Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila

Citroen Outlaws Forum
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Pozdrav iz centra svijete,Ludbrega

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
goran64kamper




Broj postova : 3
Join date : 01.06.2014
Age : 60
Lokacija : Ludbreg

Pozdrav iz centra svijete,Ludbrega Empty
PostajNaslov: Pozdrav iz centra svijete,Ludbrega   Pozdrav iz centra svijete,Ludbrega Emptyned lip 01, 2014 7:41 am

Pozdrav svima,dolazim iz centra svijeta,grada Ludbrega,nekad davne 1984 moja prva vozilica je bila upravo citroen 2 cv,pružio je više neg smo očekivali,kako su godine prolazile tako se i mijenjali auti,sad je WV T3 Multivan sa povišenim krovom,Westfalia oprema,no 2 cv bude natrag došel,pošto sam po defoltu kramar,a oni koji vole staru kramu znaj kaj oču reči,eto,pa ako neko negdje vidi WV T3 sa puno cvijetića nek maše,više,trubi,pa na pivo,živeli. Very Happy Very Happy 
[Vrh] Go down
vlado44

vlado44


Broj postova : 137
Join date : 16.09.2010

Pozdrav iz centra svijete,Ludbrega Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav iz centra svijete,Ludbrega   Pozdrav iz centra svijete,Ludbrega Emptyned lip 01, 2014 9:15 am

Pozdrav. Dobrodošao  bounce 


dakle imaš namjeru uzeti nekog Spačeka?!? Ima ih dosta na njuškalu... ponuda raznolika, kupaca nema  affraid 

[Vrh] Go down
goran64kamper




Broj postova : 3
Join date : 01.06.2014
Age : 60
Lokacija : Ludbreg

Pozdrav iz centra svijete,Ludbrega Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav iz centra svijete,Ludbrega   Pozdrav iz centra svijete,Ludbrega Emptyned lip 01, 2014 9:21 am

vlado44 je napisao/la:
Pozdrav. Dobrodošao  bounce 


dakle imaš namjeru uzeti nekog Spačeka?!? Ima ih dosta na njuškalu... ponuda raznolika, kupaca nema  affraid 

Spaka,dyanu,ak400 furgon,nekaj bude uletilo,ponuda je svakakva,ljudi pjetjeruju sa cijenama,možda,neznam,al znam da ako je neko delal restauraciju kolko to košta i cijenim svaki nečiji rad i trud,tako da više puta i cijena opravdava sve,a to kaj živimo u državi takvoj kakvoj živimo,punoj lopova,mi nismo krivi,ili jesmo,ko zna,al svakak bi nam bilo drago upoznat se sa ekipom sa foruma,mi ne kompliciramo,ne dogovaramo,kam dojdemo,dojdemo,kaj donesemo ponudimo,i to je to,bitno da su ljudi pozitivni boook boook 
[Vrh] Go down
Sponsored content





Pozdrav iz centra svijete,Ludbrega Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav iz centra svijete,Ludbrega   Pozdrav iz centra svijete,Ludbrega Empty

[Vrh] Go down
 
Pozdrav iz centra svijete,Ludbrega
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» pozdrav
» pozdrav
» Pozdrav iz ZG!!!
» Pozdrav pozdrav
» pozdrav!!!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila :: PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA-
Forum(o)Bir: