Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila

Citroen Outlaws Forum
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju

Go down 
+12
charliee
dbrezari
tomica
BiXic
lega2cv
medeni
specijalista
Deda_
HYpic
DaffyDuck
clouseau
spackarica
16 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Autor/icaPoruka
spackarica
Admin
spackarica


Broj postova : 2577
Join date : 01.02.2008
Age : 44
Lokacija : Zagreb

brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju   brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 7 Emptypon tra 27, 2009 6:37 am

mislim da nije...
on se zove fabijan a preziva se na p ja mislim...
[Vrh] Go down
http://www.happyhoop.hr/
lega2cv

lega2cv


Broj postova : 471
Join date : 04.02.2008
Age : 54
Lokacija : osijek

brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju   brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 7 Emptypon tra 27, 2009 9:39 am

eva svaka cast...spajder je fenomenalan...! kako se fino cakli...jedva cekam da vidim kako ce izgledati smontiran u potpunosti bounce bounce bounce
[Vrh] Go down
http://citroensos.16.forumer.com
HYpic
Admin
HYpic


Broj postova : 1516
Join date : 01.02.2008

brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju   brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 7 Emptypon tra 27, 2009 10:52 am

Very Happy nije loš a kakva ti je ono mrlja na blatobranu a i kod klapne ima mali propust iako i zadnja tavra su mi malo onak ma nije loš ono ne...

ma serem do jajajajajaja...
[Vrh] Go down
BiXic
Moderator
BiXic


Broj postova : 699
Join date : 03.02.2008

brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju   brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 7 Emptypon tra 27, 2009 3:01 pm

Moja prva A ljubav, sad je još lijepši nego prije... Go Eva go...
[Vrh] Go down
eNcode




Broj postova : 24
Join date : 09.02.2008

brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju   brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 7 Emptysri tra 29, 2009 5:56 pm

spackarica je napisao/la:
mislim da nije...
on se zove fabijan a preziva se na p ja mislim...

je onda je to on Very Happy

kak si zadovoljna s lakiranjem
jel lakiro u komori ili je samo tako reko ?
[Vrh] Go down
spackarica
Admin
spackarica


Broj postova : 2577
Join date : 01.02.2008
Age : 44
Lokacija : Zagreb

brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju   brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 7 Emptyčet tra 30, 2009 6:12 am

pa ja sam za sada zadovoljna. i farbao je u komori... bar je tako rekao.
a ti s njim imaš loša iskustva?

kajaznam, meni je simpa tip i čini mi se ok kak je napravio. naravno da nije pofarban apsolutno savršeno, ima greškica, piknjica i kajaznam, al kak kolega duffy i moj muž vele - za tu je lovu čisto ok. Auto je po meni pripremljen ok, s obzirom da je bilo toga za srediti i tak...

a kad uzmem u obzir koliko je teško naći lakirera koji bi se primio spaka i odradio ga ok, stvarno samo mogu biti zadovoljna ishodom...
[Vrh] Go down
http://www.happyhoop.hr/
eNcode




Broj postova : 24
Join date : 09.02.2008

brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju   brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 7 Emptyčet tra 30, 2009 2:43 pm

jes imam
zato i pitam

pogledaj dobro ono sto ste se dogovorili skrivena mjesta i takve stvari
[Vrh] Go down
spackarica
Admin
spackarica


Broj postova : 2577
Join date : 01.02.2008
Age : 44
Lokacija : Zagreb

brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju   brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 7 Emptypet svi 01, 2009 5:58 pm

eto, auto je danas na slaganju kod miće. mićo kaže da je loše pofarban. jbg. navodno je dosta kita oko prednje šajbe, tak da je ista i pukla...

a kaj mogu... ništ... meni to sad dobro izgleda, kolko bu trajalo bu trajalo... s vremenom ću vidjeti kak će to sve izgledati. jbg.
[Vrh] Go down
http://www.happyhoop.hr/
tomica
Moderator
tomica


Broj postova : 226
Join date : 03.02.2008
Lokacija : Zagreb

brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju   brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 7 Emptyned svi 03, 2009 7:51 pm

Bas mi je draga primjetila: drago mi je da nisam jedini koji u drugom planu ima sliku nekog Opela tongue
[Vrh] Go down
Deda_
Admin
Deda_


Broj postova : 838
Join date : 03.02.2008

brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju   brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 7 Emptyned svi 03, 2009 8:27 pm

E jeba ga majstori,pa kud ju je gurao,ako nejde!
[Vrh] Go down
spackarica
Admin
spackarica


Broj postova : 2577
Join date : 01.02.2008
Age : 44
Lokacija : Zagreb

brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju   brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 7 Emptyned svi 03, 2009 8:30 pm

znate ko je doma? Very Happy:D:D

prva vožnja nakon skoro više od godinu dana!

dojmovi? sama činjenica da nakon toliko vremena opet imam svog jedinog i nezamjenjivog, da je prvi miris koji sam osjetila nakon nekoliko dana zbog sjebanih sinusa baš miris spaka puno je jača od svih popratnih farbajućih činjenica. autek je perfektan, vozi, ima pravu spak trubu, ljulja se i opet će me svaki dan voziti svugdje. bez obzira na sitne piknje, zakitan dio iznad klapne, nepofarbanu unutrašnjost i sve - moj spak nakon godinu dana vozi! ide! radi frrrr!

fabijan je napravio najbolje što je znao, mićo je obavio ooodličan posao, laci je laci - legenda! i svima njima, kao i onima koji neće nakon prvobitne šutnje i znanja koliko je teško za spaka naći pravog majstora srati o piknjama, nego će skupa samnom biti stretni što spak više nije hrđavi i što će veselo frktati jedno veeeliko hvalalala! Smile na podršci i lijepim riječima Smile

weeeeee!
[Vrh] Go down
http://www.happyhoop.hr/
Deda_
Admin
Deda_


Broj postova : 838
Join date : 03.02.2008

brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju   brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 7 Emptyned svi 03, 2009 8:39 pm

Fučkaš sitnice,glavno da se voziš i da si zadovljna.
[Vrh] Go down
bluesberry
Admin
bluesberry


Broj postova : 424
Join date : 03.02.2008
Age : 45
Lokacija : ZG/DA

brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju   brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 7 Emptypon svi 04, 2009 4:45 pm

flower cheers muzičkiki party
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/powerpoptheband
clouseau

clouseau


Broj postova : 288
Join date : 03.02.2008
Age : 61
Lokacija : Magna villa Vereucha

brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju   brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 7 Emptyuto svi 05, 2009 8:38 am

Ma lako za piknjice i kit i ... glavno da je brm opet u pogonu. pifski
Ono o mirisu spaleta mi je poznato, to se ne zaboravlja, prepoznao bi ga i nakon deset godina.
Kad nakon dugog vremena čovjek ponovo sjedne i vozi se u svojem spaletu, bez obzira koliko je godina prošlo za tren se vrati onaj osjećaj da je čovjek "doma". U novom autu jako dugo mi se činilo ko da auto nije moj, sve ono ok radi, vozi ali ali...
[Vrh] Go down
spackarica
Admin
spackarica


Broj postova : 2577
Join date : 01.02.2008
Age : 44
Lokacija : Zagreb

brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju   brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 7 Emptyuto svi 05, 2009 9:05 am

blues, izražavaš se slikama jer su riječi već odaslane okolnim putevima (bez viđenog)? lol!

clouseau - mene su najviše zbunile kočnice Smile. baš smo kiki i ja pričali kak je feeling ko da cijelo vrijeme nekaj krivo radimo. ali nakon pola ćuke sve sjedne na mjesto i kao da spak nikad nije ni stajao Smile
[Vrh] Go down
http://www.happyhoop.hr/
spackarica
Admin
spackarica


Broj postova : 2577
Join date : 01.02.2008
Age : 44
Lokacija : Zagreb

brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju   brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 7 Emptyčet svi 07, 2009 8:10 am

danas se nadam regi....
držite fige!
[Vrh] Go down
http://www.happyhoop.hr/
spackarica
Admin
spackarica


Broj postova : 2577
Join date : 01.02.2008
Age : 44
Lokacija : Zagreb

brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju   brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 7 Emptyčet svi 07, 2009 10:47 am

hehehe, ak ne zapne na jednom, na drugom sigurno hoće Smile.

naime, pošto sam se udala i preselila, trebalo bi na tehničkom, tj. regi promijeniti te podatke. pošto mi je knjižica vozila od spaka nestala, teta u kraljevićevoj mi veli da odem u heinzelovu prijaviti nestanak, pa sa potvrdom na tehnički i regu.

u heinzelovoj je, naravno, gužva. dođem na red i teta me žica regu. auto nije regan od 8og mjeseca prošle godine i zato sutra moram dofurati tamo tablice, odjaviti auto, otići na tehnički, regati auto. a što se knjižice vozila tiče, teta veli da oni imaju prijavu da sam izgubila prometnu ?!? koju uredno imam godinama. katastrofica administrativnog tipa, daklem...:/
[Vrh] Go down
http://www.happyhoop.hr/
spackarica
Admin
spackarica


Broj postova : 2577
Join date : 01.02.2008
Age : 44
Lokacija : Zagreb

brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju   brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 7 Emptysri svi 13, 2009 8:17 am

najljepši poklon za rođendan: registracija! Smile
[Vrh] Go down
http://www.happyhoop.hr/
clouseau

clouseau


Broj postova : 288
Join date : 03.02.2008
Age : 61
Lokacija : Magna villa Vereucha

brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju   brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 7 Emptysri svi 13, 2009 10:46 am

hura hura za brma
pifski
a tebi sretan rockas zelim
[Vrh] Go down
spackarica
Admin
spackarica


Broj postova : 2577
Join date : 01.02.2008
Age : 44
Lokacija : Zagreb

brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju   brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 7 Emptysri svi 13, 2009 10:58 am

hvala kuki Smile
[Vrh] Go down
http://www.happyhoop.hr/
spackarica
Admin
spackarica


Broj postova : 2577
Join date : 01.02.2008
Age : 44
Lokacija : Zagreb

brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju   brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 7 Emptyned svi 31, 2009 9:58 am

ide ko zmaj! (kuckuckuc)...

trenutno radim na uređenju interijera. srećom, ostalo mi je materijala od prije, pa će i tapecirung ostati nepromijenjen...
a delam i zanimljivu verziju one plastikice naprijed u decoupage tehnici Very Happy...

ostaju još sicevi i gume... Very Happy
[Vrh] Go down
http://www.happyhoop.hr/
spackarica
Admin
spackarica


Broj postova : 2577
Join date : 01.02.2008
Age : 44
Lokacija : Zagreb

brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju   brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 7 Emptysri lip 17, 2009 8:32 am

update:

vozimo se super! ima još nekih stvari za odraditi:
- promijeniti onaj gumigeleng il-kak-se-već-zove
- srediti anlaser (opet me prati onaj grooozni zvukić kod paljenja)
- staviti nove gume
- napraviti špur
- još malo dotjerati interijer
- srediti sic(eve)
- promijeniti plovak

Smile
[Vrh] Go down
http://www.happyhoop.hr/
BiXic
Moderator
BiXic


Broj postova : 699
Join date : 03.02.2008

brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju   brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 7 Emptyned lip 21, 2009 7:46 am

ma to su sve slatke sitnice...
[Vrh] Go down
Zauvijek Citroen!!!

Zauvijek Citroen!!!


Broj postova : 102
Join date : 18.01.2009

brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju   brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 7 Emptyned lip 21, 2009 8:50 am

BiXic je napisao/la:
ma to su sve slatke sitnice...

Slažem se. Wink
[Vrh] Go down
spackarica
Admin
spackarica


Broj postova : 2577
Join date : 01.02.2008
Age : 44
Lokacija : Zagreb

brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju   brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 7 Emptyuto stu 03, 2009 8:09 am

brijem da imam rupetinu na prednjem loncu auspuha Smile
[Vrh] Go down
http://www.happyhoop.hr/
Sponsored content





brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju   brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 7 Empty

[Vrh] Go down
 
brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju
[Vrh] 
Stranica 7 / 9.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» brmbrm & spackarica

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila :: GARAŽE :: ZAVIRITE U GARAŽE DRUGIH FORUMAŠA-
Forum(o)Bir: