Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila

Citroen Outlaws Forum
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Citro Trash FILM

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
BiXic
Moderator
BiXic


Broj postova : 699
Join date : 03.02.2008

Citro Trash FILM Empty
PostajNaslov: Citro Trash FILM   Citro Trash FILM Emptypet vel 08, 2008 8:15 am

Sječam se jednom davno, bilo je prijedloga i prijedloga da se napravi nešto na ovu temu, ali kako sam otišao iz kluba, a pristup stranici mi nije bio dozvoljan, nemam pojma kaj se po tom pitanju stvarno i napravilo.
Bilo kako bilo, u duhu novih vremena i VEEELIKIH promjena možda je red na nas da udružimo vakuum u glavama i smislimo scenarij kako da iz sveg ovog ružnog i nadasve nepotrebnog sranja za CKH izvučemo bar nešto pozitivno. U vrijeme kad je postalo jasno da je scena gotovo mrtva zaslugom budale koja svojata sve zasluge za sebe, i u Citroenu nalazi nešto kao istinu put i život a s druge strane nema tri čiste to pred vama reći, mislim da bi jedan filmić mogao napravit čuda po pitanju vraćanja smisla ovom što mi radimo, a i da si malo ispucate negativnu energiju, stavite gorak okus u ustima iza sbe i neopterečeni krenete dalje u nova i, nadam se, bolja Citrovremena koja dolaze...


Tematika??? Ne pitajte, znate...


Sječam se svojih prvih dana u CKH i pitanja blue pill or red pill? Zakaj nisam odmah zel red pill neznam, al znam da blue pill nije pill istina... Naravno pill mi je ponudio ćelavi Morpheus... Al apšisali...
[Vrh] Go down
charliee

charliee


Broj postova : 539
Join date : 01.02.2008

Citro Trash FILM Empty
PostajNaslov: Re: Citro Trash FILM   Citro Trash FILM Emptysri tra 23, 2008 6:09 pm

U povodu trip to lanterna, al samo uvod filma, za sada ...

[Vrh] Go down
egon

egon


Broj postova : 15
Join date : 02.02.2008

Citro Trash FILM Empty
PostajNaslov: Re: Citro Trash FILM   Citro Trash FILM Emptysri tra 23, 2008 9:21 pm

Citro Trash FILM Thumbsup Citro Trash FILM Thumbsup
[Vrh] Go down
DaffyDuck
Admin
DaffyDuck


Broj postova : 1603
Join date : 01.02.2008
Age : 41
Lokacija : Zg - Zp

Citro Trash FILM Empty
PostajNaslov: Re: Citro Trash FILM   Citro Trash FILM Emptysri tra 23, 2008 11:32 pm

To je jedna od najstarijih ideja cheers

Ja sam za oduvijek i uvijek!!! jiahahaha
[Vrh] Go down
http://www.citroenklub.hr
yavanna
Admin
yavanna


Broj postova : 1743
Join date : 02.02.2008
Lokacija : Knežija

Citro Trash FILM Empty
PostajNaslov: Re: Citro Trash FILM   Citro Trash FILM Emptyčet tra 24, 2008 6:27 am

Kikijane, nebum te ubila, nije tak grozna fotka. Smile
[Vrh] Go down
http://www.igk.hr
charliee

charliee


Broj postova : 539
Join date : 01.02.2008

Citro Trash FILM Empty
PostajNaslov: Re: Citro Trash FILM   Citro Trash FILM Emptyčet tra 24, 2008 6:31 am

yavanna je napisao/la:
Kikijane, nebum te ubila, nije tak grozna fotka. Smile


Jesam ti rekaoooo Wink

Radio sam u moviemakeru jer mi premier nije još isntaliran. tak da sam malo zbrljao na pretapajima a i uletili su mi neki djelovi koje nisam ni planirao staviti...nastavak slijedi ...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Citro Trash FILM Empty
PostajNaslov: Re: Citro Trash FILM   Citro Trash FILM Empty

[Vrh] Go down
 
Citro Trash FILM
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» citro babe
» Citroscena Zagreb
» citro servisi
» citro majstori
» Citro Raid

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila :: OFF TOPIC-
Forum(o)Bir: