Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila

Citroen Outlaws Forum
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Citroën Xsara Picasso - što mislite?

Go down 
+2
DaffyDuck
Sir Percival
6 posters
Autor/icaPoruka
Sir Percival

Sir Percival


Broj postova : 11
Join date : 18.04.2008
Age : 43
Lokacija : Osijek

Citroën Xsara Picasso - što mislite? Empty
PostajNaslov: Citroën Xsara Picasso - što mislite?   Citroën Xsara Picasso - što mislite? Emptypet tra 18, 2008 9:34 am

Daklen!

Uskoro postajem ponosni vlasnik jedne Xsare Picasso. Model je sa full opremom (to uključuje tempomat i zadnje parkirne senzore), a mašina je benzinska 1.6 16V 80kw/110ks. Tražim savjete svih dobronamjernih duša koje imaju iskustva s ovim autom. Koja su vaša razmišljanja o njemu? SVE ME ZANIMA!
Smatram da Picasso ispunjava moje glavne zahtjeve. To su kvaliteta, udobnost i da je privlačan oku. Poželjni su savjeti forumaša koje imaju bilo kakvo iskustvo s ovim modelom.
[Vrh] Go down
http://www.biskvit.org
DaffyDuck
Admin
DaffyDuck


Broj postova : 1603
Join date : 01.02.2008
Age : 41
Lokacija : Zg - Zp

Citroën Xsara Picasso - što mislite? Empty
PostajNaslov: Re: Citroën Xsara Picasso - što mislite?   Citroën Xsara Picasso - što mislite? Emptypet tra 18, 2008 10:03 am

Evo, otvorio sam novu garažu i prebacio temu u nju afro
[Vrh] Go down
http://www.citroenklub.hr
Sir Percival

Sir Percival


Broj postova : 11
Join date : 18.04.2008
Age : 43
Lokacija : Osijek

Citroën Xsara Picasso - što mislite? Empty
PostajNaslov: Re: Citroën Xsara Picasso - što mislite?   Citroën Xsara Picasso - što mislite? Emptypet tra 18, 2008 10:06 am

Hvala Duffy. Još sam nov pa dok se snađem... :face:
[Vrh] Go down
http://www.biskvit.org
Deda_
Admin
Deda_


Broj postova : 838
Join date : 03.02.2008

Citroën Xsara Picasso - što mislite? Empty
PostajNaslov: Re: Citroën Xsara Picasso - što mislite?   Citroën Xsara Picasso - što mislite? Emptypet tra 18, 2008 10:10 am

Bez brige xsara picasso je najbolji Citroenov auto, kao i Berlingo, Svi koji ih imaju jako su zadovoljni njima. Po posjetu servisu zbog kvarova su najređi.Dakle samo naprijed i puno zadovoljstva u vožnji.
[Vrh] Go down
Sir Percival

Sir Percival


Broj postova : 11
Join date : 18.04.2008
Age : 43
Lokacija : Osijek

Citroën Xsara Picasso - što mislite? Empty
PostajNaslov: Re: Citroën Xsara Picasso - što mislite?   Citroën Xsara Picasso - što mislite? Emptypet tra 18, 2008 10:17 am

Hvala Deda. Pitam zato što na poslu imam frenda koji se zgraža na moju odluku. On tvrdi (ne vozi citroën) da im se često kvari elektronika, da troši ko' lud, a ima i nešto protiv limarije. Da budem iskren meni je auto fantastičan. Za mene najlijepši jednovolumen a i jako je udoban. Čim sam u salonu sjeo u njega želio sam ga na parkingu. :face:
[Vrh] Go down
http://www.biskvit.org
DaffyDuck
Admin
DaffyDuck


Broj postova : 1603
Join date : 01.02.2008
Age : 41
Lokacija : Zg - Zp

Citroën Xsara Picasso - što mislite? Empty
PostajNaslov: Re: Citroën Xsara Picasso - što mislite?   Citroën Xsara Picasso - što mislite? Emptypet tra 18, 2008 10:21 am

Ma ovo za limariju je debilana.... Citroen je imao problema u sedamdesetima valjda, a odonda (od CX-a S2) je ili bolji ili u najmanju ruku isti kao i ostali automobili - sve su to cinčane karoserije i nema šanse da prohrđa - osim ako nije loše složen nakon sudara... Samo se treba sjetiti opela iz devedesetih... Mislim, to su auti s lošom zaštitom i limarijom... A ne Citroen.

A auto je fantastičan!

Hehe, plus dedine su informacije insajderske, tak da mora da stoji Very Happy
[Vrh] Go down
http://www.citroenklub.hr
Sir Percival

Sir Percival


Broj postova : 11
Join date : 18.04.2008
Age : 43
Lokacija : Osijek

Citroën Xsara Picasso - što mislite? Empty
PostajNaslov: Re: Citroën Xsara Picasso - što mislite?   Citroën Xsara Picasso - što mislite? Emptypet tra 18, 2008 10:24 am

Pa kontam ja da je Deda staaaari vuk! :geek:
[Vrh] Go down
http://www.biskvit.org
Dr. Milanče Čunjić

Dr. Milanče Čunjić


Broj postova : 54
Join date : 03.02.2008

Citroën Xsara Picasso - što mislite? Empty
PostajNaslov: Re: Citroën Xsara Picasso - što mislite?   Citroën Xsara Picasso - što mislite? Emptypet tra 18, 2008 10:59 am

Deda je više stari nego vuk Very Happy Very Happy Very Happy


Go for it!
[Vrh] Go down
nerujuveljudi

nerujuveljudi


Broj postova : 148
Join date : 02.02.2008
Age : 58
Lokacija : ČERVAR-KNEŽIJA

Citroën Xsara Picasso - što mislite? Empty
PostajNaslov: Re: Citroën Xsara Picasso - što mislite?   Citroën Xsara Picasso - što mislite? Emptypet tra 18, 2008 11:08 am

Ko se boji vuka još vuka još ,vuka još!!!!!!!!!! kuuullll bravo
[Vrh] Go down
tomica
Moderator
tomica


Broj postova : 226
Join date : 03.02.2008
Lokacija : Zagreb

Citroën Xsara Picasso - što mislite? Empty
PostajNaslov: Re: Citroën Xsara Picasso - što mislite?   Citroën Xsara Picasso - što mislite? Emptysub tra 19, 2008 7:41 am

ja bi rekao da je to super kupnja, jer koliko sam procitao i na drugim forumima, ovo je model koji se zbilja najmanje kvari, cak manje i od Xsare, na cijoj je platformi nastao. Sa limarijom neces imati problema niti nakon 15 godina, osim ako se o autu ne brines. Benzinac ce potrosit, istina ... Pogotovo u gradu ... Po prostranosti i prakticnosti su neki ljudi stavili Picasso cak i ispred razvikanog Scenica.

Jos ako kupujes novu Xsaru Picasso, koja je sad na akciji za sitnu lovu, mislim da neces fulati .....
[Vrh] Go down
Sir Percival

Sir Percival


Broj postova : 11
Join date : 18.04.2008
Age : 43
Lokacija : Osijek

Citroën Xsara Picasso - što mislite? Empty
PostajNaslov: Re: Citroën Xsara Picasso - što mislite?   Citroën Xsara Picasso - što mislite? Emptysub tra 19, 2008 4:36 pm

Da, uzimam novu Xsaru Picasso i to namjerno benzinca. Godišnje uglavnom pređem ispod 10.000 km, pa mi se skuplje održavanje dizelaša ne isplati. Uostalom više volim miran i tih rad benzinca. Do posla mi je 5 min pješke pa mi je mrsko i paliti auto. Glavni razlog zašto uzimam prostran i praktičan auto je zbog toga što moja brzorastuča family i ja putujemo dva puta godišnje na more i par puta godišnje do Zg-a. :bris:
Slažem se s tobom što se tiče Scenica. To mi je bila dilema. Ali kako novi scenik ima sličan zadnji kraj kao i Megane s petim vratima (ružan) a i košta znatno više bez nekog očitog razloga, izabrao sam Picasso. Autić je fantastičan. Udoban je, prostran, lijep, praktičan, a koliko čujem sa raznih strana diči se i kvalitetom. Sve superlativno... jiahahaha
[Vrh] Go down
http://www.biskvit.org
Sponsored content





Citroën Xsara Picasso - što mislite? Empty
PostajNaslov: Re: Citroën Xsara Picasso - što mislite?   Citroën Xsara Picasso - što mislite? Empty

[Vrh] Go down
 
Citroën Xsara Picasso - što mislite?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Xsara Picasso
» ako mislite da bolujete od citro ludila - varate se...
» Grand C4 Picasso Xenon (H.I.D.)
» Xantia- Xsara
» XSARA GLJIVA

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila :: GARAŽE :: NOVI CITROENI :: PICASSO, C4 PICASSO GARAŽA-
Forum(o)Bir: