Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila

Citroen Outlaws Forum

Početna stranicaPočetna stranica  FAQFAQ  RegistracijaRegistracija  Login  

Share | 

opel vozač stao ispred dvorišta nekom citroen vozaču?! stvar riješavana na opel forumu :)))

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
Dalibor

Broj postova : 369

PostajNaslov: opel vozač stao ispred dvorišta nekom citroen vozaču?! stvar riješavana na opel forumu :)))   čet pro 25, 2008 3:57 pm

našao sam ovu sliku na jednom drugom forumu, i tamo je bilo rečeno kako je neki citro vozač pokrenuo temu na opel forumu...
znate li nešto više o tome?! cheers
evo slika Very Happy
[Vrh] Go down
Korisnički profil
DaffyDuck
Admin

Broj postova : 1603

PostajNaslov: Re: opel vozač stao ispred dvorišta nekom citroen vozaču?! stvar riješavana na opel forumu :)))   čet pro 25, 2008 7:07 pm

Dada, to se povlači po forumima... Ali mislim da je ipak najveći seljak admin ovog foruma - "shvatio je to kao prijetnju i proslijedio policiji"... Stvarno jadan tip...

To ne znači da sam ja za "podučavanje", ali svatko tko se onako parkira trebao bi auto naći na parkingu u strojarskoj s prigodnom čestitkom na šajbi.

punk
[Vrh] Go down
Korisnički profil http://www.citroenklub.hr
Dalibor

PostajNaslov: Re: opel vozač stao ispred dvorišta nekom citroen vozaču?! stvar riješavana na opel forumu :)))   čet pro 25, 2008 8:08 pm

daffy i ti si na forum.hr?! štrik
[Vrh] Go down
Korisnički profil
DaffyDuck
Admin

PostajNaslov: Re: opel vozač stao ispred dvorišta nekom citroen vozaču?! stvar riješavana na opel forumu :)))   sub pro 27, 2008 8:08 am

Yeah, vec duuugo, ali nisam bas aktivan... afro

Sigurno nisam na opel forumu Very Happy

punk
[Vrh] Go down
BiXic
Moderator

Broj postova : 698

PostajNaslov: Re: opel vozač stao ispred dvorišta nekom citroen vozaču?! stvar riješavana na opel forumu :)))   sub pro 27, 2008 7:55 pm

Ja sam na opel forumu, zakaj?
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Dalibor

PostajNaslov: Re: opel vozač stao ispred dvorišta nekom citroen vozaču?! stvar riješavana na opel forumu :)))   sub pro 27, 2008 9:22 pm

BiXic je napisao/la:
hihiglupane tuš
[Vrh] Go down
Korisnički profil
DaffyDuck
Admin

PostajNaslov: Re: opel vozač stao ispred dvorišta nekom citroen vozaču?! stvar riješavana na opel forumu :)))   ned pro 28, 2008 1:00 am

BiXic je napisao/la:

Hehehe, dobro je dok ne sparkiraš opela ispred nečijeg dvorišta na gorenavedeni način mpf

punk
[Vrh] Go down
tomica
Moderator

Broj postova : 226

PostajNaslov: Re: opel vozač stao ispred dvorišta nekom citroen vozaču?! stvar riješavana na opel forumu :)))   ned pro 28, 2008 3:38 pm

ja sam jednom sa svojim opelom sam sebi stao na ulaz, pa sa citroenom nisam mogao van.

zanimljivo: kada sam maknuo opela, citroen i dalje nije mogao van Smile samo na guranje cheers
[Vrh] Go down
Korisnički profil
spackarica
Admin

Broj postova : 2577

PostajNaslov: Re: opel vozač stao ispred dvorišta nekom citroen vozaču?! stvar riješavana na opel forumu :)))   ned pro 28, 2008 3:41 pm

tomica je napisao/la:
ja sam jednom sa svojim opelom sam sebi stao na ulaz, pa sa citroenom nisam mogao van.

zanimljivo: kada sam maknuo opela, citroen i dalje nije mogao van Smile samo na guranje cheers

smijavi

Admin

PostajNaslov: Re: opel vozač stao ispred dvorišta nekom citroen vozaču?! stvar riješavana na opel forumu :)))   pon pro 29, 2008 7:43 am

tomica je napisao/la:

lol! lol! lol!

punk
[Vrh] Go down
Dalibor

PostajNaslov: Re: opel vozač stao ispred dvorišta nekom citroen vozaču?! stvar riješavana na opel forumu :)))   pon pro 29, 2008 8:09 pm

khe
nema do opela
khe
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Sponsored content

PostajNaslov: Re: opel vozač stao ispred dvorišta nekom citroen vozaču?! stvar riješavana na opel forumu :)))   

[Vrh] Go down

opel vozač stao ispred dvorišta nekom citroen vozaču?! stvar riješavana na opel forumu :)))
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» opel ascona b
» pomoć u izboru auta
» Opel Corsa A 1.2 Swing S
» Stojadinka ovce šiša pripomaže joj Radiša i sada je nasred mog dvorišta!
» P: Citroen 'spaček' 1973