Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila

Citroen Outlaws Forum
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Slupani auto - popraviti, prodati ili...?

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
AureliusMaticus




Broj postova : 1
Join date : 28.12.2009

Slupani auto - popraviti, prodati ili...? Empty
PostajNaslov: Slupani auto - popraviti, prodati ili...?   Slupani auto - popraviti, prodati ili...? Emptypon pro 28, 2009 4:43 pm

Nedavno sam, zbog poledice, odsklizao s ceste i razbio svoj Citroen C3.
Procjenitelji osiguravajućeg društva (kasko) su bili bez moje nazočnosti. Službeno još ništa nisam dobio od osiguravajućeg društva ali su mi u telefonskom razgovoru rekli da će biti "totalka" i da s autom mogu raditi što želim.
Sad mene zanima što da napravim.
Možete li mi nekoga predložiti/savjetovati tko bi mogao auto pregledati i procijeniti da li mi se isplati nabaviti dijelove i dati auto popraviti (gdje?) ili da prodam u dijelove (tko? gdje?)...Znate li nekoga tko može Citroen C3 procijeniti i potom eventualno kvalitetno i pošteno popraviti?
Na području Zagreba ili Dugog Sela.

Hvala na svim sugestijama unaprijed.
[Vrh] Go down
HYpic
Admin
HYpic


Broj postova : 1516
Join date : 01.02.2008

Slupani auto - popraviti, prodati ili...? Empty
PostajNaslov: Re: Slupani auto - popraviti, prodati ili...?   Slupani auto - popraviti, prodati ili...? Emptypon pro 28, 2009 8:59 pm

tema je premještena na prikladnije mjesto...

iako smo forum za stare pile vjerojatno bu netko od dečkiju s novima imao neki savjet...
[Vrh] Go down
Lakii

Lakii


Broj postova : 284
Join date : 23.02.2008
Age : 40
Lokacija : Rijeka

Slupani auto - popraviti, prodati ili...? Empty
PostajNaslov: Re: Slupani auto - popraviti, prodati ili...?   Slupani auto - popraviti, prodati ili...? Emptysri pro 30, 2009 6:56 pm

Barem kakvu sliku stavi!
I odmah cemo poceti s procjenom!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Slupani auto - popraviti, prodati ili...? Empty
PostajNaslov: Re: Slupani auto - popraviti, prodati ili...?   Slupani auto - popraviti, prodati ili...? Empty

[Vrh] Go down
 
Slupani auto - popraviti, prodati ili...?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» ukraden auto
» Zeleni zub
» Slazem si auto

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila :: GARAŽE :: NOVI CITROENI :: C1, C2, C3, PLURIEL GARAŽA-
Forum(o)Bir: