Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila

Citroen Outlaws Forum
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 lupanje s prednje desne strane kotacha

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
spackarica
Admin
spackarica


Broj postova : 2577
Join date : 01.02.2008
Age : 45
Lokacija : Zagreb

lupanje s prednje desne strane kotacha Empty
PostajNaslov: lupanje s prednje desne strane kotacha   lupanje s prednje desne strane kotacha Emptypon sij 11, 2010 1:00 pm

ofak,
sve je bilo apsolutno kul nakon mijenjanja auspuha, sve do prije cca 45 min.
naime, negdje oko prednjeg desnog kotača čuje se bumbum kad vozim.
po mom brzom pregledu skontah da mi je onaj unutarnji lim od blatobrana iskasapio (novu! lupanje s prednje desne strane kotacha 862769 ) manžeticu. malo sam pomakla taj limek prema natrag (nisam mogla savinuti jer sam jurila na neki dejt pa sam trebala biti relativno čista) i neko je vrijeme bilo ok, dok opet nije krenulo bumbumanje.

e sad, jel' se mogu tak vozit još neko vrijeme ili bašbašbaš pod mus moram odmah sad mijenjati nažetu?

a kveščn 2 je: zašto je, oh zašto limić to napravio jadnoj maloj (novoj!) manžeti?

jel' to uopće to lupa?
[Vrh] Go down
http://www.happyhoop.hr/
HYpic
Admin
HYpic


Broj postova : 1516
Join date : 01.02.2008

lupanje s prednje desne strane kotacha Empty
PostajNaslov: Re: lupanje s prednje desne strane kotacha   lupanje s prednje desne strane kotacha Emptypon sij 11, 2010 1:32 pm

Wink hmmm po meni manžetu treba vrlo uskoro gotovo odmah promjenit jel sad furaš po mokrom soli itd i nije baš zdravo...
[Vrh] Go down
BiXic
Moderator
BiXic


Broj postova : 699
Join date : 03.02.2008

lupanje s prednje desne strane kotacha Empty
PostajNaslov: Re: lupanje s prednje desne strane kotacha   lupanje s prednje desne strane kotacha Emptypon sij 11, 2010 9:03 pm

Ak baš nisi pri lovi i vremenu možeš za prvu pomoć nafilat manžetu do ibera vazelinom. On će spriječiti prodor prljavštine u homokinetički zglob i tako ga zaštititi od raspadanja, ali u svakom slučaju uputno ti je to čim prije promijeniti. E sad, zakaj se lim spigal i poderal manžetu? Nemam pojma ali svakako i to provjeri prije nego stavljaš novu manžetu... Kako sam pametan, jelda?
[Vrh] Go down
shin




Broj postova : 2
Join date : 27.05.2008

lupanje s prednje desne strane kotacha Empty
PostajNaslov: Re: lupanje s prednje desne strane kotacha   lupanje s prednje desne strane kotacha Emptysri sij 13, 2010 2:09 am

Nije to nista strasno... Na sasiji postoji gumeni odbojnik, zub koji ne dopusta " unutrasnjem limu od blatobrana" da se krece... Treba samo vratiti blatobran preko njega... Manzetnu sto pre promeni... Srecno!
[Vrh] Go down
spackarica
Admin
spackarica


Broj postova : 2577
Join date : 01.02.2008
Age : 45
Lokacija : Zagreb

lupanje s prednje desne strane kotacha Empty
PostajNaslov: Re: lupanje s prednje desne strane kotacha   lupanje s prednje desne strane kotacha Emptysri sij 13, 2010 7:37 am

pa manžetica je jako nafilana jer je nedavno i mijenjana, tak da ni bed...

a kaj se blatobrana tiče - brijem da je taj lim pod ''normalno'' Very Happy bio savinut prema gore, baš da se to ne bi dešavalo. brijem čak da na drugom blatobranu malo tog dijela i fali Smile.
njušim da su dečki koji su stavljali auspuh imali dobru namjeru da poprave stvar, pa su ga spigali u ''pravilno'' stanje Smile
[Vrh] Go down
http://www.happyhoop.hr/
spackarica
Admin
spackarica


Broj postova : 2577
Join date : 01.02.2008
Age : 45
Lokacija : Zagreb

lupanje s prednje desne strane kotacha Empty
PostajNaslov: Re: lupanje s prednje desne strane kotacha   lupanje s prednje desne strane kotacha Emptysri sij 13, 2010 7:37 am

shin je napisao/la:
Nije to nista strasno... Na sasiji postoji gumeni odbojnik, zub koji ne dopusta " unutrasnjem limu od blatobrana" da se krece... Treba samo vratiti blatobran preko njega... Manzetnu sto pre promeni... Srecno!

ooo vidiš, pa to nisam znala Smile
thnx Smile
[Vrh] Go down
http://www.happyhoop.hr/
Sponsored content





lupanje s prednje desne strane kotacha Empty
PostajNaslov: Re: lupanje s prednje desne strane kotacha   lupanje s prednje desne strane kotacha Empty

[Vrh] Go down
 
lupanje s prednje desne strane kotacha
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila :: GARAŽE :: A-SERIJA GARAŽA-
Forum(o)Bir: