Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila

Citroen Outlaws Forum
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 likaj, slavonski brod

Go down 
+5
charliee
DaffyDuck
Don
BiXic
likaj69
9 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
likaj69




Broj postova : 16
Join date : 03.02.2008

likaj, slavonski brod Empty
PostajNaslov: likaj, slavonski brod   likaj, slavonski brod Emptyned vel 03, 2008 11:25 am

Pozdrav ljudi! Likaj iz Slavonskog Broda VAs pozdravlja!
Sjećate se? Onaj kojega su i mnogi od Vas izvrijeđali, prozivalik, prijetili fizičkim obračunom i slično... No ja se ne ljutim nego vas podržavam od srca...Nadam se da ćemo se uskoro vidjeti negdje pa i popričati...Kao što vidite 2cv klub Slavonski Brod dobro napreduje: Bili u Rumunjskoj, Finskoj, Norveškoj, Nord capu, Švedskoj... pokrenuli smo i humanitarnu akciju Gusjenica raid... i nemamo baš nekakvih problema u radu kluba... a ako 1/3 članova pismeno sazove skupštinu, onda je to izvanredna skupština i njene odluke stupaju na sangu odmah. Osim ako u statutu nemate instituciju "izvanerdna skupština", a onda statut nije po zakonu! Pa morate imati novu, osnivačku skupštinu i donijeti statut po zakonu! Ako nešto treba...
[Vrh] Go down
BiXic
Moderator
BiXic


Broj postova : 699
Join date : 03.02.2008

likaj, slavonski brod Empty
PostajNaslov: Re: likaj, slavonski brod   likaj, slavonski brod Emptyned vel 03, 2008 11:29 am

pozz likaj, šta ima?
[Vrh] Go down
likaj69




Broj postova : 16
Join date : 03.02.2008

likaj, slavonski brod Empty
PostajNaslov: evo pa skoro...   likaj, slavonski brod Emptyned vel 03, 2008 11:33 am

Evo pa skoro ništa...malo sam na poslu...vidim novosti, pa se nadam da ćete izdržati u namjerama...
auto mi je na krpanju i pripremi za novu sezonu. Napukla mi šasija na DAK-u, pa se krpa!
Inače, ok! DRužimo se, vozikamo, smišljamo gluposti! Ti?
[Vrh] Go down
Don
Admin
Don


Broj postova : 252
Join date : 01.02.2008
Age : 41

likaj, slavonski brod Empty
PostajNaslov: Re: likaj, slavonski brod   likaj, slavonski brod Emptyned vel 03, 2008 11:34 am

welcome... slavonci
[Vrh] Go down
DaffyDuck
Admin
DaffyDuck


Broj postova : 1603
Join date : 01.02.2008
Age : 41
Lokacija : Zg - Zp

likaj, slavonski brod Empty
PostajNaslov: Re: likaj, slavonski brod   likaj, slavonski brod Emptyned vel 03, 2008 11:36 am

Ako si već došao na ovaj forum u dobroj volji i da nam pružiš podršku, držim da ovakav ton nije potreban. Na ovaj su forum već došli neki ljudi koji su imali loše uspomene na stari klub i još lošije na neke osobe iz istog, i svejedno su prepoznali bit stvari i zaboravili ono što je bilo i nisu imali potrebu za ovakvim tekstovima.
A što se tiče prijetnji isl., za to bi se trebao ulogirati na CKH forum i poslati pp administratoru jer to je njegov način komunikacije - toga na ovom forumu nema niti će biti.

Hvala na ponuđenoj pomoći, uživaj u forumu i druženja, ali molio bi da pokušaš ne imati ovakve postove - ovdje vlada pozitivna energija.

Nije da cu te sad banirati lol!
[Vrh] Go down
http://www.citroenklub.hr
BiXic
Moderator
BiXic


Broj postova : 699
Join date : 03.02.2008

likaj, slavonski brod Empty
PostajNaslov: Re: likaj, slavonski brod   likaj, slavonski brod Emptyned vel 03, 2008 11:41 am

likaj69 je napisao/la:
Evo pa skoro ništa...malo sam na poslu...vidim novosti, pa se nadam da ćete izdržati u namjerama...
auto mi je na krpanju i pripremi za novu sezonu. Napukla mi šasija na DAK-u, pa se krpa!
Inače, ok! DRužimo se, vozikamo, smišljamo gluposti! Ti?

Čekam da prođe ova dosadna zima, pa da ia mi krenemo u ozbiljno planiranje negdje uz neki fini roštilj i hladne gemište...
[Vrh] Go down
likaj69




Broj postova : 16
Join date : 03.02.2008

likaj, slavonski brod Empty
PostajNaslov: hmmm   likaj, slavonski brod Emptyned vel 03, 2008 11:42 am

Hmmmm...pozitivna energija ne piše ovakve postove...ali nije samo on prijetio! No rekoh da sam to zaboravio...
A ovo što si ti meni odgovorio na tragu je nekih drugih postova iz povijesti...zbog kojih smo mi i nestali i otišli na svoju stranu...Mislim da je tvoj ton malo na tu stranu, a ne moj...ali to sam rekao i dalje šutim na tu temu...vi ste svakako dobro došli na sve naše akcije. Uvijek ste i bili dobro došli...Srećko zna! Ton je bio izrazito prijateljski uz želje da vam pomognem, ako vam treba pomoć...a ti to Eva opet nisi shvatila, kao i nekada. Stoga bude li opet ovakvih postove prema meni....hmmm!
[Vrh] Go down
DaffyDuck
Admin
DaffyDuck


Broj postova : 1603
Join date : 01.02.2008
Age : 41
Lokacija : Zg - Zp

likaj, slavonski brod Empty
PostajNaslov: Re: likaj, slavonski brod   likaj, slavonski brod Emptyned vel 03, 2008 11:45 am

Ako sam krivo protumačen, ispričavam se.

Ja se ne kanim raspravljati, svoje sam rekao.

Dobrodošao si, naravno, isto tako znamo i cijenim to da smo mi bili, unatoč svemu dobrodošli na vaše akcije.

Ponavljam, dobrodošao, ali sve rasprave sotavite za onaj drugi forum. Ovdje valjda svi imamo isti cilj - oživiti čitavu scenu, spasiti jedan klub i na kraju organizirati susrete i putovanja na koja su svi dobrodošli!!!!! flower
[Vrh] Go down
http://www.citroenklub.hr
charliee

charliee


Broj postova : 539
Join date : 01.02.2008

likaj, slavonski brod Empty
PostajNaslov: Re: likaj, slavonski brod   likaj, slavonski brod Emptyned vel 03, 2008 11:45 am

pozdrav l.


Slažem se s patkom makar kad ga citam zvuci dosta grubo. Hvala na podršci u svakom slučaju, imam i ja (a mislim da i ostali) štošta još reći ali takve stvari je bolje riješiti uz pivicu face to face ..


No hard feelings


SeeU

:d
[Vrh] Go down
charliee

charliee


Broj postova : 539
Join date : 01.02.2008

likaj, slavonski brod Empty
PostajNaslov: Re: likaj, slavonski brod   likaj, slavonski brod Emptyned vel 03, 2008 11:46 am

(daffy nije ehfa)
[Vrh] Go down
likaj69




Broj postova : 16
Join date : 03.02.2008

likaj, slavonski brod Empty
PostajNaslov: zaaaa   likaj, slavonski brod Emptyned vel 03, 2008 11:50 am

Za pivicu i face to face sam uvijek...dođite kada god želite, bit ćemo Vam domaćini do duboko u noć, ili jutra. Jedva čekam. Nikada niste niti trebali otići...ako ima nešto što bi trebali prije reči...moj ti mail likaj69@net.hr ili pp uvijek stoje na raspolaganju, kao i telefon 091/9700-190...bit će mi neizmjerno drago da se čujemo i vidimo!
:lol:
[Vrh] Go down
BiXic
Moderator
BiXic


Broj postova : 699
Join date : 03.02.2008

likaj, slavonski brod Empty
PostajNaslov: Re: likaj, slavonski brod   likaj, slavonski brod Emptyned vel 03, 2008 11:56 am

Dao si broj telefona u javnost??? I kaj buš sad kad te penzionerke iz algemajne počnu saljetat i slat ti vrućr SMSove... JOJOJOJOJ kako neoprezno... :face:
[Vrh] Go down
DaffyDuck
Admin
DaffyDuck


Broj postova : 1603
Join date : 01.02.2008
Age : 41
Lokacija : Zg - Zp

likaj, slavonski brod Empty
PostajNaslov: Re: likaj, slavonski brod   likaj, slavonski brod Emptyned vel 03, 2008 11:58 am

Pa zna likaj da citroozna sve dozna Very Happy

Hehehe lol!
[Vrh] Go down
http://www.citroenklub.hr
likaj69




Broj postova : 16
Join date : 03.02.2008

likaj, slavonski brod Empty
PostajNaslov: ufffff   likaj, slavonski brod Emptyned vel 03, 2008 12:01 pm

uffff....jedva čekam! Ako bi mogla imati 86 godina, 20 milja eura na računu i jednom nogom u grobu. A drugom na kori od banane...samo daj! neka se javi!
[Vrh] Go down
BiXic
Moderator
BiXic


Broj postova : 699
Join date : 03.02.2008

likaj, slavonski brod Empty
PostajNaslov: Re: likaj, slavonski brod   likaj, slavonski brod Emptyned vel 03, 2008 12:05 pm

A mojih menađerskih 5%???


5% od 20 milja evra


...



...


...


...

MILJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[Vrh] Go down
DaffyDuck
Admin
DaffyDuck


Broj postova : 1603
Join date : 01.02.2008
Age : 41
Lokacija : Zg - Zp

likaj, slavonski brod Empty
PostajNaslov: Re: likaj, slavonski brod   likaj, slavonski brod Emptyned vel 03, 2008 12:07 pm

Eeeeee, lakše malo, nije ovo oglasnik za bogate udovice!!!! lol!

Ovo je pristojan Outlaw forum i ovdje proviziju ubirem jedino ja - ili vam slijedi BANANA 8) Twisted Evil
[Vrh] Go down
http://www.citroenklub.hr
BiXic
Moderator
BiXic


Broj postova : 699
Join date : 03.02.2008

likaj, slavonski brod Empty
PostajNaslov: Re: likaj, slavonski brod   likaj, slavonski brod Emptyned vel 03, 2008 12:09 pm

Kako možeš strpati u isti forum riječ pristojno i svoje ime???
[Vrh] Go down
DaffyDuck
Admin
DaffyDuck


Broj postova : 1603
Join date : 01.02.2008
Age : 41
Lokacija : Zg - Zp

likaj, slavonski brod Empty
PostajNaslov: Re: likaj, slavonski brod   likaj, slavonski brod Emptyned vel 03, 2008 12:11 pm

Samo ću reći affraid dosta offtopica, dosta chata bananiram!!!!!!!!!!! affraid nemrem si pomoci!!! :pale:


Jebiga, mogu nekak king
[Vrh] Go down
http://www.citroenklub.hr
turBina
Moderator
turBina


Broj postova : 398
Join date : 02.02.2008
Age : 43
Lokacija : Yugozapad

likaj, slavonski brod Empty
PostajNaslov: Re: likaj, slavonski brod   likaj, slavonski brod Emptyned vel 03, 2008 12:13 pm

DaffyDuck je napisao/la:
Samo ću reći affraid dosta offtopica, dosta chata bananiram!!!!!!!!!!! affraid nemrem si pomoci!!! :pale:


Jebiga, mogu nekak king
nije ni čudo kad imaš 189 postova u jedan dan!! lol!
[Vrh] Go down
spackarica
Admin
spackarica


Broj postova : 2577
Join date : 01.02.2008
Age : 44
Lokacija : Zagreb

likaj, slavonski brod Empty
PostajNaslov: Re: likaj, slavonski brod   likaj, slavonski brod Emptyned vel 03, 2008 4:48 pm

morala sam editirat jer je muž još bil logan...
dakle:
bok likaj!
drago mi je kaj me se sjetiš i kad me nema Smile...
ručak je bio fin, fala...
o ostalom na pivi nekad.
da ne izvlačimo iz pisanog kontexta Wink
[Vrh] Go down
http://www.happyhoop.hr/
HYpic
Admin
HYpic


Broj postova : 1516
Join date : 01.02.2008

likaj, slavonski brod Empty
PostajNaslov: Re: likaj, slavonski brod   likaj, slavonski brod Emptyned vel 03, 2008 5:07 pm

Smile bok likaj i dobrodošao među nas iako bi volio o prošlosti onako diplomatski da je to bilo sve radi krive loše komunikacije ili da je kriv neko treći...

ali s odmakom i prije ovih zadnjih CKH pizdarija smo bili svjesni da smo očito svi imali određenu količinu putera na glavi i opet bi mogli uć u dubioze ko ga je imao više ili manje ali to je gotovo nebitno bitno je to da se mi i dalje nemoramo slagat o izgledu citro scene ili se nemoramo slagati oko ničeg u životu ali bitno je to ako bilo gdje pa čak i na dalekom sjeveru kad se sretnemo ljudski popričamo (to su osobine normalnih ljudi a onih nenormalnih posljedice vidimo) popijemo kavu sok ili pivo a još bolje kad se zajedno naklopamo...

& thnx na pozivu za klopu u borlangu koju smo mi na neki način izbjegli iz kurtoazije prema istinskom borcu za istinu Smile ali eto on to vraća na najljepši mogući naćin...

i da finiširam gospodin manipulator filozof te dizajner nema kog nije šarmirao od istoka prema zapadu te sjevera prema jugu ali taj šarm je trajao toliko dugo koliko te je trebao ili onom naivcu poput nas koji su pušili njegovu spiku...

ja nepušać itekako sam svjestan sa svojim problemom pušenja jel nisam na vrijeme pokušao se odviknut i još su mi pluča kolko tolko zdrava i pokušavam zaljećit kaj se zaljećit može pa u tom smislu ljudi moji okrenimo se ako ne suradnji onda bar u najmanju ruku druženju zato gusjeničari bit čete rado viđeni gosti ak ruta ide kroz bandićgrad...

zato kao što sam ti već odavno rekao kad dolaziš na hatevejku javi se za kavu :P a i dvd-e si mi obečal...
[Vrh] Go down
likaj69




Broj postova : 16
Join date : 03.02.2008

likaj, slavonski brod Empty
PostajNaslov: jesma, jesma   likaj, slavonski brod Emptyned vel 03, 2008 9:03 pm

Ma jesam, sto posto! dužan sam ti dva DVD-a!Rumunjsku i sada Finsku! žao mi je što nisi s Borisom mogao doći na premijeru filma. Zvan si bio! No, nije ništa problem, samo kada ti ja dodjem u Zagreb na dva sata i odmah ispirim nazad...sad sam nekakv jebeni šef, pa ti je to još duplo posla gore...A što se tiče prošlost...kako sam već rekao, zaboravite...iako svi iz nje možemo crpiti neke poruke...Moram reči da mi je zbog nekih od vas bilo teško ne dolaziti na susrete, ali jednostavno nije išlo...nadam se da ste na putu sređivanja, zbog vas samih...ne zbog nas! Kod nas ste uvijek dobro došli bili i ostali! Valjda se vidimo uskoro! bounce
[Vrh] Go down
HYpic
Admin
HYpic


Broj postova : 1516
Join date : 01.02.2008

likaj, slavonski brod Empty
PostajNaslov: Re: likaj, slavonski brod   likaj, slavonski brod Emptyned vel 03, 2008 9:08 pm

Very Happy naravno sve 5 vidimo se a s borisom nikad neznaš u zadnji tren me zbaniral reko je da ide neka koka s njim tak da sam ja otpal za brod...
[Vrh] Go down
spackarica
Admin
spackarica


Broj postova : 2577
Join date : 01.02.2008
Age : 44
Lokacija : Zagreb

likaj, slavonski brod Empty
PostajNaslov: Re: likaj, slavonski brod   likaj, slavonski brod Emptyned vel 03, 2008 9:11 pm

hehehe, dedadeda, opasan je... taj neodoljivi brk :lol:
[Vrh] Go down
http://www.happyhoop.hr/
likaj69




Broj postova : 16
Join date : 03.02.2008

likaj, slavonski brod Empty
PostajNaslov: no pa eto...   likaj, slavonski brod Emptyned vel 03, 2008 9:15 pm

No, pa eto...nadjite neki prostor u zgb...projektor imate, pa ćemo "Sjever je sjevernije" odvrtiti i za Vas... nikakav problem! Samo neka je petak na večer ili subota! sunny
[Vrh] Go down
Sponsored content





likaj, slavonski brod Empty
PostajNaslov: Re: likaj, slavonski brod   likaj, slavonski brod Empty

[Vrh] Go down
 
likaj, slavonski brod
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Citroscena Slavonski Brod

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila :: PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA-
Forum(o)Bir: