Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila

Citroen Outlaws Forum
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Zadar je bogatiji za još jedan Ce jedan...

Go down 
Autor/icaPoruka
aquarius




Broj postova : 5
Join date : 13.02.2010
Age : 51
Lokacija : Zadar

Zadar je bogatiji za još jedan Ce jedan... Empty
PostajNaslov: Zadar je bogatiji za još jedan Ce jedan...   Zadar je bogatiji za još jedan Ce jedan... Emptyuto vel 12, 2013 7:06 pm

Uzeja san C1 iz 2007. god., benzinac 1.0 sa 80.000km, metalik srebrni. Klima, abs, servo, podizači. Nisan ga još slika jer je non stop kiša il' neman fotoaparat il' padne noć. I eto, ponovo sam nazad u citro klubu i biću redoviti forumaš ovdi, naime do 2006. god san vozija Xantiu 1.8 16v na plin i bija san oduševljen tim autom, i opet bi ga uzeja kad bi bila neka poštena prilika.
Uglavnom, svi komentari postojećih vlasnika C1 su više nego dobrodošli, a pogotovo iskustva!
[Vrh] Go down
aquarius




Broj postova : 5
Join date : 13.02.2010
Age : 51
Lokacija : Zadar

Zadar je bogatiji za još jedan Ce jedan... Empty
PostajNaslov: Re: Zadar je bogatiji za još jedan Ce jedan...   Zadar je bogatiji za još jedan Ce jedan... Emptyned oľu 10, 2013 7:03 pm

[img]Zadar je bogatiji za još jedan Ce jedan... Ubum7iS[/img]
[Vrh] Go down
aquarius




Broj postova : 5
Join date : 13.02.2010
Age : 51
Lokacija : Zadar

Zadar je bogatiji za još jedan Ce jedan... Empty
PostajNaslov: Re: Zadar je bogatiji za još jedan Ce jedan...   Zadar je bogatiji za još jedan Ce jedan... Emptyned oľu 10, 2013 7:05 pm

[img]Zadar je bogatiji za još jedan Ce jedan... BLfqF6G[/img]

[img]Zadar je bogatiji za još jedan Ce jedan... BdaNlQm[/img]

[img]Zadar je bogatiji za još jedan Ce jedan... AzbNVyP[/img]

[img]Zadar je bogatiji za još jedan Ce jedan... OvPSjop[/img]
[Vrh] Go down
aquarius




Broj postova : 5
Join date : 13.02.2010
Age : 51
Lokacija : Zadar

Zadar je bogatiji za još jedan Ce jedan... Empty
PostajNaslov: Re: Zadar je bogatiji za još jedan Ce jedan...   Zadar je bogatiji za još jedan Ce jedan... Emptyned oľu 10, 2013 7:06 pm

Ja san baš očaran lakoćom vožnje u C1 - dovoljno mekan volan, prostran dovoljno za dvi osobe sa zera prtljage, razigrana unutrašnjost (središnji greben po noći me asocira na usisivač), udoban obzirom na veličinu auta, a i navodno malo troši (još je prekratko kod mene pa ne znan točno koliko).
Sugestije vlasnika C1 su više nego dobrodošle u pogledu održavanja auta, nisan neki frik za seljo-beljo tuning nego me zanimaju iskustva forumaša
[Vrh] Go down
aquarius




Broj postova : 5
Join date : 13.02.2010
Age : 51
Lokacija : Zadar

Zadar je bogatiji za još jedan Ce jedan... Empty
PostajNaslov: Re: Zadar je bogatiji za još jedan Ce jedan...   Zadar je bogatiji za još jedan Ce jedan... Emptyned oľu 10, 2013 7:07 pm

Autić mi je skroz ok, sprijeda je prostraniji nego što izgleda i suputnici se iznenade količinom prostora za tako mali auto - naravno kad su sjedala odmaknuta skroz unatrag. Nekidan smo se utroje vozili oko grada u njemu, čak je i tada dovoljno prostora za sve. Iako je motor relativno bučan preko 3000okr, nismo imali nikakvih problema normalnim tonom razgovarati pri 110km/h.
Moram priznati da sam više ciljao na C2, nekako mi moćnije izgleda, ali sad sam siguran da nisam pogriješio u izboru. Baš sam zadovoljan ovon škatulicom...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Zadar je bogatiji za još jedan Ce jedan... Empty
PostajNaslov: Re: Zadar je bogatiji za još jedan Ce jedan...   Zadar je bogatiji za još jedan Ce jedan... Empty

[Vrh] Go down
 
Zadar je bogatiji za još jedan Ce jedan...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Jos jedan pozdrav iz Makedonije

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila :: GARAŽE :: NOVI CITROENI :: C1, C2, C3, PLURIEL GARAŽA-
Forum(o)Bir: