Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila

Citroen Outlaws Forum
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Problem hidraulike na Xantiji

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Bartol




Broj postova : 2
Join date : 13.07.2008

Problem hidraulike na Xantiji Empty
PostajNaslov: Problem hidraulike na Xantiji   Problem hidraulike na Xantiji Emptyned srp 13, 2008 9:09 pm

Pozdrav novi sam na forumu. Nemam vremena predstaviti se jer trebam hitno riješiti ovaj problem pa zato tako upadam. Ide se na more Very Happy
uglavnom, kada je hladnije vrijeme i auto je hladan poslije startanja pali mi se lampica Stop i na trenutke ostajem bez kočnica. to sve skupa traje 10-ak minuta dok se auto ne zagrije. Poslije sve normalno radi. Zna li netko o čemu se radi? Hvala unaprijed na pomoći.
[Vrh] Go down
nerujuveljudi

nerujuveljudi


Broj postova : 148
Join date : 02.02.2008
Age : 58
Lokacija : ČERVAR-KNEŽIJA

Problem hidraulike na Xantiji Empty
PostajNaslov: Re: Problem hidraulike na Xantiji   Problem hidraulike na Xantiji Emptypon srp 14, 2008 12:12 am

To ti je problem jebeni vjeruj mi!!!!! pifski blablabla robi
Opusti se kugla lijeva na prednjem. Odvjetnik zla!
[Vrh] Go down
meki1




Broj postova : 2
Join date : 03.09.2014

Problem hidraulike na Xantiji Empty
PostajNaslov: problem pusta lhm oko posude dise liva   Problem hidraulike na Xantiji Emptysri ruj 03, 2014 12:00 pm

pozdrav za sve prijatelje ovog sajta ja sam Marko iz Metkovic imam problem kod moje xantie posto mije bilo puklo povratno crijevo koje vodi sa cntralne kugle na posudu od lhm ulje je bilo isteklo ja sam to popravio naloi lhm ali sada mi pusta na sastavu posude ispod crijeva ulje dali je treba ozracivat i kako ako ko zna nek javi hvala svima pozdrav
[Vrh] Go down
Sponsored content





Problem hidraulike na Xantiji Empty
PostajNaslov: Re: Problem hidraulike na Xantiji   Problem hidraulike na Xantiji Empty

[Vrh] Go down
 
Problem hidraulike na Xantiji
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» pozdrav ljubiteljima hidraulike
» 3 beep problem (C3)
» problem s hidraulikom
» Xsara - Zakljucavanje problem...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila :: GARAŽE :: NOVI CITROENI :: XANTIA GARAŽA-
Forum(o)Bir: