Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila

Citroen Outlaws Forum
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 PROČITAJTE!!!!!

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
bluesberry
Admin
bluesberry


Broj postova : 424
Join date : 03.02.2008
Age : 45
Lokacija : ZG/DA

PROČITAJTE!!!!! Empty
PostajNaslov: PROČITAJTE!!!!!   PROČITAJTE!!!!! Emptyčet tra 24, 2008 6:42 pm

dakle, javio mi se gospon Joško iz ST-a s jednom dosta tužnom pričom...prvo mu je spak nastradao u prometnoj prije 6-7 godina (ako sam dobro zapamtio vremenski period) pa se on krenuo suditi s likom koji g je napucao i sređivati ponovo spaka, koji je po njemu i prije sudara bio u vrlo dobrom stanju! nakon što ga je sredio, nekoliko godina nakon su mu auto ukrali!

radi se o slijedešim detaljima koji se mogu "prepoznati" ukradeni spale je bio bordo crveni, 1974 godište! ima novu originalnu šasiju (plato ju 8000kn u ovlaštenom servisu) šasija NEMA broj, a kao još jednu posebnost je naveo da je kod restauricije on sam stavio sklop/utikače/konektor sa stojadina - tako da se kada je potrebno skidati rogove s farovima taj konektor samo odspoji i kad je posao gotov ponovo priključi!

čuli smo se zato jer je molio da mu sugeriram neku cifru koju da traži na sudu za auto (sjećate se, pred više godina je imao udes koji nije on skrivio) i sad je došla na red procjena štete, obrana mu nudi bijednih 5200 kn!

ako imate ikakvih informacija javite mi se na mail ili na pp

hvala!
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/powerpoptheband
Deda_
Admin
Deda_


Broj postova : 838
Join date : 03.02.2008

PROČITAJTE!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: PROČITAJTE!!!!!   PROČITAJTE!!!!! Emptyčet tra 24, 2008 6:48 pm

Tužna prića, ali kod nas je to tako. Moraš biti spreman na takav rizik jer kod nas nema zakona po kojem možeš nadoknaditi štetu od osiguranja kolko trud , novci i sve ostalo što je vezano uz takve aute stvarno vrijedi.
[Vrh] Go down
spackarica
Admin
spackarica


Broj postova : 2577
Join date : 01.02.2008
Age : 44
Lokacija : Zagreb

PROČITAJTE!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: PROČITAJTE!!!!!   PROČITAJTE!!!!! Emptyčet tra 24, 2008 6:52 pm

baš tužna priča...

a ništ, sad moramo držat oke otvorene....
[Vrh] Go down
http://www.happyhoop.hr/
nerujuveljudi

nerujuveljudi


Broj postova : 148
Join date : 02.02.2008
Age : 58
Lokacija : ČERVAR-KNEŽIJA

PROČITAJTE!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: PROČITAJTE!!!!!   PROČITAJTE!!!!! Emptyčet tra 24, 2008 6:54 pm

Sve damgle!!!!!!!!!! affraid robi
[Vrh] Go down
Sponsored content





PROČITAJTE!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: PROČITAJTE!!!!!   PROČITAJTE!!!!! Empty

[Vrh] Go down
 
PROČITAJTE!!!!!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila :: OFF TOPIC-
Forum(o)Bir: