Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila

Citroen Outlaws Forum
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 HITNO MI TREBA BROJ TELEFONA...!!! AMI ODLAZI NA SMEĆE!

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
spackarica
Admin
spackarica


Broj postova : 2577
Join date : 01.02.2008
Age : 44
Lokacija : Zagreb

HITNO MI TREBA BROJ TELEFONA...!!! AMI ODLAZI NA SMEĆE! Empty
PostajNaslov: HITNO MI TREBA BROJ TELEFONA...!!! AMI ODLAZI NA SMEĆE!   HITNO MI TREBA BROJ TELEFONA...!!! AMI ODLAZI NA SMEĆE! Emptyčet kol 20, 2009 7:01 am

Dakle, prekoputa moje kuće je, od kad smo se vrnuli sa susreta, potpuno devastirani ami prekriven ceradom.

Znam tko je vlasnik amia ali ne znam kak se zove, tj. brijem da mu znam nick (enax?!? srećko, brijem da ti znaš...)
Uglavnom, jutros me zvao stari da ga je sused pital jel' to moj auto i da su zvali da ga se pobere.

pa bi molila ako netko zna kako doći do tog dečka da mu javimo da ga nekam makne ako uopće ima kakve planove sa njim...

popodne metnem fotku.
[Vrh] Go down
http://www.happyhoop.hr/
HYpic
Admin
HYpic


Broj postova : 1516
Join date : 01.02.2008

HITNO MI TREBA BROJ TELEFONA...!!! AMI ODLAZI NA SMEĆE! Empty
PostajNaslov: Re: HITNO MI TREBA BROJ TELEFONA...!!! AMI ODLAZI NA SMEĆE!   HITNO MI TREBA BROJ TELEFONA...!!! AMI ODLAZI NA SMEĆE! Emptyčet kol 20, 2009 8:10 am

spackarica je napisao/la:
Dakle, prekoputa moje kuće je, od kad smo se vrnuli sa susreta, potpuno devastirani ami prekriven ceradom.

Znam tko je vlasnik amia ali ne znam kak se zove, tj. brijem da mu znam nick (enax?!? srećko, brijem da ti znaš...)
Uglavnom, jutros me zvao stari da ga je sused pital jel' to moj auto i da su zvali da ga se pobere.

pa bi molila ako netko zna kako doći do tog dečka da mu javimo da ga nekam makne ako uopće ima kakve planove sa njim...

popodne metnem fotku.


hmmm tolko i ja znam da je bio pod nickom enax ali ništa više od toga...
[Vrh] Go down
charliee

charliee


Broj postova : 539
Join date : 01.02.2008

HITNO MI TREBA BROJ TELEFONA...!!! AMI ODLAZI NA SMEĆE! Empty
PostajNaslov: Re: HITNO MI TREBA BROJ TELEFONA...!!! AMI ODLAZI NA SMEĆE!   HITNO MI TREBA BROJ TELEFONA...!!! AMI ODLAZI NA SMEĆE! Emptypet kol 21, 2009 2:00 pm

Skinite mu gumu kaj sam mu posudil pa mi ni vratil ljutito
[Vrh] Go down
Sponsored content





HITNO MI TREBA BROJ TELEFONA...!!! AMI ODLAZI NA SMEĆE! Empty
PostajNaslov: Re: HITNO MI TREBA BROJ TELEFONA...!!! AMI ODLAZI NA SMEĆE!   HITNO MI TREBA BROJ TELEFONA...!!! AMI ODLAZI NA SMEĆE! Empty

[Vrh] Go down
 
HITNO MI TREBA BROJ TELEFONA...!!! AMI ODLAZI NA SMEĆE!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» help! treba mi hitno info o adresi!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila :: OFF TOPIC-
Forum(o)Bir: