Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila

Citroen Outlaws Forum
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Vidim da forum polako napreduje pa da i ja kazem nesto o sebi...

Go down 
+3
spackarica
BiXic
jesus
7 posters
Autor/icaPoruka
jesus




Broj postova : 6
Join date : 25.02.2008
Age : 40
Lokacija : Rijeka

Vidim da forum polako napreduje pa da i ja kazem nesto o sebi... Empty
PostajNaslov: Vidim da forum polako napreduje pa da i ja kazem nesto o sebi...   Vidim da forum polako napreduje pa da i ja kazem nesto o sebi... Emptyčet oľu 06, 2008 10:56 am

Eto dolazim iz Rijeke , zovem se Domagoj. Dosada sam uglavnom vozio Opel i bio veliki zaljubljenik u tu marku . No posto je mom opelu nesretnim slucajem dosao kraj u potrazi za novim ljubimcem naletio sam na C4 . I tako dok ocekujem svoj naruceni C4 VTS 2.0 HDi, valjda cu da se pomocu vas malo bolje upoznam citroenima iako sam nekad davno posjedovao BX -a , a i otac mi godinama vozi citorene , trenutno je na C5 . Pozdrav svima i nadam se da cemo se ugodno druzit.
[Vrh] Go down
BiXic
Moderator
BiXic


Broj postova : 699
Join date : 03.02.2008

Vidim da forum polako napreduje pa da i ja kazem nesto o sebi... Empty
PostajNaslov: Re: Vidim da forum polako napreduje pa da i ja kazem nesto o sebi...   Vidim da forum polako napreduje pa da i ja kazem nesto o sebi... Emptyčet oľu 06, 2008 10:58 am

Hehe, dobrodošao kako na forum tako i u Citroen...
[Vrh] Go down
spackarica
Admin
spackarica


Broj postova : 2577
Join date : 01.02.2008
Age : 44
Lokacija : Zagreb

Vidim da forum polako napreduje pa da i ja kazem nesto o sebi... Empty
PostajNaslov: Re: Vidim da forum polako napreduje pa da i ja kazem nesto o sebi...   Vidim da forum polako napreduje pa da i ja kazem nesto o sebi... Emptyčet oľu 06, 2008 11:06 am

helou end velkam her hesus
[Vrh] Go down
http://www.happyhoop.hr/
yavanna
Admin
yavanna


Broj postova : 1743
Join date : 02.02.2008
Lokacija : Knežija

Vidim da forum polako napreduje pa da i ja kazem nesto o sebi... Empty
PostajNaslov: Re: Vidim da forum polako napreduje pa da i ja kazem nesto o sebi...   Vidim da forum polako napreduje pa da i ja kazem nesto o sebi... Emptyčet oľu 06, 2008 11:08 am

boook
[Vrh] Go down
http://www.igk.hr
Kidon

Kidon


Broj postova : 123
Join date : 26.02.2008
Age : 45
Lokacija : Gledam Banat, Srem i Bačku s Fruške gore...

Vidim da forum polako napreduje pa da i ja kazem nesto o sebi... Empty
PostajNaslov: Re: Vidim da forum polako napreduje pa da i ja kazem nesto o sebi...   Vidim da forum polako napreduje pa da i ja kazem nesto o sebi... Emptyčet oľu 06, 2008 12:32 pm

jesus je napisao/la:
Eto dolazim iz Rijeke , zovem se Domagoj. Dosada sam uglavnom vozio Opel i bio veliki zaljubljenik u tu marku . No posto je mom opelu nesretnim slucajem dosao kraj u potrazi za novim ljubimcem naletio sam na C4 . I tako dok ocekujem svoj naruceni C4 VTS 2.0 HDi, valjda cu da se pomocu vas malo bolje upoznam citroenima iako sam nekad davno posjedovao BX -a , a i otac mi godinama vozi citorene , trenutno je na C5 . Pozdrav svima i nadam se da cemo se ugodno druzit.
Dobro došli među svoje, gospon. Čestitam na mudrom izboru C4 i još mudrijem izboru motorizacije - tiho, brzo, moćno, štedljivo.
[Vrh] Go down
jesus




Broj postova : 6
Join date : 25.02.2008
Age : 40
Lokacija : Rijeka

Vidim da forum polako napreduje pa da i ja kazem nesto o sebi... Empty
PostajNaslov: Re: Vidim da forum polako napreduje pa da i ja kazem nesto o sebi...   Vidim da forum polako napreduje pa da i ja kazem nesto o sebi... Emptyčet oľu 06, 2008 2:56 pm

Hvala na cestitkama jos samo da ga docekam Very Happy... Jos mjesec i 25 dana Sad
[Vrh] Go down
DaffyDuck
Admin
DaffyDuck


Broj postova : 1603
Join date : 01.02.2008
Age : 41
Lokacija : Zg - Zp

Vidim da forum polako napreduje pa da i ja kazem nesto o sebi... Empty
PostajNaslov: Re: Vidim da forum polako napreduje pa da i ja kazem nesto o sebi...   Vidim da forum polako napreduje pa da i ja kazem nesto o sebi... Emptyčet oľu 06, 2008 2:58 pm

Dobrodošao Very Happy

Ajde, ajde, nije brzo će proći verrry goood
[Vrh] Go down
http://www.citroenklub.hr
HYpic
Admin
HYpic


Broj postova : 1516
Join date : 01.02.2008

Vidim da forum polako napreduje pa da i ja kazem nesto o sebi... Empty
PostajNaslov: Re: Vidim da forum polako napreduje pa da i ja kazem nesto o sebi...   Vidim da forum polako napreduje pa da i ja kazem nesto o sebi... Emptyčet oľu 06, 2008 3:17 pm

Very Happy kad si već spomenuo opel he he za opstanak ovog kluba je pridonio i jedan stari opel kadet...
[Vrh] Go down
Kidon

Kidon


Broj postova : 123
Join date : 26.02.2008
Age : 45
Lokacija : Gledam Banat, Srem i Bačku s Fruške gore...

Vidim da forum polako napreduje pa da i ja kazem nesto o sebi... Empty
PostajNaslov: Re: Vidim da forum polako napreduje pa da i ja kazem nesto o sebi...   Vidim da forum polako napreduje pa da i ja kazem nesto o sebi... Emptyčet oľu 06, 2008 3:49 pm

jesus je napisao/la:
Hvala na cestitkama jos samo da ga docekam Very Happy... Jos mjesec i 25 dana Sad
A svaki dan dug ko godina....Svi smo djeca koja čekaju novu igračku.
[Vrh] Go down
jesus




Broj postova : 6
Join date : 25.02.2008
Age : 40
Lokacija : Rijeka

Vidim da forum polako napreduje pa da i ja kazem nesto o sebi... Empty
PostajNaslov: Re: Vidim da forum polako napreduje pa da i ja kazem nesto o sebi...   Vidim da forum polako napreduje pa da i ja kazem nesto o sebi... Emptypet oľu 07, 2008 1:50 pm

HEheh ovo je ziva istina , kad sam ga narucio nisam mogao spavat tu noc, sta ce tek bit kad dodje Very Happy Kako kaze Duffy nadam se da ce mi proc brze nego sta mislim Smile. Btw Opel je moja prva ljubav bio tako da necu o njemu , da nebi potaknuo neke ratove ovdje Wink... Znate onu prva ljubav se pamti Wink . Ali vjerujem da cu se sada zaljubit u citroenceke ionako sam u biti samo veliki ljubitelj svega sto vozi Very Happy
[Vrh] Go down
Kidon

Kidon


Broj postova : 123
Join date : 26.02.2008
Age : 45
Lokacija : Gledam Banat, Srem i Bačku s Fruške gore...

Vidim da forum polako napreduje pa da i ja kazem nesto o sebi... Empty
PostajNaslov: Re: Vidim da forum polako napreduje pa da i ja kazem nesto o sebi...   Vidim da forum polako napreduje pa da i ja kazem nesto o sebi... Emptypet oľu 07, 2008 3:03 pm

jesus je napisao/la:
HEheh ovo je ziva istina , kad sam ga narucio nisam mogao spavat tu noc, sta ce tek bit kad dodje Very Happy Kako kaze Duffy nadam se da ce mi proc brze nego sta mislim Smile. Btw Opel je moja prva ljubav bio tako da necu o njemu , da nebi potaknuo neke ratove ovdje Wink... Znate onu prva ljubav se pamti Wink . Ali vjerujem da cu se sada zaljubit u citroenceke ionako sam u biti samo veliki ljubitelj svega sto vozi Very Happy
Kad dođe vozit će se po formuli "jedan dan, jedan rezervoar", haha.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vidim da forum polako napreduje pa da i ja kazem nesto o sebi... Empty
PostajNaslov: Re: Vidim da forum polako napreduje pa da i ja kazem nesto o sebi...   Vidim da forum polako napreduje pa da i ja kazem nesto o sebi... Empty

[Vrh] Go down
 
Vidim da forum polako napreduje pa da i ja kazem nesto o sebi...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» nova tema-novi forum
» Novi pocetak - super vam je forum. Pozdrav od Nebojse

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila :: PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA-
Forum(o)Bir: