Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila

Citroen Outlaws Forum
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Kaj je ste zabrijali ko je his master voice

Go down 
+2
DaffyDuck
His master voice-Alan
6 posters
Autor/icaPoruka
His master voice-Alan

His master voice-Alan


Broj postova : 86
Join date : 02.02.2008

Kaj je ste zabrijali ko je his master voice Empty
PostajNaslov: Kaj je ste zabrijali ko je his master voice   Kaj je ste zabrijali ko je his master voice Emptysub vel 02, 2008 11:25 pm

Pa to sam ja Alan, naravno

Moje stajalište: Kao što znate moje učestvovanje u klubu je bilo ravno 0- nuli, tako da nemam pravo previše to komentirati. Ja sam više skupljao kramerine po Zagrebu i okolici neg debatirao.
Nisam imao neko posebno mišljenje o Borcu, jer moji kontakti s njim se mogu svesti na jedno 20 minuta razgovora.

Ali ovo posljednje, tj baniranje neistomišljenika, micanja one kockice gdje su najnoviji postovi itd, brisanje postova koji mu ne odgovaraju. To mi se uopče ne sviđa. Ali si ga možda ti DAffy duck potaknuo na to svojim potpisom:SMRT FAŠIZMU-SLOBODA NARODU, pa je čovijek pomislio da je Josip Broz Tito, ist stil jocolor :geek:
Drugo, u zadnje vrijeme, kad sam intenzivno sudjelovao na CFS, i bar ovako virtualno upoznao neke ljude, kao npr. Srđana, Ibraliča KEPZ-a itd, itd, koji su banirani,a ja sam to saznao tek nedavno čitajuči Dark room
Mogu reč za braliča , srđana, da sam ih procijenio, a vrlo dobro znam procijeniti ljude, kao vrlo dobre, i pravične osobe, koje su voljne pomoč-istinski ljubitelji onog zbog čega jesmo u raznim citro klubovima. Kad je takve ljude maknuo, onda sigurno nije dobar predsjednik kluba. Kao čovijeka ga nisam upoznao, i izgleda da nisam ništa strašno propustio.
[Vrh] Go down
DaffyDuck
Admin
DaffyDuck


Broj postova : 1603
Join date : 01.02.2008
Age : 41
Lokacija : Zg - Zp

Kaj je ste zabrijali ko je his master voice Empty
PostajNaslov: Re: Kaj je ste zabrijali ko je his master voice   Kaj je ste zabrijali ko je his master voice Emptysub vel 02, 2008 11:30 pm

Jebiga kaj si ovak morao saznati... Hehehe, ja sam znao ko si - ovdje ja BANANIRAM!!!!!!!!! :pirat: lol!
[Vrh] Go down
http://www.citroenklub.hr
charliee

charliee


Broj postova : 539
Join date : 01.02.2008

Kaj je ste zabrijali ko je his master voice Empty
PostajNaslov: Re: Kaj je ste zabrijali ko je his master voice   Kaj je ste zabrijali ko je his master voice Emptysub vel 02, 2008 11:43 pm

booook alane Smile
eto, i admina nam je baniral Smile
[Vrh] Go down
HYpic
Admin
HYpic


Broj postova : 1516
Join date : 01.02.2008

Kaj je ste zabrijali ko je his master voice Empty
PostajNaslov: Re: Kaj je ste zabrijali ko je his master voice   Kaj je ste zabrijali ko je his master voice Emptysub vel 02, 2008 11:49 pm

e moj alane ja sam već stara konjusina i umislio sam si da znam procijenit ljude ali jebiga pao sam na ispitu sve više me grize savjest kaj sam ga zapravo najviše ja držao na citroživotu bar unutar kluba i držao mu štangu i samim time doveo klub do apsurda...
[Vrh] Go down
spackarica
Admin
spackarica


Broj postova : 2577
Join date : 01.02.2008
Age : 44
Lokacija : Zagreb

Kaj je ste zabrijali ko je his master voice Empty
PostajNaslov: Re: Kaj je ste zabrijali ko je his master voice   Kaj je ste zabrijali ko je his master voice Emptysub vel 02, 2008 11:53 pm

btw alane - admini su znali da si to ti Smile
admin sposobnosti su jeeeebene... sve vidiš - sve znaš... ni ni čudo da ga je zelo Twisted Evil :lol: :lol: :lol:

hypic - suosjećam No Neutral
[Vrh] Go down
http://www.happyhoop.hr/
yavanna
Admin
yavanna


Broj postova : 1743
Join date : 02.02.2008
Lokacija : Knežija

Kaj je ste zabrijali ko je his master voice Empty
PostajNaslov: Re: Kaj je ste zabrijali ko je his master voice   Kaj je ste zabrijali ko je his master voice Emptyned vel 03, 2008 12:00 am

Znali smo tko si jed smo svi mi admini i vidimo mail. Very Happy
za tebe znamo da si dobar. Very Happy
[Vrh] Go down
http://www.igk.hr
Sponsored content





Kaj je ste zabrijali ko je his master voice Empty
PostajNaslov: Re: Kaj je ste zabrijali ko je his master voice   Kaj je ste zabrijali ko je his master voice Empty

[Vrh] Go down
 
Kaj je ste zabrijali ko je his master voice
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila :: PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA-
Forum(o)Bir: