Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila

Citroen Outlaws Forum
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Kao indijanac stavljam ratničke boje...

Go down 
+2
charliee
BiXic
6 posters
Autor/icaPoruka
BiXic
Moderator
BiXic


Broj postova : 699
Join date : 03.02.2008

Kao indijanac stavljam ratničke boje... Empty
PostajNaslov: Kao indijanac stavljam ratničke boje...   Kao indijanac stavljam ratničke boje... Emptysub stu 08, 2008 8:09 pm

Eto da izvjestim cijenjeno citropučanstvo da sam od danas u sretnoj vezi s jednim jako simpatičnim momkom, smeđ je duuugačak i širok, i baš mi se sviđa... Riječ je o CXu 20 RE 1987. bivšem Leginom. Ima na autu dosta posla ali mislim da će se sve to polako srediti... Slike sutra ako mi adrenalin dopusti...
[Vrh] Go down
charliee

charliee


Broj postova : 539
Join date : 01.02.2008

Kao indijanac stavljam ratničke boje... Empty
PostajNaslov: Re: Kao indijanac stavljam ratničke boje...   Kao indijanac stavljam ratničke boje... Emptysub stu 08, 2008 10:37 pm

čestitke i želje za uspješan nastavak veze Very Happy
[Vrh] Go down
medeni

medeni


Broj postova : 276
Join date : 26.08.2008
Age : 52
Lokacija : selo

Kao indijanac stavljam ratničke boje... Empty
PostajNaslov: Re: Kao indijanac stavljam ratničke boje...   Kao indijanac stavljam ratničke boje... Emptysub stu 08, 2008 10:47 pm

Cestitke i od mene lol!
[Vrh] Go down
izunec

izunec


Broj postova : 46
Join date : 02.02.2008
Age : 44
Lokacija : Zagreb, Croatia

Kao indijanac stavljam ratničke boje... Empty
PostajNaslov: Re: Kao indijanac stavljam ratničke boje...   Kao indijanac stavljam ratničke boje... Emptysub stu 08, 2008 11:02 pm

A cestitam, mada sada ces vidjeti da je XM mila majka za odrzavanje CX-a Smile
[Vrh] Go down
http://www.tosh-informatika.hr
BiXic
Moderator
BiXic


Broj postova : 699
Join date : 03.02.2008

Kao indijanac stavljam ratničke boje... Empty
PostajNaslov: Re: Kao indijanac stavljam ratničke boje...   Kao indijanac stavljam ratničke boje... Emptyned stu 09, 2008 7:30 am

izunec je napisao/la:
A cestitam, mada sada ces vidjeti da je XM mila majka za odrzavanje CX-a Smile

E Žuna, pesimista kao i uvijek lol!
Ma znam da CX traži svoje, ali kao dobra osnova neće me ispasti više od bilo kojeg drugog auta koji sam za te pare mogao nabavit. Nadam se...
[Vrh] Go down
izunec

izunec


Broj postova : 46
Join date : 02.02.2008
Age : 44
Lokacija : Zagreb, Croatia

Kao indijanac stavljam ratničke boje... Empty
PostajNaslov: Re: Kao indijanac stavljam ratničke boje...   Kao indijanac stavljam ratničke boje... Emptyned stu 09, 2008 10:47 am

Ja sam samo optimist sa iskustvom Smile)) Ma ... na mojem su upravo zamijenjeni svi diskovi, svi lajtunzi, lezajevi zadnjih ramena, pokrpane neke rupcage koje su se otvorile na podu, promijenjena letva volana zajedno sa glavom volana, krajnici vanjski i unutarnji ... mislim da je to sve ... a sve to samo nakon 25000 km od zadnjih popravaka ... gadno su me zajebali prvi put, budi oprezan kome ces davati auto.
[Vrh] Go down
http://www.tosh-informatika.hr
izunec

izunec


Broj postova : 46
Join date : 02.02.2008
Age : 44
Lokacija : Zagreb, Croatia

Kao indijanac stavljam ratničke boje... Empty
PostajNaslov: Re: Kao indijanac stavljam ratničke boje...   Kao indijanac stavljam ratničke boje... Emptyned stu 09, 2008 10:48 am

E da .. i CX na 25000 podere miselinke od 750 kuna komad ... ne mislim neravnomjerno, normalno se potrose.
[Vrh] Go down
http://www.tosh-informatika.hr
BiXic
Moderator
BiXic


Broj postova : 699
Join date : 03.02.2008

Kao indijanac stavljam ratničke boje... Empty
PostajNaslov: Re: Kao indijanac stavljam ratničke boje...   Kao indijanac stavljam ratničke boje... Emptyned stu 09, 2008 8:27 pm

Koliko sam upućen na mom su u poslijednij 3000 km napravljene slijedeće stvari: Generalka motora, promijena diskova i pločica, promijena seta kvačila, promijena svih crijeva visokog pritiska i još neke stvari koje sad ne pamtim. Nadalje, kiler mi curi, atest za plin je istekao, miševi popapali pola instalacija, voda prodire u kabinu kroz gume na vratima, auto ne pali na benzin, lak na par mjesta napušta karoseriju. Ono što sam ja danas sanirao pa više ne spada u gornju kategoriju: popravak podizača stakla, popravak centralnog zaklučavanja, raskapanje i čiščenje fergazera(mada mi ni to nije poomoglo da ga upalim na benzin), skidanje ljepila koje je ostalo na vratima nakon što su otpale bočne lajsne.........


A to je tek kap u moru...
[Vrh] Go down
medeni

medeni


Broj postova : 276
Join date : 26.08.2008
Age : 52
Lokacija : selo

Kao indijanac stavljam ratničke boje... Empty
PostajNaslov: Re: Kao indijanac stavljam ratničke boje...   Kao indijanac stavljam ratničke boje... Emptyned stu 09, 2008 11:21 pm

Ali kad valja onda valj, i to trje ja sam s mojim napravja okolo 100000 km nisam minja nista osim ulja, isk plocica i 3 motora. Kad se uzme u obzir da su to sve bili motori koji su davno bogu dusu dali ja zadovoljan. Jos jedne kugle nisam prominija. Elektrika mi ok, lezaji izvrsni, krajnici, i ostalo samo vo7zi. Ali ti misi su zajebani, nabavi macku odma. . . . . .
[Vrh] Go down
BiXic
Moderator
BiXic


Broj postova : 699
Join date : 03.02.2008

Kao indijanac stavljam ratničke boje... Empty
PostajNaslov: Re: Kao indijanac stavljam ratničke boje...   Kao indijanac stavljam ratničke boje... Emptypon stu 10, 2008 8:56 am

Imam mačka, ludog ko panj, ali nije auto bio kod mene kad su ga glodavci nastanili, zalud mačak...
[Vrh] Go down
Deda_
Admin
Deda_


Broj postova : 838
Join date : 03.02.2008

Kao indijanac stavljam ratničke boje... Empty
PostajNaslov: Re: Kao indijanac stavljam ratničke boje...   Kao indijanac stavljam ratničke boje... Emptypon stu 10, 2008 3:53 pm

Dobar mačak uvjek dobro dođe!
[Vrh] Go down
BiXic
Moderator
BiXic


Broj postova : 699
Join date : 03.02.2008

Kao indijanac stavljam ratničke boje... Empty
PostajNaslov: Re: Kao indijanac stavljam ratničke boje...   Kao indijanac stavljam ratničke boje... Emptypon stu 10, 2008 4:24 pm

Deda_ je napisao/la:
Dobar mačak uvjek dobro dođe!
gle
[Vrh] Go down
BiXic
Moderator
BiXic


Broj postova : 699
Join date : 03.02.2008

Kao indijanac stavljam ratničke boje... Empty
PostajNaslov: Re: Kao indijanac stavljam ratničke boje...   Kao indijanac stavljam ratničke boje... Emptyuto stu 25, 2008 10:39 am

Kao indijanac stavljam ratničke boje... DSC00112
Kao indijanac stavljam ratničke boje... DSC00113
Kao indijanac stavljam ratničke boje... DSC00114
Kao indijanac stavljam ratničke boje... DSC00115
Kao indijanac stavljam ratničke boje... DSC00116
Kao indijanac stavljam ratničke boje... DSC00119
Kao indijanac stavljam ratničke boje... DSC00122
Kao indijanac stavljam ratničke boje... DSC00123
Kao indijanac stavljam ratničke boje... DSC00127
Kao indijanac stavljam ratničke boje... DSC00078
Kao indijanac stavljam ratničke boje... DSC00146
Kao indijanac stavljam ratničke boje... DSC00147
Kao indijanac stavljam ratničke boje... DSC00148
Hehe, slikice...
[Vrh] Go down
SuperDS




Broj postova : 12
Join date : 25.10.2008
Age : 44
Lokacija : BiH Sarajevo

Kao indijanac stavljam ratničke boje... Empty
PostajNaslov: Re: Kao indijanac stavljam ratničke boje...   Kao indijanac stavljam ratničke boje... Emptyčet stu 27, 2008 8:20 pm

A koliko vidim, iznutra je u odlicnom stanju, izgleda kao dobro sklopljen posao - cestitke
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kao indijanac stavljam ratničke boje... Empty
PostajNaslov: Re: Kao indijanac stavljam ratničke boje...   Kao indijanac stavljam ratničke boje... Empty

[Vrh] Go down
 
Kao indijanac stavljam ratničke boje...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila :: GARAŽE :: ZAVIRITE U GARAŽE DRUGIH FORUMAŠA-
Forum(o)Bir: