Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila

Citroen Outlaws Forum
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju

Go down 
+12
charliee
dbrezari
tomica
BiXic
lega2cv
medeni
specijalista
Deda_
HYpic
DaffyDuck
clouseau
spackarica
16 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Autor/icaPoruka
spackarica
Admin
spackarica


Broj postova : 2577
Join date : 01.02.2008
Age : 44
Lokacija : Zagreb

brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju   brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 2 Emptyčet lis 16, 2008 6:51 am

pa ja ne bi spajala, pošto je ono ipak garaža za limarenje. fotke i tijek restauracije bi stavljala u ovu brmbrm temu.
[Vrh] Go down
http://www.happyhoop.hr/
specijalista

specijalista


Broj postova : 455
Join date : 07.02.2008
Age : 43
Lokacija : Zagreb

brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju   brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 2 Emptyčet lis 16, 2008 8:26 am

Deda_ je napisao/la:
Raditi Bubu i Spačeka je ogromna razlika,tak da onaj koji dobro radi Bube i naućio ih raditi ima da umre na spaku.


da isto rtako su tamo napravljena 3 lijepa spačeka za koje ja znam... tak da ima majstora..
[Vrh] Go down
spackarica
Admin
spackarica


Broj postova : 2577
Join date : 01.02.2008
Age : 44
Lokacija : Zagreb

brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju   brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 2 Emptypet lis 17, 2008 8:35 am

sad me kuki podsjetio... koja je šema sa umontiravanjem pokazivaća punjenja akumulatora il' kak se to već zove?!? brm to nema i nisam sigurna da li mu to tak jako treba, ali možda nije loše dodati?

jel' ima neka diskretna varijanta?
[Vrh] Go down
http://www.happyhoop.hr/
HYpic
Admin
HYpic


Broj postova : 1516
Join date : 01.02.2008

brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju   brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 2 Emptypet lis 17, 2008 8:42 am

spackarica je napisao/la:
sad me kuki podsjetio... koja je šema sa umontiravanjem pokazivaća punjenja akumulatora il' kak se to već zove?!? brm to nema i nisam sigurna da li mu to tak jako treba, ali možda nije loše dodati?

jel' ima neka diskretna varijanta?

pa to imaš onaj uređaj kontra od benge s desne strane...
[Vrh] Go down
spackarica
Admin
spackarica


Broj postova : 2577
Join date : 01.02.2008
Age : 44
Lokacija : Zagreb

brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju   brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 2 Emptypet lis 17, 2008 8:46 am

ja to nemam.

brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 2 P4080367
[Vrh] Go down
http://www.happyhoop.hr/
specijalista

specijalista


Broj postova : 455
Join date : 07.02.2008
Age : 43
Lokacija : Zagreb

brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju   brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 2 Emptypet lis 17, 2008 8:50 am

ja sam neko vrijeme razmišljo da si to ugradim.. korisna stvar kad ima specijal čuku...
kupiš mjerač i staviš ga na nešto duže žice i sakriješ ga ispod iza table a možeš da i stavit u zasebnu kutijicu koju sama izradiš te staviš na policuu ili na dasku kao što duško ima recimo ispod mujenjača spravice za punjenje mobitela.. tj. upaljači..
[Vrh] Go down
HYpic
Admin
HYpic


Broj postova : 1516
Join date : 01.02.2008

brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju   brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 2 Emptypet lis 17, 2008 9:17 am

spackarica je napisao/la:
ja to nemam.

brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 2 P4080367


Very Happy praviš se važna s tom čukom i još k tome pun je juhe...
[Vrh] Go down
spackarica
Admin
spackarica


Broj postova : 2577
Join date : 01.02.2008
Age : 44
Lokacija : Zagreb

brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju   brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 2 Emptypet lis 17, 2008 9:55 am

big smile
[Vrh] Go down
http://www.happyhoop.hr/
clouseau

clouseau


Broj postova : 288
Join date : 03.02.2008
Age : 61
Lokacija : Magna villa Vereucha

brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju   brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 2 Emptypet lis 17, 2008 10:37 am

Vidio sam negdje na netu kak je to dorađeno baš na specijalu al ne mogu to nać no nije ni bitno. Mislim da ti taj instrument nije neophodan, puno je važnije dobro složit instalacije, sistem alternator-regler... i izmjerit s instrumentom jel sve dobro radi a umjesto instrumenta ugraditi kontrolnu lampicu koja je diskretnija, a na limenom nosaču čuke na specijalu ima dosta rupica za kontrolke pa ne treba puno kemijati.
[Vrh] Go down
spackarica
Admin
spackarica


Broj postova : 2577
Join date : 01.02.2008
Age : 44
Lokacija : Zagreb

brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju   brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 2 Emptypet lis 17, 2008 11:04 am

e, baš me zanimalo čemu sve te rupice služe Very Happy

regler mi je ok, mijenjala sam ga relativno nedavno. alternator je bio slaba točka jedno vrijeme. mislim da sam ih promijenila barem desetak u vrlo kratkom roku dok se spaletu jedan konačno nije svidio dovoljno da se slažu Very Happy.

od kablova bi trebala mijenjati one kaj idu na bobinu, pošto stalno ispadaju. tj. jedan od njih. a i oni drekovi kaj su na + i - na akumulatoru su u komi.

a već je i vrijeme da kupom novi akumulator. moram priznati da je ovaj koji sada imam geeeeenijalan! boschov. pretrpio je nekoliko pražnjenja pa punjenja (ostavljanje upaljenih svjetala) al' mu to ništ nikad nije smetalo.
svakom bi preporučila.

ono kaj me još zanima a ima veze sa kablovinjem je da li postoji neki službeni način provađanja istih u unutrašnjosti haube?
skontala sam da svatko ima svoj sistem i čula sam kroz godine milijon načina kojim putem ''idu'' kako bi se smaljila šansa da roknu na, recimo, auspuh ili kajaznam di već ne. isto tako sam čula da je filter za gorivo najbolje provesti nekako ispod a ne gore.

jbg, ne znam to dobro opisati Very Happy al' valjda me netko kuži Wink
[Vrh] Go down
http://www.happyhoop.hr/
lega2cv

lega2cv


Broj postova : 471
Join date : 04.02.2008
Age : 54
Lokacija : osijek

brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju   brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 2 Emptypet lis 17, 2008 11:15 am

spackarica je napisao/la:
e, baš me zanimalo čemu sve te rupice služe Very Happy

regler mi je ok, mijenjala sam ga relativno nedavno. alternator je bio slaba točka jedno vrijeme. mislim da sam ih promijenila barem desetak u vrlo kratkom roku dok se spaletu jedan konačno nije svidio dovoljno da se slažu Very Happy.

od kablova bi trebala mijenjati one kaj idu na bobinu, pošto stalno ispadaju. tj. jedan od njih. a i oni drekovi kaj su na + i - na akumulatoru su u komi.

a već je i vrijeme da kupom novi akumulator. moram priznati da je ovaj koji sada imam geeeeenijalan! boschov. pretrpio je nekoliko pražnjenja pa punjenja (ostavljanje upaljenih svjetala) al' mu to ništ nikad nije smetalo.
svakom bi preporučila.

ono kaj me još zanima a ima veze sa kablovinjem je da li postoji neki službeni način provađanja istih u unutrašnjosti haube?
skontala sam da svatko ima svoj sistem i čula sam kroz godine milijon načina kojim putem ''idu'' kako bi se smaljila šansa da roknu na, recimo, auspuh ili kajaznam di već ne. isto tako sam čula da je filter za gorivo najbolje provesti nekako ispod a ne gore.

jbg, ne znam to dobro opisati Very Happy al' valjda me netko kuži Wink

najcesci razlog zapaljivanja spačeka dyana i sl.je bas u tome sto svi stavljaju filtar goriva gore kod karburatora a ne dolje kod šasije...ja sam bas nedavno to promijenio na AMI-u...
[Vrh] Go down
http://citroensos.16.forumer.com
spackarica
Admin
spackarica


Broj postova : 2577
Join date : 01.02.2008
Age : 44
Lokacija : Zagreb

brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju   brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 2 Emptypet lis 17, 2008 11:24 am

da. morat ću to promijeniti... više nego jednom mi se desilo da se crijevo raspuca i benga počne sliniti...
[Vrh] Go down
http://www.happyhoop.hr/
specijalista

specijalista


Broj postova : 455
Join date : 07.02.2008
Age : 43
Lokacija : Zagreb

brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju   brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 2 Emptypet lis 17, 2008 11:25 am

lega2cv je napisao/la:
spackarica je napisao/la:
e, baš me zanimalo čemu sve te rupice služe Very Happy

regler mi je ok, mijenjala sam ga relativno nedavno. alternator je bio slaba točka jedno vrijeme. mislim da sam ih promijenila barem desetak u vrlo kratkom roku dok se spaletu jedan konačno nije svidio dovoljno da se slažu Very Happy.

od kablova bi trebala mijenjati one kaj idu na bobinu, pošto stalno ispadaju. tj. jedan od njih. a i oni drekovi kaj su na + i - na akumulatoru su u komi.

a već je i vrijeme da kupom novi akumulator. moram priznati da je ovaj koji sada imam geeeeenijalan! boschov. pretrpio je nekoliko pražnjenja pa punjenja (ostavljanje upaljenih svjetala) al' mu to ništ nikad nije smetalo.
svakom bi preporučila.

ono kaj me još zanima a ima veze sa kablovinjem je da li postoji neki službeni način provađanja istih u unutrašnjosti haube?
skontala sam da svatko ima svoj sistem i čula sam kroz godine milijon načina kojim putem ''idu'' kako bi se smaljila šansa da roknu na, recimo, auspuh ili kajaznam di već ne. isto tako sam čula da je filter za gorivo najbolje provesti nekako ispod a ne gore.

jbg, ne znam to dobro opisati Very Happy al' valjda me netko kuži Wink

najcesci razlog zapaljivanja spačeka dyana i sl.je bas u tome sto svi stavljaju filtar goriva gore kod karburatora a ne dolje kod šasije...ja sam bas nedavno to promijenio na AMI-u...

i to i filter je puno korisnijestavit dolje jer stvarno i ispunjava svoju funkciju.. - ijako i sam imam samo gore...
npr. kuki ima jedan grubi dollje kod šasije i jedan kod kar. fini... ako se navaram..
neko mi je rekaio da stavljanje filtera je beskorisno ako se koristi onaj aditiv za stara vozila... ijako meni to ne pije baš vodu..
[Vrh] Go down
clouseau

clouseau


Broj postova : 288
Join date : 03.02.2008
Age : 61
Lokacija : Magna villa Vereucha

brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju   brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 2 Emptypet lis 17, 2008 11:49 am

Da, filter za gorivo treba svakako maknut odozgor, upravo to namjeravam napravit iako nije me za sad frka jer su mi cijevi za bengu nove no ne treba se s tim igrat, šteta bi bilo da spale izgori radi takve gluposti.
Što se tiče žica i mogućnosti da padnu na ispuh i izgore treba isto pazit. Ja sam svoje dobro pričvrstio na više mjesta uz blatobran. Posebno treba pazit na + klemu koja ide s akumulatora do anlasera, ako ta padne i izgori joj izolacija kuku lele. Tu sam cijelu + žicu stavio novu, nešto dužu od originalne tak da sam ju mogo dobro pričvrstit. Koristio sam debelu žicu od aparata za zavarivanje, ta ima veliki presjek i jako dobru izolaciju.

Ona spika da ne treba imat filter ako se u benzin stavlja aditiv baš mi nema smisla, znamo svi kakvo nam gorivo prodaju.
[Vrh] Go down
lega2cv

lega2cv


Broj postova : 471
Join date : 04.02.2008
Age : 54
Lokacija : osijek

brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju   brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 2 Emptypet lis 17, 2008 1:18 pm

clouseau je napisao/la:
Da, filter za gorivo treba svakako maknut odozgor, upravo to namjeravam napravit iako nije me za sad frka jer su mi cijevi za bengu nove no ne treba se s tim igrat, šteta bi bilo da spale izgori radi takve gluposti.
Što se tiče žica i mogućnosti da padnu na ispuh i izgore treba isto pazit. Ja sam svoje dobro pričvrstio na više mjesta uz blatobran. Posebno treba pazit na + klemu koja ide s akumulatora do anlasera, ako ta padne i izgori joj izolacija kuku lele. Tu sam cijelu + žicu stavio novu, nešto dužu od originalne tak da sam ju mogo dobro pričvrstit. Koristio sam debelu žicu od aparata za zavarivanje, ta ima veliki presjek i jako dobru izolaciju.

Ona spika da ne treba imat filter ako se u benzin stavlja aditiv baš mi nema smisla, znamo svi kakvo nam gorivo prodaju.


ma ne znam koliko da je cisto gorivo...nakon godina i godina stvori se talog i smece u rezervaru i ako vozis na rezervi (a skoro svi vozimo khe ) mora nesto povuci...a glede onoga aditiva...to je olovo koje nemoze sprijeciti smece da ide u karburator nego ublazuje i štiti neke druge stvari...tako da prica ne hoda... Wink
[Vrh] Go down
http://citroensos.16.forumer.com
specijalista

specijalista


Broj postova : 455
Join date : 07.02.2008
Age : 43
Lokacija : Zagreb

brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju   brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 2 Emptypet lis 17, 2008 1:53 pm

lega2cv je napisao/la:
clouseau je napisao/la:
Da, filter za gorivo treba svakako maknut odozgor, upravo to namjeravam napravit iako nije me za sad frka jer su mi cijevi za bengu nove no ne treba se s tim igrat, šteta bi bilo da spale izgori radi takve gluposti.
Što se tiče žica i mogućnosti da padnu na ispuh i izgore treba isto pazit. Ja sam svoje dobro pričvrstio na više mjesta uz blatobran. Posebno treba pazit na + klemu koja ide s akumulatora do anlasera, ako ta padne i izgori joj izolacija kuku lele. Tu sam cijelu + žicu stavio novu, nešto dužu od originalne tak da sam ju mogo dobro pričvrstit. Koristio sam debelu žicu od aparata za zavarivanje, ta ima veliki presjek i jako dobru izolaciju.

Ona spika da ne treba imat filter ako se u benzin stavlja aditiv baš mi nema smisla, znamo svi kakvo nam gorivo prodaju.


ma ne znam koliko da je cisto gorivo...nakon godina i godina stvori se talog i smece u rezervaru i ako vozis na rezervi (a skoro svi vozimo khe ) mora nesto povuci...a glede onoga aditiva...to je olovo koje nemoze sprijeciti smece da ide u karburator nego ublazuje i štiti neke druge stvari...tako da prica ne hoda... Wink


da mislio sam na one aditive koji se stavljaju u gorivo da ti čiste karburator al ni tome ne vjerujem baš zbog toga što je uvijek neko smeče u rezervoaru..
[Vrh] Go down
medeni

medeni


Broj postova : 276
Join date : 26.08.2008
Age : 52
Lokacija : selo

brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju   brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 2 Emptypet lis 17, 2008 10:58 pm

Ja imam takvu instrument plocu
brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 2 2aj5651

ali obecao sam je legi, tako da bi se moglo reci da je vise nemam. Sad cu srediti jednu koju mi je da borac.
[Vrh] Go down
spackarica
Admin
spackarica


Broj postova : 2577
Join date : 01.02.2008
Age : 44
Lokacija : Zagreb

brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju   brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 2 Emptyčet stu 06, 2008 1:32 pm

uletila je i jedna nova i možda bolja opcija kod provjerenog limara za spakove za cca istu lovu...
[Vrh] Go down
http://www.happyhoop.hr/
spackarica
Admin
spackarica


Broj postova : 2577
Join date : 01.02.2008
Age : 44
Lokacija : Zagreb

brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju   brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 2 Emptyuto pro 30, 2008 8:49 am

jihihihihi banana kuuullll pljesak soinlove šank cheerzzz jako hepi egipt jiahahaha yeahhh jiiiha štrik party respect srce flower

iliti baš sam se čula s gosponom mirom koji 10 ide na godišnji i onda me zove i onda kreće limarenjeeeeeeahahahaha

tadadadada-daaaaaa!!!!
weeeeeeeee!!!!
jupiiiiii!!!!

jiiiiiihaaaaaaaa!!!!
[Vrh] Go down
http://www.happyhoop.hr/
Deda_
Admin
Deda_


Broj postova : 838
Join date : 03.02.2008

brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju   brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 2 Emptyuto pro 30, 2008 3:47 pm

Aditivi koji se stavljaju za čišćenje karburatora nemaju nikakve veze sa smećem u benzinu.Isto tako ima i aditiv koji pomaže pri čišćenju ispušnih ventila i kompresionog prostora.Ima i aditiv za čišćenje rezervara i dovoda.On poveže vodu u rezervaru i talog sa benzinom i onda to sve lijepo izgori sa benzinom.Ima jedna caka kod toga; dog god se takav benzim ne potroši skroz treba poskidati sve filtere i sita jer inaće se sve zaštopa i nema uopće protoka.
[Vrh] Go down
clouseau

clouseau


Broj postova : 288
Join date : 03.02.2008
Age : 61
Lokacija : Magna villa Vereucha

brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju   brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 2 Emptypet sij 02, 2009 5:55 pm

brmu držimo fige da ga dobro srede
brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 2 Th_spale
[Vrh] Go down
specijalista

specijalista


Broj postova : 455
Join date : 07.02.2008
Age : 43
Lokacija : Zagreb

brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju   brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 2 Emptypet sij 02, 2009 6:33 pm

genijalno clouseau....... hahahha bravo..
[Vrh] Go down
spackarica
Admin
spackarica


Broj postova : 2577
Join date : 01.02.2008
Age : 44
Lokacija : Zagreb

brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju   brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 2 Emptysub sij 03, 2009 10:32 am

hahahahaha! geeenijalnoooo!
sad sam se sjetila i onog prvog brm filmeka Wink
[Vrh] Go down
http://www.happyhoop.hr/
spackarica
Admin
spackarica


Broj postova : 2577
Join date : 01.02.2008
Age : 44
Lokacija : Zagreb

brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju   brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 2 Emptysri sij 07, 2009 6:49 pm

deca, trebala bum ekipu za izvlačenje spaka iz garage...
ko se javlja na radne akcije?
dobijete dnevnicu u vidu cuge i klope.
[Vrh] Go down
http://www.happyhoop.hr/
DaffyDuck
Admin
DaffyDuck


Broj postova : 1603
Join date : 01.02.2008
Age : 41
Lokacija : Zg - Zp

brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju   brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 2 Emptysri sij 07, 2009 6:52 pm

da napišeš kad.... scratch
[Vrh] Go down
http://www.citroenklub.hr
Sponsored content





brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju   brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
brmbrm ide na dugoočekivanu rehabilitaciju
[Vrh] 
Stranica 2 / 9.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» brmbrm & spackarica

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila :: GARAŽE :: ZAVIRITE U GARAŽE DRUGIH FORUMAŠA-
Forum(o)Bir: