

Ja još uvijek vozim onu istu Xantiu (rjeđe me voze u njoj lol! ), malo štedim love kako bi uhvatio nekog BX-a baš osobno za sebe (da ne gnjavim starce) i tako... Od svih tih događanja klubašenje mi se malo zgadilo, pa sam trenutno vuk samotnjak. Znači idem i družim se s kim hoću i kad hoću, ali nema više za mene formalnosti i odgovornosti. Posjećujem druženja i susrete u regiji, pa se nadam da se vidimo nekom prilikom.

Vidio sam da se nešto piše o ZG Auto Show-u, pa kako stvari stoje vrlo vrlo je velika vjerojatnost da se vidimo tamo! Wink

Još jednom, pozdrav svima! cheerzzz

Dobro došao!!
Što se tiče BX-a, nudi se jedan pod kupujem/prodajem...


Zadnja promjena: Kidon; čet vel 28, 2008 5:23 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
tomica
Moderator
tomica


Broj postova : 226
Join date : 03.02.2008
Lokacija : Zagreb

Evo i mene... Empty
PostajNaslov: Re: Evo i mene...   Evo i mene... Emptyčet vel 28, 2008 5:18 pm

ahoj,

ti jos u svojoj Xantiji, a ja svoju prodao prije par dana ....

samo naprijed sa BXom ...
[Vrh] Go down
DaffyDuck
Admin
DaffyDuck


Broj postova : 1603
Join date : 01.02.2008
Age : 41
Lokacija : Zg - Zp

Evo i mene... Empty
PostajNaslov: Re: Evo i mene...   Evo i mene... Emptyčet vel 28, 2008 6:30 pm

Dobrodošao cheers
[Vrh] Go down
http://www.citroenklub.hr
Ivan

Ivan


Broj postova : 2
Join date : 23.02.2008
Age : 43
Lokacija : Valpovo

Evo i mene... Empty
PostajNaslov: Re: Evo i mene...   Evo i mene... Emptyčet vel 28, 2008 9:34 pm

Matija dobrodosao boook
[Vrh] Go down
BiXic
Moderator
BiXic


Broj postova : 699
Join date : 03.02.2008

Evo i mene... Empty
PostajNaslov: Re: Evo i mene...   Evo i mene... Emptypet vel 29, 2008 5:05 pm

hehe, Matija=Mafija... Welcome... wrooam.. Kaj ima...wrooam... hehe, vidim da se sikički pripremaš za posjedovanje BXa... dada, dobar je to auto, i usprkos godinama od kad je poslijednji sišao s trake, postoji još puno primjeraka u vrlo dobrom stanju... a i cijenom su prihvatljivi... Puno sreće u potrazi...
[Vrh] Go down
Matija




Broj postova : 4
Join date : 03.02.2008

Evo i mene... Empty
PostajNaslov: Re: Evo i mene...   Evo i mene... Emptypet vel 29, 2008 5:53 pm

Pa, ono, BX je fini auto, imali smo ga 11 godina, u biti jednostavan, hidrauličar, jako udoban, pregledan, ergonomičan. Znamo ga poprilično dobro, tako da znamo boljke, jer nema šta nismo radili na njemu, pa ono. Very Happy S tim da naravno pucam na onu zadnju seriju, znači auti proizvedeni nakon 90'. I da, svakako ciljam na što očuvanijeg, jer rađe ću dat više para u startu za bolji primjerak, nego kupit lošiji, pa sređivat. Za to nemam uvjeta a ni novaca. Wink
[Vrh] Go down
BiXic
Moderator
BiXic


Broj postova : 699
Join date : 03.02.2008

Evo i mene... Empty
PostajNaslov: Re: Evo i mene...   Evo i mene... Emptypet vel 29, 2008 6:17 pm

Eeee... Moj diesel je 92., GTi je 91. Oba s onim mrak zadnjim lampama, al zahvaljujuči godinama na oba ima podosta posla... S obzirom da je Diesel u puno boljem stanju on je trenutno jedini regan i vozi se svaki dan, bez milosti...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Evo i mene... Empty
PostajNaslov: Re: Evo i mene...   Evo i mene... Empty

[Vrh] Go down
 
Evo i mene...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Eto i mene
» Evo i mene!
» majstori limarsko lakirerski
» Pozdrav i od mene!
» pozdrav od mene...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila :: PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA-
Forum(o)Bir: