Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila

Citroen Outlaws Forum
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 C3 R-BAG/S-BELTS

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
coolis




Broj postova : 1
Join date : 18.11.2012

C3 R-BAG/S-BELTS Empty
PostajNaslov: C3 R-BAG/S-BELTS   C3 R-BAG/S-BELTS Emptyned stu 18, 2012 11:50 am

Ljudi molim vas za pomoć, sinoć sam normalno vozio auto i sve je bilo ok, onda mi se upalila signalna lampica da je motor pregrijan, stao sam sa strane, ulia vodu, sačeka i sve ok, posli sam (nakon jedno 1:30h) opet normalno vozia auto i sve je bilo ok. Međutim danas kad sam išao upalit auto nisam mogao, a prije toga sam samo ćirnio vodu, javlja mi ovu grešku R-BAG/S-BELTS, i zvučni signal onaj klasični od greške i kad okrenem kontakt i pokušam upalit zvuk kako kod pokazivača smjera, bar meni tako izgleda, nije baš takav ali jako sličan i dosta brže ''tuče''. Proba sam isključit desni zračni jastuk ali nije pomoglo, zavezat pojaseve, ni to, proba sam isto kablovima upalit auto, ni to neće.
Uslika sam prikaz greške ali ne znam stavit sliku ,ali piše ovo šta sam u naslovu napisa, R-BAG/S-BELTS

Ako ko ima koju ideju bio bih zahvalan Very Happy .
Auto je Citroen C3 2006 benzinac 1.4, 75KS.
[Vrh] Go down
DaffyDuck
Admin
DaffyDuck


Broj postova : 1603
Join date : 01.02.2008
Age : 41
Lokacija : Zg - Zp

C3 R-BAG/S-BELTS Empty
PostajNaslov: Re: C3 R-BAG/S-BELTS   C3 R-BAG/S-BELTS Emptyned stu 18, 2012 12:23 pm

Pozdrav novom članu prije svega frenčmen

Nego, dok ne dođe online deda ili bluesberry koji nekaj znaju o takvim autekima, možda ti je bolje odgovor za noviji Citroen potražiti na ovom forumu: Citroenforum jer tamo ima više ljudi s novijim autima. Mi smo malo oldschool ovdje verrry goood


Ali velim, ima i tu ljudi koji bi mogli napisati nešto o tvojem problemu.
[Vrh] Go down
http://www.citroenklub.hr
bluesberry
Admin
bluesberry


Broj postova : 424
Join date : 03.02.2008
Age : 45
Lokacija : ZG/DA

C3 R-BAG/S-BELTS Empty
PostajNaslov: Re: C3 R-BAG/S-BELTS   C3 R-BAG/S-BELTS Emptypon stu 19, 2012 3:24 pm

pozdrav! na zalost nisam se susretao s takvim stvarima na svom C3 tako d ti bas i ne mogu biti od neke pomoci, pokusaj na ovom drugom forumu kako Duffy predlaze, bez brige ne tjeamo te ali tamo mozda prije dobijes pomoc nego tu gdje nas vecina zna samo s autima bez kompjutera Wink
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/powerpoptheband
Sponsored content





C3 R-BAG/S-BELTS Empty
PostajNaslov: Re: C3 R-BAG/S-BELTS   C3 R-BAG/S-BELTS Empty

[Vrh] Go down
 
C3 R-BAG/S-BELTS
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila :: GARAŽE :: NOVI CITROENI :: C1, C2, C3, PLURIEL GARAŽA-
Forum(o)Bir: