Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila

Citroen Outlaws Forum
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 baniran pre godinu dana

Go down 
+3
Don
DaffyDuck
srdjanGS
7 posters
Autor/icaPoruka
srdjanGS

srdjanGS


Broj postova : 37
Join date : 03.02.2008
Age : 54
Lokacija : ravangrad,republika voša

baniran pre godinu dana Empty
PostajNaslov: baniran pre godinu dana   baniran pre godinu dana Emptyned vel 03, 2008 12:56 pm

Pozdrav svima,moje ima i nick su vam vreovatno poznati od pre,a neki me znaju i lično

Elem,Srdjan iz Novog Sada, redovan član CKH foruma od novembra 2005-ta do januara 2007 kada sam baniran jer sam banirao Borca sa CFS nakon što je zloupotrebio moj nick i admin ovlašćenja iskoristivši poznavanje moje lozinke/zaporke...

toliko za sada!

Posedujem GS i CX prestige.....
[Vrh] Go down
http://www.citroenforumsrbije.com
DaffyDuck
Admin
DaffyDuck


Broj postova : 1603
Join date : 01.02.2008
Age : 41
Lokacija : Zg - Zp

baniran pre godinu dana Empty
PostajNaslov: Re: baniran pre godinu dana   baniran pre godinu dana Emptyned vel 03, 2008 1:01 pm

Sudeci po razmjerima tvojeg bana, ti si zasloužio admin funkciju na ovom forumu lol!

Dobrodošao, i sorry zbog komplikacija pri reganju - ipak je ovo citro forum, a nama rega zna bit problematična s vremena na virjvrijeme Very Happy
[Vrh] Go down
http://www.citroenklub.hr
Don
Admin
Don


Broj postova : 252
Join date : 01.02.2008
Age : 41

baniran pre godinu dana Empty
PostajNaslov: Re: baniran pre godinu dana   baniran pre godinu dana Emptyned vel 03, 2008 1:23 pm

pa daj nemoj mi re da lik ide oliko nisko da je i na druge forume išao krast passove ....pa ljudi moji...njega treba na psihijatriju
[Vrh] Go down
BiXic
Moderator
BiXic


Broj postova : 699
Join date : 03.02.2008

baniran pre godinu dana Empty
PostajNaslov: Re: baniran pre godinu dana   baniran pre godinu dana Emptyned vel 03, 2008 2:42 pm

Alo srđane, kad postanem crven ti si prvi na crnoj listi za Bana lol!
[Vrh] Go down
DaffyDuck
Admin
DaffyDuck


Broj postova : 1603
Join date : 01.02.2008
Age : 41
Lokacija : Zg - Zp

baniran pre godinu dana Empty
PostajNaslov: Re: baniran pre godinu dana   baniran pre godinu dana Emptyned vel 03, 2008 2:54 pm

Hehehe Very Happy
[Vrh] Go down
http://www.citroenklub.hr
miroslavbl




Broj postova : 135
Join date : 02.02.2008

baniran pre godinu dana Empty
PostajNaslov: Re: baniran pre godinu dana   baniran pre godinu dana Emptyned vel 03, 2008 3:00 pm

Zdravo ljudino! affraid affraid
[Vrh] Go down
charliee

charliee


Broj postova : 539
Join date : 01.02.2008

baniran pre godinu dana Empty
PostajNaslov: Re: baniran pre godinu dana   baniran pre godinu dana Emptyned vel 03, 2008 3:43 pm

bok srle Smile

ovu priču nisam znala :shock:

dobro nam došel prijatel Smile
[Vrh] Go down
srdjanGS

srdjanGS


Broj postova : 37
Join date : 03.02.2008
Age : 54
Lokacija : ravangrad,republika voša

baniran pre godinu dana Empty
PostajNaslov: Re: baniran pre godinu dana   baniran pre godinu dana Emptyned vel 03, 2008 4:01 pm

Hvala na dobrodošlici!

Bolje vas našao!!!


Don je napisao/la:
pa daj nemoj mi re da lik ide oliko nisko da je i na druge forume išao krast passove ....pa ljudi moji...njega treba na psihijatriju

E sad što se ovog tiče....

Nekadašnji dogovor (nepisani) je bio da na svim citro forumuma imamo iste nickove. Manje-više smo svi to i ispoštovali ,a da bi nam bilo lakše,nekolicina nas je ostavila i iste lozinke.
Dotični je kao admin CKH to iskoristio i znajući moj i pasword još jednog našeg dobrog druga ,ušao pod našim imenima na forum CKS i .....dalje vam je jasno sta je uradio.... :face:
[Vrh] Go down
http://www.citroenforumsrbije.com
Don
Admin
Don


Broj postova : 252
Join date : 01.02.2008
Age : 41

baniran pre godinu dana Empty
PostajNaslov: Re: baniran pre godinu dana   baniran pre godinu dana Emptyned vel 03, 2008 4:27 pm

toliko o njegovoj demagogiji citro zla.....u ovom svijetu....a on se pojavljuje kao spasitelj svi citro nacija ..
pa ja bum se pobluval...
[Vrh] Go down
spackarica
Admin
spackarica


Broj postova : 2577
Join date : 01.02.2008
Age : 44
Lokacija : Zagreb

baniran pre godinu dana Empty
PostajNaslov: Re: baniran pre godinu dana   baniran pre godinu dana Emptyned vel 03, 2008 4:30 pm

srdjanGS je napisao/la:
Hvala na dobrodošlici!

Bolje vas našao!!!


Don je napisao/la:
pa daj nemoj mi re da lik ide oliko nisko da je i na druge forume išao krast passove ....pa ljudi moji...njega treba na psihijatriju

E sad što se ovog tiče....

Nekadašnji dogovor (nepisani) je bio da na svim citro forumuma imamo iste nickove. Manje-više smo svi to i ispoštovali ,a da bi nam bilo lakše,nekolicina nas je ostavila i iste lozinke.
Dotični je kao admin CKH to iskoristio i znajući moj i pasword još jednog našeg dobrog druga ,ušao pod našim imenima na forum CKS i .....dalje vam je jasno sta je uradio.... :face:

ja znam da je to napravio dabiću. iskreno, nisam vjerovala u to jer sam u ono doba mislila da je lud ali da nije baš i toliko glup...
no već malo kasnije me razuvjerila činjenica da se(i dan danas) ulogirava na ckh forum pod nickovima svojih ''frendova'', tipa renato ds i tomi...

hehehe...

stvarno, nisam mislila da je tolika budala...
[Vrh] Go down
http://www.happyhoop.hr/
Sponsored content





baniran pre godinu dana Empty
PostajNaslov: Re: baniran pre godinu dana   baniran pre godinu dana Empty

[Vrh] Go down
 
baniran pre godinu dana
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» prije skoro godinu dana u eko selu...
» Vicevi za poboljsanje dana

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila :: PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA-
Forum(o)Bir: