Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila

Citroen Outlaws Forum
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 evo da i ja stavim par slika ne prežaljenog XM-a

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
xm3.0v6




Broj postova : 13
Join date : 13.06.2008
Age : 40
Lokacija : ZADAR HRVATSKA

evo da i ja stavim par slika ne prežaljenog XM-a Empty
PostajNaslov: evo da i ja stavim par slika ne prežaljenog XM-a   evo da i ja stavim par slika ne prežaljenog XM-a Emptysub lip 14, 2008 2:16 pm

...XM je čudo od auta.preudoban,ogroman i lip(pogotovo ujutro kad je spušten) Wink...u njemu je bila ne poderiva mašina(3.0V6 12v).čim sam ga kupio napravia sam mu veliki servis.prominia sam mu kugle i stavia felge16" u ST kod Marka majstora za XM...imao je staru plinsku instalaciju koja se pokazala isplativom što se tiće potrošnje goriva ali je zato nažalost ima bar 30% manje snage...
a kako obožavam stara legendarna auta tako sam danas također u vlasništvu jednog francuskog sportskog automobila iz 1989g.
...evo par slika:

evo da i ja stavim par slika ne prežaljenog XM-a 2004607458109706073_rs
evo da i ja stavim par slika ne prežaljenog XM-a Xm1yt8.th evo da i ja stavim par slika ne prežaljenog XM-a Xm3umqk9.th


DaffyDuck je napisao/la:
Dobrodošao!

Svaka čast, i jedan i drugi auto koji si naveo.... Pile samo takve! Daj neku fotku GTT-a afro


prije

evo da i ja stavim par slika ne prežaljenog XM-a Picture029na7.th

sada

evo da i ja stavim par slika ne prežaljenog XM-a 2002130645578247324fszh7.th
evo da i ja stavim par slika ne prežaljenog XM-a Dsc00114as1.th
[Vrh] Go down
raindogs

raindogs


Broj postova : 228
Join date : 05.02.2008

evo da i ja stavim par slika ne prežaljenog XM-a Empty
PostajNaslov: Re: evo da i ja stavim par slika ne prežaljenog XM-a   evo da i ja stavim par slika ne prežaljenog XM-a Emptysub lip 14, 2008 4:26 pm

Stvarno je predivan... Sad hvata me sjeta

Jel ima taj 3.0 12v problema sa windowsima?
[Vrh] Go down
xm3.0v6




Broj postova : 13
Join date : 13.06.2008
Age : 40
Lokacija : ZADAR HRVATSKA

evo da i ja stavim par slika ne prežaljenog XM-a Empty
PostajNaslov: Re: evo da i ja stavim par slika ne prežaljenog XM-a   evo da i ja stavim par slika ne prežaljenog XM-a Emptyned lip 15, 2008 12:57 pm

raindogs je napisao/la:
Stvarno je predivan... Sad hvata me sjeta

Jel ima taj 3.0 12v problema sa windowsima?

misliš sa elektronikom? ako je onda nikad nisam ima.jedino što sam odma isključia je ABS jer mi se pokazao jako lošim
[Vrh] Go down
raindogs

raindogs


Broj postova : 228
Join date : 05.02.2008

evo da i ja stavim par slika ne prežaljenog XM-a Empty
PostajNaslov: Re: evo da i ja stavim par slika ne prežaljenog XM-a   evo da i ja stavim par slika ne prežaljenog XM-a Emptypon lip 16, 2008 7:24 am

xm3.0v6 je napisao/la:
misliš sa elektronikom? ako je onda nikad nisam ima.jedino što sam odma isključia je ABS jer mi se pokazao jako lošim

Kak misliš loš? Ne žimku
[Vrh] Go down
xm3.0v6




Broj postova : 13
Join date : 13.06.2008
Age : 40
Lokacija : ZADAR HRVATSKA

evo da i ja stavim par slika ne prežaljenog XM-a Empty
PostajNaslov: Re: evo da i ja stavim par slika ne prežaljenog XM-a   evo da i ja stavim par slika ne prežaljenog XM-a Emptypon lip 16, 2008 3:09 pm

raindogs je napisao/la:
xm3.0v6 je napisao/la:
misliš sa elektronikom? ako je onda nikad nisam ima.jedino što sam odma isključia je ABS jer mi se pokazao jako lošim

Kak misliš loš? Ne žimku

jako mi je loše kočia odnosno tribalo bi mu puno puno više vrimena da stane...ko da nije bia u redu Rolling Eyes

kad sam mu stavia 16" kad bi se iša podignuti zapinjala su mi zadnja kola za branik pa me to malo živciralo

što ti voziš?
[Vrh] Go down
DaffyDuck
Admin
DaffyDuck


Broj postova : 1603
Join date : 01.02.2008
Age : 41
Lokacija : Zg - Zp

evo da i ja stavim par slika ne prežaljenog XM-a Empty
PostajNaslov: Re: evo da i ja stavim par slika ne prežaljenog XM-a   evo da i ja stavim par slika ne prežaljenog XM-a Emptypon lip 16, 2008 7:45 pm

I jedna i druga pila su ti bravo hellyeah
[Vrh] Go down
http://www.citroenklub.hr
raindogs

raindogs


Broj postova : 228
Join date : 05.02.2008

evo da i ja stavim par slika ne prežaljenog XM-a Empty
PostajNaslov: Re: evo da i ja stavim par slika ne prežaljenog XM-a   evo da i ja stavim par slika ne prežaljenog XM-a Emptypon lip 16, 2008 9:59 pm

...a nisan... aneeeznammm
[Vrh] Go down
TE-EN




Broj postova : 15
Join date : 23.09.2009
Age : 50
Lokacija : Prilep-Makedonija

evo da i ja stavim par slika ne prežaljenog XM-a Empty
PostajNaslov: Re: evo da i ja stavim par slika ne prežaljenog XM-a   evo da i ja stavim par slika ne prežaljenog XM-a Emptysri pro 16, 2009 8:38 pm

xm3.0v6 je napisao/la:
raindogs je napisao/la:
xm3.0v6 je napisao/la:
misliš sa elektronikom? ako je onda nikad nisam ima.jedino što sam odma isključia je ABS jer mi se pokazao jako lošim

Kak misliš loš? Ne žimku

jako mi je loše kočia odnosno tribalo bi mu puno puno više vrimena da stane...ko da nije bia u redu Rolling Eyes

kad sam mu stavia 16" kad bi se iša podignuti zapinjala su mi zadnja kola za branik pa me to malo živciralo

što ti voziš?
A jesi li popravio kocnice da ti bolje koci?????sta je bilo uzrok slabijeg zaustavljanja? scratch,a zasto kazes na temu neprezaljenog XM-a,jer si ga prodao ili si jos gord sopstvenik tog lepotana.............
[Vrh] Go down
Sponsored content





evo da i ja stavim par slika ne prežaljenog XM-a Empty
PostajNaslov: Re: evo da i ja stavim par slika ne prežaljenog XM-a   evo da i ja stavim par slika ne prežaljenog XM-a Empty

[Vrh] Go down
 
evo da i ja stavim par slika ne prežaljenog XM-a
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila :: GARAŽE :: ZAVIRITE U GARAŽE DRUGIH FORUMAŠA-
Forum(o)Bir: