Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila

Citroen Outlaws Forum
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 ne odvaja kvačilo

Go down 
Autor/icaPoruka
lega2cv

lega2cv


Broj postova : 471
Join date : 04.02.2008
Age : 54
Lokacija : osijek

ne odvaja kvačilo Empty
PostajNaslov: ne odvaja kvačilo   ne odvaja kvačilo Emptyuto tra 16, 2013 7:57 pm

dakle,prije nekog vremena sam naišao na problem neodvajanja NOVOG kvačila,mislio sam da je kriv bužir sajle,no nije...nakon što sam skinio motor primjetio sam da je viljuška na mjenjaču malo raširena i jako oštećena na ispupčenjima te da neravnomjerno gura druk-ležaj na korpu, koju je btw i znatno oštetio...jučer mi je stiglo NOVO kvačilo koje sam promptno montirao uz prethodnu izmjenu oštećene viljuške...nakon uspješne montaže vratio sam motor i kvačilo OPET ne odvaja?!
e sad...stvari stoje ovako,imam stari tip mjenjača (spojnička s kontra navojem pri vrhu) na koju bi u pravilu trebalo ići kvačilo s "tri pera" (stari tip)...Lima je ljetos izmjenio zamajac kako bi moglo prihvatiti novi tip kvačila (japanski šeširić) i radilo je sve 5 sve do prije mjesec dana,no prema nekim saznanjima stari tip mjenjača (spojničke) NIKAKO nije spojiv s novim tipom kvačila (japanski šeširić) dok u suprotnom stvar šljaka...?!
ajmo...neke teorije praktično izvodive ili potvrda ovoga,neko novo saznanje pa da mogu nastaviti dalje šarafiti... Wink
[Vrh] Go down
http://citroensos.16.forumer.com
 
ne odvaja kvačilo
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila :: GARAŽE :: A-SERIJA GARAŽA-
Forum(o)Bir: