Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila

Citroen Outlaws Forum
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 mali zimski raid...

Go down 
+3
HYpic
spackarica
lega2cv
7 posters
Autor/icaPoruka
lega2cv

lega2cv


Broj postova : 471
Join date : 04.02.2008
Age : 54
Lokacija : osijek

mali zimski raid... Empty
PostajNaslov: mali zimski raid...   mali zimski raid... Emptyned sij 31, 2010 8:03 pm

upravo se gery i ja vratili s malog zimskog raida...naime brođanima se malo vozikalo pa dali ideju da se provozamo snježnom slavonijom i baranjom a kako je teško žabu u vodu natjerati mi sve objerucke prihvatili:)...sve je zapocelo u baranjskom BILJU,popila se kavica pa se strasno ogladnilo:) e kad smo vec kod "žabe" samo se namece da nam je prvi blizi restoran bila "zelena žaba" u kopačevu (kopački rit) ...e tu pocinje cirkus...Smile
[Vrh] Go down
http://citroensos.16.forumer.com
lega2cv

lega2cv


Broj postova : 471
Join date : 04.02.2008
Age : 54
Lokacija : osijek

mali zimski raid... Empty
PostajNaslov: Re: mali zimski raid...   mali zimski raid... Emptyned sij 31, 2010 10:56 pm

mali zimski raid... DSC00578

mali zimski raid... DSC00581

mali zimski raid... DSC00573
[Vrh] Go down
http://citroensos.16.forumer.com
spackarica
Admin
spackarica


Broj postova : 2577
Join date : 01.02.2008
Age : 44
Lokacija : Zagreb

mali zimski raid... Empty
PostajNaslov: Re: mali zimski raid...   mali zimski raid... Emptypon vel 01, 2010 7:59 am

ehehe, ko dvije bebice izgledate Very Happy
[Vrh] Go down
http://www.happyhoop.hr/
HYpic
Admin
HYpic


Broj postova : 1516
Join date : 01.02.2008

mali zimski raid... Empty
PostajNaslov: Re: mali zimski raid...   mali zimski raid... Emptypon vel 01, 2010 8:10 am

Very Happy da ne vidim klopu ispred njih mislil bi da od repke imaju navijačke rekvizite...daj još fotki nije to valjda sve...
[Vrh] Go down
lega2cv

lega2cv


Broj postova : 471
Join date : 04.02.2008
Age : 54
Lokacija : osijek

mali zimski raid... Empty
PostajNaslov: Re: mali zimski raid...   mali zimski raid... Emptypon vel 01, 2010 9:35 am

HYpic je napisao/la:
Very Happy da ne vidim klopu ispred njih mislil bi da od repke imaju navijačke rekvizite...daj još fotki nije to valjda sve...

repku smo pratili malo kasnije u drugom restoranu uz veceru...ovaj raid su brođani nazvali "raid 2 fiša" naravno ja sam pao na drugom fišu pa sam narucio lignje,a prava hard core ekipa je nastavila u istom tonu...pojeli i popili boga i vraga... šank slijedeci raid zovemo mi...a nazvat cemo ga "raid 3 pice" (oni misle da su 3 pizze a mi cemo napraviti "tripice"...) buahahaha khe ima jos par slika koje sam ja poslikao ali moram ih skiniti...uglavnom je slikao i snimao denis...ima jedan super filmic gdje guramo DAK i gdje gery roni po snijegu i cesti... buahahaha
[Vrh] Go down
http://citroensos.16.forumer.com
Deda_
Admin
Deda_


Broj postova : 838
Join date : 03.02.2008

mali zimski raid... Empty
PostajNaslov: Re: mali zimski raid...   mali zimski raid... Emptypon vel 01, 2010 9:59 am

I niste me zvali,e lopine jedne!
[Vrh] Go down
charliee

charliee


Broj postova : 539
Join date : 01.02.2008

mali zimski raid... Empty
PostajNaslov: Re: mali zimski raid...   mali zimski raid... Emptypon vel 01, 2010 10:47 am

"raid 3 pice" (oni misle da su 3 pizze a mi cemo napraviti "tripice"...) buahahaha


lol! : lol! lol!
[Vrh] Go down
Gery

Gery


Broj postova : 205
Join date : 01.02.2008
Lokacija : Baranja

mali zimski raid... Empty
PostajNaslov: Re: mali zimski raid...   mali zimski raid... Emptypon vel 01, 2010 11:20 am

Ah, bilo je ludo i nezaboravno. Da nije bilo dodatnog grijanja ( kupljenog u Metrou za 104,80 kn) u Leginom Spaku, smrzo bi se ko Pi.. I ovako sam se smrzo, al spoznaja da se nešto vrti u malo crvenoj kutiji sa mikro žarnom niti i lagano propuhivanje mlakog zraka daje jednu odrađanu dozu ugode. Moramo iskoristiti ovu hladnoću još jednom, samo zato da je se sjetimo ljeti kad otvorimo krov i kukamo kako nam je prevruće. Hvala Metrou, hvala ribama što skočiše u kazan, hvala majci prirodi što je osunčala vinograde Baranjske i dala nam kapi utjehe. Hvala dragim ljudima što su me odvojili od toplog doma i vozali po zaleđenim pustopoljinama Kopačkog rita.

Termofor je najbolji čovjekov prijatelj.
[Vrh] Go down
BiXic
Moderator
BiXic


Broj postova : 699
Join date : 03.02.2008

mali zimski raid... Empty
PostajNaslov: Re: mali zimski raid...   mali zimski raid... Emptypon vel 01, 2010 11:29 am

Da, vidiš, ja sam potpuno smetnuo s uma da je kod vas za dva kaputa hladnije nego ovdje...
[Vrh] Go down
lega2cv

lega2cv


Broj postova : 471
Join date : 04.02.2008
Age : 54
Lokacija : osijek

mali zimski raid... Empty
PostajNaslov: Re: mali zimski raid...   mali zimski raid... Emptypon vel 01, 2010 2:16 pm

Deda_ je napisao/la:
I niste me zvali,e lopine jedne!

citao sam ja negdje da bas nisi za zimske radosti Wink...a kak bi pervan reko..."ispalo je spontene" "toe je bil sve u sekundi" Smile
[Vrh] Go down
http://citroensos.16.forumer.com
Sponsored content





mali zimski raid... Empty
PostajNaslov: Re: mali zimski raid...   mali zimski raid... Empty

[Vrh] Go down
 
mali zimski raid...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Citro Raid
» Gusjenica Raid 23.5.-30.5.
» Gusjenica raid - radna soba

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila :: SCENA, SUSRETI, FOTKE :: PUTOVANJA I IZLETI-
Forum(o)Bir: