Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila

Citroen Outlaws Forum
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Nove snage- garaža

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Dr. Milanče Čunjić

Dr. Milanče Čunjić


Broj postova : 54
Join date : 03.02.2008

Nove snage- garaža Empty
PostajNaslov: Nove snage- garaža   Nove snage- garaža Emptyned vel 24, 2008 10:11 pm

Fali za C-gamu, kaj ne? frenčmen

Odma pitanje- jel ko zna naizust koji modeli sve imaju TU1JP motor?
Trebamo menjač....
[Vrh] Go down
bluesberry
Admin
bluesberry


Broj postova : 424
Join date : 03.02.2008
Age : 45
Lokacija : ZG/DA

Nove snage- garaža Empty
PostajNaslov: Re: Nove snage- garaža   Nove snage- garaža Emptypon vel 25, 2008 1:36 pm

mislim da ti taj mjenjač imam ja Sad al sam ga zBANirao!
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/powerpoptheband
dudum

dudum


Broj postova : 44
Join date : 26.02.2008
Age : 47
Lokacija : Gornji grad, Siget, Sesvete (samo garaža)

Nove snage- garaža Empty
PostajNaslov: Re: Nove snage- garaža   Nove snage- garaža Emptysub oľu 01, 2008 6:46 pm

Dr. Milanče Čunjić je napisao/la:
Odma pitanje- jel ko zna naizust koji modeli sve imaju TU1JP motor?
Trebamo menjač....

Javim u ponedjeljak..

Obzirom da večina zna gdje radim , za trenutno aktivnu gamu slobodno pitajte, šta znam dijelim sa vama..
[Vrh] Go down
http://www.cib-commerce.hr
Dr. Milanče Čunjić

Dr. Milanče Čunjić


Broj postova : 54
Join date : 03.02.2008

Nove snage- garaža Empty
PostajNaslov: Re: Nove snage- garaža   Nove snage- garaža Emptypon oľu 03, 2008 2:59 pm

bluesberry je napisao/la:
mislim da ti taj mjenjač imam ja Sad al sam ga zBANirao!

Za tebe i tražim plink!
[Vrh] Go down
bluesberry
Admin
bluesberry


Broj postova : 424
Join date : 03.02.2008
Age : 45
Lokacija : ZG/DA

Nove snage- garaža Empty
PostajNaslov: Re: Nove snage- garaža   Nove snage- garaža Emptypon oľu 03, 2008 6:53 pm

Dr. Milanče Čunjić je napisao/la:
bluesberry je napisao/la:
mislim da ti taj mjenjač imam ja Sad al sam ga zBANirao!

Za tebe i tražim plink!


znam znam hehe

kak j bilo u stranjskim zemljama?
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/powerpoptheband
bluesberry
Admin
bluesberry


Broj postova : 424
Join date : 03.02.2008
Age : 45
Lokacija : ZG/DA

Nove snage- garaža Empty
PostajNaslov: Re: Nove snage- garaža   Nove snage- garaža Emptypet tra 18, 2008 7:43 pm

evo, saga se nastavlja...


...nakon obilaženja servisa mnogih po metropoli nekak sam se odlučio otići u CS kod Rude da i on pogleda stvar! - ljudi moji po meni tak trebaju svi mehaničari raditi, ZAJEDNO smo provozali auto, on rekao svoje mišljenje, dogovorili termin servisa, prije predaje automobila opet zajedno sjeli za svaki slučaj, on mi objasnio što će raditi, pozvao me kad je mjenjač bio dolje - pokazao mi i da je netko na prijašnjim servisima otvarao mjenjač!!! to nikad nisam od nikoga tražio niti je bilo informacija iz servisa da su mi to radili!!!! pokazao što je zamjenio, pokazao i stare dijelove kje je mijenjao, danas je autu vraćen mjenjač, u pon. idem po njega. Fakat je najiskreniji mehaničar za kog znam...već desetak godina si mozgam dal' voziti auto kod njega (a seriju) i mislim da će izbor pasti na njega (naravno morm vidjeti kako će raditi mjenjač nakon servisa!!). kad je doktor otvorio temu u moj auto je ugrađen potpuno nov kuplung - komplet čitav - ploča, lamela, potisni - sad, kad je skinut mjenjač bilo je očito da su se novi djelovi samo stavili bez pretjerane kontrole ostalih stvari - zamašnjak, zvono i najgore od svega čitav set kuplunga plivaju u novom ulju za mjenjač jer nije popravljen semering iza potisnog ležaja! - našli smo samo komadiće istoga, lamela je bila sva zauljena! ne kužim mehaničara koji to ne primjeti dok mijenja kuplung!!! i koji još k tome potrga nosače i vodilice (plastične) za sajle dok pokušava skinuti mjenjač!

u čitavoj priči se ispostavilo da nije valjao samo jedan ležaj koji je zamjenjen (u pon ću saznati rezultate servisa pa ću vam reći...nadam se da nije ništa više otišlo! Smile ) a ne po predviđanjima nekih drugih silnih mehaničara koje sam posjećivao svi ležajevi + trkači!

eto, u biti...samo sam vam htio reći da, eto, izgleda ne trebam više tražiti novi mjenjač jer sam našao kvalitetan servis!
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/powerpoptheband
Sponsored content





Nove snage- garaža Empty
PostajNaslov: Re: Nove snage- garaža   Nove snage- garaža Empty

[Vrh] Go down
 
Nove snage- garaža
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila :: GARAŽE :: NOVI CITROENI :: C1, C2, C3, PLURIEL GARAŽA-
Forum(o)Bir: