Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila

Citroen Outlaws Forum
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Često žaljenje na C4?!

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Dalibor

Dalibor


Broj postova : 369
Join date : 25.02.2008

Često žaljenje na C4?! Empty
PostajNaslov: Često žaljenje na C4?!   Često žaljenje na C4?! Emptyned pro 21, 2008 11:37 am

Čitam malo forume na netu, i ponekada znam naletiti na temu o citroenu C4...
I to se tema zna razviti na 20 stranica, ali nažalost najčešće se čuju žalopojke... Tipa - auto nakon 50Tkm ponaša kao da ima 350Tkm, pa rikne ovo pa rikne ono... Pa se javi netko tko ima više citroena C4 u firmi, pa ista ta firma jedva čeka da im istekne leasing da ih se može riješiti...

Dali ste i vi čuli kakve žalopojke?! Dali je to neka loša serija C4?! Dali se javlja "sindrom prvih xsara", koje su ima citroen stavile na listu nepouzdanih marki?! ILI?!
[Vrh] Go down
Lakii

Lakii


Broj postova : 284
Join date : 23.02.2008
Age : 40
Lokacija : Rijeka

Često žaljenje na C4?! Empty
PostajNaslov: Re: Često žaljenje na C4?!   Često žaljenje na C4?! Emptyned pro 21, 2008 12:45 pm

Za sam C4 neznam, cuo sam price o skripanju kocnica i amortizera, motori, klasicni PSA problemi, i tako...

Mislim, moze se postaviti pitanje kvalitete auti koji su dosli na nase trziste, ono kao drugorazredna roba. Toga ima ali ne u tolikoj mjeri. Za 80% kvarova na autu je kriv vozac i tocka! Neznam u koji postotak staviti faktor koji se zove "citroenovi servisi u hrvatskoj" i njihov fuseraj...

Citao sam i ja na jednom forumu, lik pise o C5 nesto u stilu: auto je napravio 160 000 km i poceo se raspadati! I onda je poceo nabrajati te svoje kvarove, " na 150 000 mu puknuo remen distribucije, smece nekvalitetno", a pukao je jer je navodno blokirala pumpa vode. Pa su mu rekli da mora i neku tamo hidrauliku servisirat, pa mu je otisao FAP filter ("pa sta ako tocim lozaka, jeftinije je", taj djir), i onda ode u Citroenov servis pa mu to sve naplate ohoho, itako...
[Vrh] Go down
Dalibor

Dalibor


Broj postova : 369
Join date : 25.02.2008

Često žaljenje na C4?! Empty
PostajNaslov: Re: Često žaljenje na C4?!   Često žaljenje na C4?! Emptyned pro 21, 2008 1:19 pm

da mislim da sam to o C5 i ja čitao...
na kraju svega čovjek reko kako mu se ručica mjenjača raspala... naravno ja sam na to rekao da kada tako nešto čujem, prije svega taj mi je vozač sumnjiv a tek tada auto...

ali žalosno je to kako citroen dobiva reputaciju "alfe iz 90tih", dakle imidž poluproizvoda... tako se meni čini...
u današnje vrijeme, kada je tema "dvoumim se između citroena XX i blabla XX", 70% ljudi kaže "u nemoj citroen, to ti se kvari"...
odakle takva reputacija?! od 1. generacije xsare?!
u današnje vrijeme honda je postala "golf" - sveta krava...

ono što se ja kužim u aute, BX-i i ZX-i zadnji su koji su gradili imidž solidnosti... dok se razdoblje od kraja proizvodnje ZX-a i početka pojave ovih novih generacija tipa C4 picasso, zapravo nekakvo mračno razdoblje citroenove kvalitete... dobro, možda i ne kvalitete, ali imiđa solidnog vozila definitivno...

nebih čak tu rekao kako je za to kriv loš odnos citro-ovlaštnih-servisera prema mušterijama, već baš sama gradnja citro auta...
[Vrh] Go down
Deda_
Admin
Deda_


Broj postova : 838
Join date : 03.02.2008

Često žaljenje na C4?! Empty
PostajNaslov: Re: Često žaljenje na C4?!   Često žaljenje na C4?! Emptyned pro 21, 2008 9:44 pm

Nisu Citroeni loši auti,kvare se isto ko i svi drugi zapadno evropski ,jedino su japanci nešto bolji i u zadnje vrijeme korejanci,samo su servisi kod nas katastrofa,niš ne naprave kako treba,lažu i kradu,tj ne promjrne ono što moraju,a naplate.Malo je ljudi reklo da više nikad citroena neće kupiti zbog kvarova,nego zbog servisa.Za to je najviše kriv zastupnik za HR, jel ih baš boli briga za pritužbe stranaka.
[Vrh] Go down
tomica
Moderator
tomica


Broj postova : 226
Join date : 03.02.2008
Lokacija : Zagreb

Često žaljenje na C4?! Empty
PostajNaslov: Re: Često žaljenje na C4?!   Često žaljenje na C4?! Emptyned pro 21, 2008 10:07 pm

Deda_ je napisao/la:
Nisu Citroeni loši auti,kvare se isto ko i svi drugi zapadno evropski ,jedino su japanci nešto bolji i u zadnje vrijeme korejanci,samo su servisi kod nas katastrofa,niš ne naprave kako treba,lažu i kradu,tj ne promjrne ono što moraju,a naplate.Malo je ljudi reklo da više nikad citroena neće kupiti zbog kvarova,nego zbog servisa.Za to je najviše kriv zastupnik za HR, jel ih baš boli briga za pritužbe stranaka.

vidim ja i na stranim forumima komentare tipa "auto je ok, ali zbog servisa nikad vise ne bi kupio citroena"

steta ....
[Vrh] Go down
Dalibor

Dalibor


Broj postova : 369
Join date : 25.02.2008

Često žaljenje na C4?! Empty
PostajNaslov: Re: Često žaljenje na C4?!   Često žaljenje na C4?! Emptysub lis 17, 2009 5:02 pm

Gledao sam danas test C4 u nekakvom auto magazinu na htvu.
Ks automagazin.

Redizajniran. U nekoj neuobičajenoj plavoj boji. Ma prekrasan.
Izgled to auta nikad ne bude zastario. Kao i izgled C3.

I biseri u toj emisiji... Ajmeee.
Ne gledam je baš zbog njih.
Rekli kak im se ne sviđaju meka sjedala i kako motor ubija katastrofalan mjenjač. A zaključak je da ni ne vrijedi više od 108tkn lol!

Znam tog voditelja sa forum.hr i forum alfista.

Lik brije na alfe i motore. Emisiju mu izgleda sponzorira pz auto.
Obavezno u svakoj epizodi mora imati neki audi, škoda ili seat lol!

Nije ni ćudo da mu guzica zaboravila šta je udobno sjedalo lol!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Često žaljenje na C4?! Empty
PostajNaslov: Re: Često žaljenje na C4?!   Često žaljenje na C4?! Empty

[Vrh] Go down
 
Često žaljenje na C4?!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila :: GARAŽE :: NOVI CITROENI :: C4 GARAŽA-
Forum(o)Bir: