Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila

Citroen Outlaws Forum
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 pozdrav iz Banjaluke

Go down 
+4
Lakii
medeni
spackarica
mickez
8 posters
Autor/icaPoruka
mickez




Broj postova : 3
Join date : 08.11.2008

pozdrav iz Banjaluke Empty
PostajNaslov: pozdrav iz Banjaluke   pozdrav iz Banjaluke Emptyned stu 09, 2008 8:39 pm

Poštovanje drage citroendžije, evo da se i ja priključim ovom forumu. cheers Još ne mogu aktivno da se uključim u raspravu jer ne posjedujem niti jednog citroena, ali mi se izuzetno svidjaju GS i BX. Ovih dana sam u intenyivnoj potrazi za BX-om ali kao za inat teško ih je naći u dobrom stanju u Banjaluci. Naletio je jedan u extra stanju ali je karavanska verzija. Lomim se da ga kupim i sve čekam da ne naleti standardna limuzina.
[Vrh] Go down
spackarica
Admin
spackarica


Broj postova : 2577
Join date : 01.02.2008
Age : 45
Lokacija : Zagreb

pozdrav iz Banjaluke Empty
PostajNaslov: Re: pozdrav iz Banjaluke   pozdrav iz Banjaluke Emptyned stu 09, 2008 9:36 pm

dobro nam došao Smile
[Vrh] Go down
http://www.happyhoop.hr/
medeni

medeni


Broj postova : 276
Join date : 26.08.2008
Age : 52
Lokacija : selo

pozdrav iz Banjaluke Empty
PostajNaslov: Re: pozdrav iz Banjaluke   pozdrav iz Banjaluke Emptyned stu 09, 2008 11:24 pm

dobro dosao flower
Pa Miroslav iz Banje Luke prodaje GS za prste polizati. Ima slika i na forumu, auto je nov.
[Vrh] Go down
Lakii

Lakii


Broj postova : 284
Join date : 23.02.2008
Age : 40
Lokacija : Rijeka

pozdrav iz Banjaluke Empty
PostajNaslov: Re: pozdrav iz Banjaluke   pozdrav iz Banjaluke Emptypon stu 10, 2008 10:01 am

Pozdrav!

Ja navijam za BX-a, nije ni karavan los, mozes i spavati u njemu! lol!
[Vrh] Go down
mickez




Broj postova : 3
Join date : 08.11.2008

pozdrav iz Banjaluke Empty
PostajNaslov: Re: pozdrav iz Banjaluke   pozdrav iz Banjaluke Emptypon stu 10, 2008 9:00 pm

hvala na dobrodoslici kuuullll odlucio sam se ipak za obicnu varijantu BX znaci ne karavan i cekam, cekam cekam cekam ...... listam oglase, ali javim cim bude nesto a do tada bajk
[Vrh] Go down
Dr. Milanče Čunjić

Dr. Milanče Čunjić


Broj postova : 54
Join date : 03.02.2008

pozdrav iz Banjaluke Empty
PostajNaslov: Re: pozdrav iz Banjaluke   pozdrav iz Banjaluke Emptyuto stu 11, 2008 8:44 am

mickez je napisao/la:
hvala na dobrodoslici kuuullll odlucio sam se ipak za obicnu varijantu BX znaci ne karavan i cekam, cekam cekam cekam ...... listam oglase, ali javim cim bude nesto a do tada bajk

Dobrodošao!


Ak imaš mamu i tatu za njega dole (čitaj papire), u Hrvatskoj ih ima dosta na prodaju i za ne prevelike novce.....

www.oglasnik.hr

www.auti.hr itd...
[Vrh] Go down
BiXic
Moderator
BiXic


Broj postova : 699
Join date : 03.02.2008

pozdrav iz Banjaluke Empty
PostajNaslov: Re: pozdrav iz Banjaluke   pozdrav iz Banjaluke Emptyuto stu 11, 2008 6:26 pm

Dr. Milanče Čunjić je napisao/la:
mickez je napisao/la:
hvala na dobrodoslici kuuullll odlucio sam se ipak za obicnu varijantu BX znaci ne karavan i cekam, cekam cekam cekam ...... listam oglase, ali javim cim bude nesto a do tada bajk

Dobrodošao!


Ak imaš mamu i tatu za njega dole (čitaj papire), u Hrvatskoj ih ima dosta na prodaju i za ne prevelike novce.....

www.oglasnik.hr

www.auti.hr itd...


Milanče, koristiš zastarjele termine, po novom se kaže pedigre
[Vrh] Go down
SuperDS




Broj postova : 12
Join date : 25.10.2008
Age : 44
Lokacija : BiH Sarajevo

pozdrav iz Banjaluke Empty
PostajNaslov: BX   pozdrav iz Banjaluke Emptyčet stu 13, 2008 7:34 pm

Mickez, BX-ova mozes naci u Srebreniku, ima ih u dobrom stanju a i dijelova ima na pretek po okolnim auto otpadima
[Vrh] Go down
mickez




Broj postova : 3
Join date : 08.11.2008

pozdrav iz Banjaluke Empty
PostajNaslov: Re: pozdrav iz Banjaluke   pozdrav iz Banjaluke Emptypet stu 14, 2008 7:50 pm

SuperDS je napisao/la:
Mickez, BX-ova mozes naci u Srebreniku, ima ih u dobrom stanju a i dijelova ima na pretek po okolnim auto otpadima

Otprilike kako bih mogao znati sta ima u ponudi jel, ne mogu samo i otici u Srebrenik ako ne znam sta se prodaje
[Vrh] Go down
SuperDS




Broj postova : 12
Join date : 25.10.2008
Age : 44
Lokacija : BiH Sarajevo

pozdrav iz Banjaluke Empty
PostajNaslov: Re: pozdrav iz Banjaluke   pozdrav iz Banjaluke Emptypet stu 14, 2008 8:35 pm

mickez je napisao/la:
SuperDS je napisao/la:
Mickez, BX-ova mozes naci u Srebreniku, ima ih u dobrom stanju a i dijelova ima na pretek po okolnim auto otpadima

Otprilike kako bih mogao znati sta ima u ponudi jel, ne mogu samo i otici u Srebrenik ako ne znam sta se prodaje

E vidis ja samti bas tako put Srebrenika i os auto otpada panadalje, kupis ponude i informacije,ako imas vremena normalno, a ako ja sta naletim jati javim, a cesto dolazim i u BL
[Vrh] Go down
Xsara

Xsara


Broj postova : 44
Join date : 07.02.2009

pozdrav iz Banjaluke Empty
PostajNaslov: Re: pozdrav iz Banjaluke   pozdrav iz Banjaluke Emptypon vel 09, 2009 2:02 pm

Dobrodošao na forum, Pozzz...
[Vrh] Go down
Sponsored content





pozdrav iz Banjaluke Empty
PostajNaslov: Re: pozdrav iz Banjaluke   pozdrav iz Banjaluke Empty

[Vrh] Go down
 
pozdrav iz Banjaluke
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Pozdrav iz Banjaluke
» pozdrav
» pozdrav
» Pozdrav iz ZG!!!
» Pozdrav pozdrav

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila :: PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA-
Forum(o)Bir: