Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila

Citroen Outlaws Forum
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 C1 novost u garazi ...

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
izunec

izunec


Broj postova : 46
Join date : 02.02.2008
Age : 44
Lokacija : Zagreb, Croatia

C1 novost u garazi ... Empty
PostajNaslov: C1 novost u garazi ...   C1 novost u garazi ... Emptyned stu 14, 2010 9:31 pm

Eh da ... da se pohvalim da mi je u kuci opet Citroen, doduse kupljen za bolju polovicu, no kad se zazelim umjesto Pezoa sjesti u Citroena ...

radi se o C1 1.0 SX sa 5 vrata, crveni Smile

Isporuka bi trebala biti ovaj tjedan.

Eto ... novosti kod mene Smile
[Vrh] Go down
http://www.tosh-informatika.hr
spackarica
Admin
spackarica


Broj postova : 2577
Join date : 01.02.2008
Age : 44
Lokacija : Zagreb

C1 novost u garazi ... Empty
PostajNaslov: Re: C1 novost u garazi ...   C1 novost u garazi ... Emptypon stu 15, 2010 7:31 am

čestitamo na prinovi Wink
cheers
[Vrh] Go down
http://www.happyhoop.hr/
Dalibor

Dalibor


Broj postova : 369
Join date : 25.02.2008

C1 novost u garazi ... Empty
PostajNaslov: Re: C1 novost u garazi ...   C1 novost u garazi ... Emptysri stu 17, 2010 11:25 am

sad nakon redizajna prekjut tutač bravo
[Vrh] Go down
izunec

izunec


Broj postova : 46
Join date : 02.02.2008
Age : 44
Lokacija : Zagreb, Croatia

C1 novost u garazi ... Empty
PostajNaslov: Re: C1 novost u garazi ...   C1 novost u garazi ... Emptysri stu 17, 2010 10:46 pm

Znaci uvjet je bio maaali auto radi problema sa parkingom i mogu reci da je C1 definitivni best buy.

E sad ... mene nesto privukao C5 dok sam bio u salonu ... tako da za godinu i pola kad mi istekne leasing peze mozda dodje i drugi Citroen Smile
[Vrh] Go down
http://www.tosh-informatika.hr
1587 VTS

1587 VTS


Broj postova : 53
Join date : 13.11.2010
Age : 36
Lokacija : SPLIT

C1 novost u garazi ... Empty
PostajNaslov: Re: C1 novost u garazi ...   C1 novost u garazi ... Emptyčet stu 18, 2010 12:37 am

Stari cestitke za novi car jiahahaha
Vozia sam c1 do zg i nazad, nije me odusevia, zapravo, to je mala toyota, nema mi onaj stimung citrosa nene Motor mi ima simpatican zvuk 3 cilindra, al steta sta ovaj nije ima obrtomjer, oprema x hmmm
Istu relaciju sam nedavno isa s c3 1.4 HDi, skroz je shema auto, potrosnja je komedija - starom cestom st-zg-st+30 km po zg, 315 kn, a autoput kc-zg sam vozia pun gas u oba smjera, ide do 179 km/h affraid Ostalo vozia lagano verrry goood
[Vrh] Go down
Deda_
Admin
Deda_


Broj postova : 838
Join date : 03.02.2008

C1 novost u garazi ... Empty
PostajNaslov: Re: C1 novost u garazi ...   C1 novost u garazi ... Emptyčet stu 18, 2010 6:34 am

Odlićan auto,kaj ima veze kaj je Toyota pod haubom,auto je fenomenalan za vozit,ko da se voziš u kartingu,prava je guba,a ide ko po špagi.Taj motor je odlićan za taj auto i isto niš ne troši,Naroćito je jeben za naganjanje po zavojima,nema te nitko.
[Vrh] Go down
Dalibor

Dalibor


Broj postova : 369
Join date : 25.02.2008

C1 novost u garazi ... Empty
PostajNaslov: Re: C1 novost u garazi ...   C1 novost u garazi ... Emptyčet stu 18, 2010 1:10 pm

motor je original daihatsu (nakon citroen i jaguara najbolja marka buahahaha )
[Vrh] Go down
1587 VTS

1587 VTS


Broj postova : 53
Join date : 13.11.2010
Age : 36
Lokacija : SPLIT

C1 novost u garazi ... Empty
PostajNaslov: Re: C1 novost u garazi ...   C1 novost u garazi ... Emptyčet stu 18, 2010 1:45 pm

Dalibor je napisao/la:
motor je original daihatsu (nakon citroen i jaguara najbolja marka buahahaha )
frenčmen
[Vrh] Go down
Dalibor

Dalibor


Broj postova : 369
Join date : 25.02.2008

C1 novost u garazi ... Empty
PostajNaslov: Re: C1 novost u garazi ...   C1 novost u garazi ... Emptyčet stu 18, 2010 2:27 pm

lol!
svaka čast citroenu, ali da sada kupujem neš, bila bi to teška delama između zx dizela i ovog dizela: ovaj dizel jezikoplaz
[Vrh] Go down
izunec

izunec


Broj postova : 46
Join date : 02.02.2008
Age : 44
Lokacija : Zagreb, Croatia

C1 novost u garazi ... Empty
PostajNaslov: Re: C1 novost u garazi ...   C1 novost u garazi ... Emptysri stu 24, 2010 7:17 pm

Stigao auto prosli petak i mogu reci da me odusevio ... takav mali auto a vrlo cvrst, ne piga se na lezecim policajcima, djeluje jako solidno napravljen. Cak me iznenadilo da ga klima ne ubije ... skoro pa se ne osjeti. Najvise me odusevila svjetla ... na 307-ici su goli k*** naspram njega. Nisam ga htio stisnuti preko 4.000 okretaja (ipak je jos novi, nek se malo razradi), ali u petoj na 4000 ide nesto preko 150 ... cist OK za takav autic.

Jedino sto im zamjeram je stednja na glupostima ... ne pali se svjetlo u kabini ni na jedna vrata osim na vozaceva ... pa nema rucke na stropu, poklopac pretinca ispred suvozaca ... ali sve u svemu very nice.
[Vrh] Go down
http://www.tosh-informatika.hr
1587 VTS

1587 VTS


Broj postova : 53
Join date : 13.11.2010
Age : 36
Lokacija : SPLIT

C1 novost u garazi ... Empty
PostajNaslov: Re: C1 novost u garazi ...   C1 novost u garazi ... Emptyčet stu 25, 2010 12:17 am

Jbt, stvarno dug mjenjac, na mom C2 je ekstremno kratak (na 4000 u petoj ide 116 km/h), al zato kopa asfalt srčekasti Stari taj ti onda moze napunit pun celer (do 170 je koliko se sicam), ako ne i vise yeahhh Vozia sam ga ja, al nije bia moj pa sam osta unutar zakona!
A sta se tice svitala ni moja nisu nesto. Od ovog sta sam ima priliku vozit isto su fenomenalna na ford fiesti (redizajn 2007 god), strava, jos kad upalis duga, noc=dan aha
Cestitke jos jednom, stavi koju sliju, pozz kuler
[Vrh] Go down
izunec

izunec


Broj postova : 46
Join date : 02.02.2008
Age : 44
Lokacija : Zagreb, Croatia

C1 novost u garazi ... Empty
PostajNaslov: Re: C1 novost u garazi ...   C1 novost u garazi ... Emptysub stu 27, 2010 7:14 pm

Kad smo kod mjenjaca ... na mojem 307 2.0 HDi 136 konja sa sest brzina mozes komotno u cetvrtoj na cetiri i nesto tisuce voziti 170 ... cudan neki mjenjac ... sesta je zakon za autoput, na naplatnima ga usaltam u sestu i do sljedecih naplatnih ga ne saltam ... mozes pasti i na 110 i opet ce dobro ubrzavati u sestoj.
[Vrh] Go down
http://www.tosh-informatika.hr
izunec

izunec


Broj postova : 46
Join date : 02.02.2008
Age : 44
Lokacija : Zagreb, Croatia

C1 novost u garazi ... Empty
PostajNaslov: Re: C1 novost u garazi ...   C1 novost u garazi ... Emptysri pro 29, 2010 10:06 pm

Evo jedna slikica C1 ... sad je vec registriran ...

C1 novost u garazi ... C1
[Vrh] Go down
http://www.tosh-informatika.hr
Sponsored content





C1 novost u garazi ... Empty
PostajNaslov: Re: C1 novost u garazi ...   C1 novost u garazi ... Empty

[Vrh] Go down
 
C1 novost u garazi ...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila :: GARAŽE :: NOVI CITROENI :: C1, C2, C3, PLURIEL GARAŽA-
Forum(o)Bir: