Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila

Citroen Outlaws Forum
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 pomoć-elektronika

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
dunjecka




Broj postova : 1
Join date : 27.06.2008

pomoć-elektronika Empty
PostajNaslov: pomoć-elektronika   pomoć-elektronika Emptypet lip 27, 2008 11:28 am

pozdrav!
molim vas pomoć oko jednog malog problema. autić mi radi neke čudne radnje. o čemu se radi. c4 7.2005.
ključ za centralno mi prilikom otkljucavanja od juce otkljucava ne samo vrata nego i prtljaznik. i to ne u smislu otkljuca da ga mozes pritisnut i otvorit nego u smislu da ga automatski on digne.ono nemogu nakon toga zakljucat auto jer mi je hauba kao poklopljena a ne zatvorena. kuzite? ne znam kak drukcije opisati. znaci haubu mozes dici bez da tiskas ono spod sam si ju podignes. to je od juce poceo raditi i sad ja nebi na servis samo zbog toga isla baciti koju stotku pa prosim lepo pomoc.malo sam gledala u manuals i na volanu podesenja ali nije nikaj ukljuceno kolko vidim niti pak ima tam te opcije...Jel mozda ima ikakve veze s baterijom u kljucu ili tak nekaj? ne,a?
javite plis i spasite kojeg Jelačića ili Starčevića iz moje bukse.

dunja
[Vrh] Go down
Deda_
Admin
Deda_


Broj postova : 838
Join date : 03.02.2008

pomoć-elektronika Empty
PostajNaslov: Re: pomoć-elektronika   pomoć-elektronika Emptypet lip 27, 2008 11:40 am

Mislim da ipak moraš u servis. Zadnja hauba ima automatsko zakljućavanje koje je povezano sa kompom, tj ćim auto krene hauba se mora sama zakljućat. Greška je vjerojatno u softeru kompa, treba ga reprogramirat.
[Vrh] Go down
BiXic
Moderator
BiXic


Broj postova : 699
Join date : 03.02.2008

pomoć-elektronika Empty
PostajNaslov: Re: pomoć-elektronika   pomoć-elektronika Emptypet lip 27, 2008 5:56 pm

Mudre riječi deda, i meni se čini da je tako...
[Vrh] Go down
clouseau

clouseau


Broj postova : 288
Join date : 03.02.2008
Age : 61
Lokacija : Magna villa Vereucha

pomoć-elektronika Empty
PostajNaslov: Re: pomoć-elektronika   pomoć-elektronika Emptypet stu 07, 2008 1:09 pm

Pitanje za elektro stručnjake.
Moram ugradit kuku za priksu na C4, ista košta oko 1400kn i to je koliko toliko ok, al ono što me bacilo u očaj je cijena originalnih instalacija koja je oko 800kn! Ako se radi o najobičnijim drotovima koji se negdje prištekaju na instalacije nije mi jasno zašto toliko košta. Pitanje je slijedeće. Jel ima neka kvaka sa putnim računalom ili sl. ako se dodaje priključak i novi potrošači?
Ako nema nikakve kvake nego samo treba pospajat drotove onda to mogu napravit sam i ostavit 800kn u džepu a isto tako i sama ugradnja kuke nije valda neka nauka ato je još 350kn uštede.
[Vrh] Go down
Sponsored content





pomoć-elektronika Empty
PostajNaslov: Re: pomoć-elektronika   pomoć-elektronika Empty

[Vrh] Go down
 
pomoć-elektronika
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Elektrika/elektronika

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila :: GARAŽE :: NOVI CITROENI :: C4 GARAŽA-
Forum(o)Bir: