Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila

Citroen Outlaws Forum
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 To sam ja i predstavljam se

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
kraja




Broj postova : 13
Join date : 23.05.2008

To sam ja i predstavljam se Empty
PostajNaslov: To sam ja i predstavljam se   To sam ja i predstavljam se Emptypon lip 16, 2008 11:24 am

Pozdrav ekipo,

evo i mene na ovom forumu, nadam se da ću dobiti odgovore na svoja pitanja kojih nažalost imam popriličan broj.
Ponosan sam vlasnik C3 Magic Plus iz 06. godine kupljen u Koprivnici u AC Krivak Centru i od tog trena započinju moje muke. Autić mi je super, fakat sam si htel taj autić i nikad ga nebi mjenjal, ali sam jako razočaran u usluge servisa i način na koji postupaju sa mnom i mojim vozilom.

Evo ukratko, drago mi je da ste prihvatili moju registraciju i ako nije problem uputite me da li možda na forumu postoji određeno mjesto gdje se postaju pitanja novijih modela...

Pozdrav svima
[Vrh] Go down
spackarica
Admin
spackarica


Broj postova : 2577
Join date : 01.02.2008
Age : 44
Lokacija : Zagreb

To sam ja i predstavljam se Empty
PostajNaslov: Re: To sam ja i predstavljam se   To sam ja i predstavljam se Emptypon lip 16, 2008 11:26 am

dobro nam došao. Smile

u ''garažama'' postoje i garaže za novije citraće pa pokušaj tamo pitati.

sretno Smile
[Vrh] Go down
http://www.happyhoop.hr/
DaffyDuck
Admin
DaffyDuck


Broj postova : 1603
Join date : 01.02.2008
Age : 41
Lokacija : Zg - Zp

To sam ja i predstavljam se Empty
PostajNaslov: Re: To sam ja i predstavljam se   To sam ja i predstavljam se Emptypon lip 16, 2008 7:38 pm

Dobrodošao Very Happy

Pošto noviji citroeni nisu toliko zastupljeni, unutar garaže za C3 ukoliko ne postoji tema za ono što te muči, slobodno kreiraj novu.
[Vrh] Go down
http://www.citroenklub.hr
Sponsored content





To sam ja i predstavljam se Empty
PostajNaslov: Re: To sam ja i predstavljam se   To sam ja i predstavljam se Empty

[Vrh] Go down
 
To sam ja i predstavljam se
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila :: PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA-
Forum(o)Bir: