Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila

Citroen Outlaws Forum
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Nemiran rad motora pri kočenju

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
zlajaman




Broj postova : 3
Join date : 11.08.2008

Nemiran rad motora pri kočenju Empty
PostajNaslov: Nemiran rad motora pri kočenju   Nemiran rad motora pri kočenju Emptysri stu 19, 2008 9:17 pm

Imam C3 1.4i 2003.Svašta se s ovim autom događalo(nevjerovatnosti).Sve što nije fracusko ugradbene komponente riknulo je ili ne valja (plastike,sicevi,ovjes,kočnice itd.).E sad se događa ovo-ja stsnem kvačilo i kočim ili zakočim stojim na semaforu i držim kočnicu motor počme nemirno raditi trese volan kao da će crknuti.Pustim koćnicu sve normalno.Svakim danom sve gore.Pa me zanima je li taj servo koćnice ima neku vakum pumpu ili šta bi to bilo,koliko će me to opaliti po Džepu.HVALA!
[Vrh] Go down
Deda_
Admin
Deda_


Broj postova : 838
Join date : 03.02.2008

Nemiran rad motora pri kočenju Empty
PostajNaslov: Re: Nemiran rad motora pri kočenju   Nemiran rad motora pri kočenju Emptyčet stu 20, 2008 4:14 pm

Najvjerojatnije je otpuštena masa na motoru,pa ima loš kontakt struje.
[Vrh] Go down
zlajaman




Broj postova : 3
Join date : 11.08.2008

Nemiran rad motora pri kočenju Empty
PostajNaslov: Re: Nemiran rad motora pri kočenju   Nemiran rad motora pri kočenju Emptypet stu 21, 2008 10:59 pm

Malo sam pogriješio garažu al dobro.Ovo za loš spoj je vrlo moguće provjeriću.A ako bude mi zgodno staviću pod šaraf motora i karoserije još jednu masu.Svake zime auto luduje po pitanju elektrike.Primjer ako zimi ostane vani upali kao na tri klipa nakon pola minute trokiranja ili nemirnog rada upali se i četvrti.Pa ga je pametno ostaviti da redi pet minuta,inače zna zatrzati kad ubaciš iz prve u drugu i upali dijagnostiku.(Onda ga je nekad dovoljno ugasiti i upaliti nekad i skinuti klemu s akumulatora da izađe iz safemoda ili šta već).Bilo je toga i pod garancijom ali u servisu nisu ništa otkrili pa su promijenili softver kao to je.A ako je zimi auto u garaži ako odma krećem moram tiskati prvu do jedno 30km/h da ne bi trzo u drugoj i zaguši se ne prima gas.onda staneš ili usporiš da ubaciš u prvu pa momački gas pa druga gas gas gas onda treća i dalje normalno.I isto zimi problem je zadnji brisać koji ostane raditi jos neko vrijeme i relej koji povrenmeno škljoca dok radi zadnj grijać.Već sam razmisljao uzeti kontakt sprej raskačiti sve konektore i dobro našpricati ali bojim se da ne bi nešto zbrljo,a mase moram svakako provjeriti.Kad navikneš na neke dječje bolesti auto je solidan,vjerujem da sam naletio na takvu seriju.Poznanik ima C3 1.4 hdi obićni 150.000 km
besprijakoran
[Vrh] Go down
Sponsored content





Nemiran rad motora pri kočenju Empty
PostajNaslov: Re: Nemiran rad motora pri kočenju   Nemiran rad motora pri kočenju Empty

[Vrh] Go down
 
Nemiran rad motora pri kočenju
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» zamjena motora
» Humanitarka - vadjenje motora iz GA

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila :: GARAŽE :: NOVI CITROENI :: C4 GARAŽA-
Forum(o)Bir: