Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila

Citroen Outlaws Forum
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 CITROEN, LJUBAV ILI DESTRUKCIJA???

Go down 
+5
charliee
nerujuveljudi
yavanna
DaffyDuck
specijalista
9 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
specijalista

specijalista


Broj postova : 455
Join date : 07.02.2008
Age : 43
Lokacija : Zagreb

CITROEN, LJUBAV ILI DESTRUKCIJA??? Empty
PostajNaslov: CITROEN, LJUBAV ILI DESTRUKCIJA???   CITROEN, LJUBAV ILI DESTRUKCIJA??? Emptypet tra 04, 2008 10:04 am

Velika skupina nas vozi starije aute.
Neki ih slažu maze i paze, a drugi im vade i ono malo hrđave duše što je ostalo u njima...
Koja je granica ljubavi ili destrukcije..???
CITROEN, LJUBAV ILI DESTRUKCIJA??? Dy22
CITROEN, LJUBAV ILI DESTRUKCIJA??? Dy1
CITROEN, LJUBAV ILI DESTRUKCIJA??? Dy
CITROEN, LJUBAV ILI DESTRUKCIJA??? 2007_1017First_Pic0010
I sam sam sudjelovao u trančiranju i mrcvarenju iste... ali dali ona to zajsta zaslužuje... zašto se nazivamo ljubiteljima???
- Moram priznat da sam promjenio stav prema istima..
Svaki auto ima svoj životni vijek i postaje donor ali dali je to zaslužio??
CITROEN, LJUBAV ILI DESTRUKCIJA??? Th_P3150210
Mislim da nam nikome nije cilj razvažat aute u šumi i uništavat iste...

Budimo primjer... jer za šumu nam netreba stari citroen....


Zadnja promjena: specijalista; pet tra 04, 2008 1:14 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
DaffyDuck
Admin
DaffyDuck


Broj postova : 1603
Join date : 01.02.2008
Age : 41
Lokacija : Zg - Zp

CITROEN, LJUBAV ILI DESTRUKCIJA??? Empty
PostajNaslov: Re: CITROEN, LJUBAV ILI DESTRUKCIJA???   CITROEN, LJUBAV ILI DESTRUKCIJA??? Emptypet tra 04, 2008 10:10 am

Jedino što ću ja reći u ovoj temi je.... malo tolerancije za sve. Svijet Citroena poznat je po tome da su svi dobrodošli - hrpa stilova, pristupa - od širokih guma, do opakih offroad mašina.... Ovakve teme, koje kritiziraju nečiji stil ili pristup samo zato jer se autor ne slaže nisu u tom duhu po mojem. Dy sam slomio ja,. Nenamjerno.. Ali koja je bila budućnost te dy? Nikakva - auto je bio trul, mašina nikakva, nitko nije pokazao interes da ju radi. A danas pol kluba ima barem jedan dio tog auta ugrađen u svoj - po meni nikako nije besmisleno.
Ami... Apsolutno mu se niš nije desilo, a risbo ga ionako planira koristiti za dijelove za ami super - njegov auto, njegov posao - ne vidim zašto bi se to trebalo predstavljati kao uništavanje ili nešto sl.

I meni su prigovarali da uništavam motore - što je istina, ali to je moj način vožnje i uživanja u citroenu - istu stvar bi se moglo prigovoriti i specijalisti - a jel ti netko prigovarta? Ne.

Tolerancija ljudi, tolerancija! To je osnova i bit svega, i po meni "pravi citroenaš" bi trebao prije svega biti tolerantan!!!
[Vrh] Go down
http://www.citroenklub.hr
yavanna
Admin
yavanna


Broj postova : 1743
Join date : 02.02.2008
Lokacija : Knežija

CITROEN, LJUBAV ILI DESTRUKCIJA??? Empty
PostajNaslov: Re: CITROEN, LJUBAV ILI DESTRUKCIJA???   CITROEN, LJUBAV ILI DESTRUKCIJA??? Emptypet tra 04, 2008 10:12 am

Zlato, ne mislim te usutkavati, ako imas potrebu pitati o oveome, slobodno mozes, ali zar mislis da je ovo pravo mjesto za to?
Ne znam da li nijedan ljubitelj, uvjetno receno, misli da to nije jer vozi starog citraca po sumi?
Ja mislim da ti automobili imaju dusu, ne mislim da su kao bica il sl., nisam JOS za Vrapce, i da jednom citroenu ne smeta voznja sumom. Znam da sve, vise ili manje, ima svoj rok trajanja, pa tako i mi, ali to ne znaci da necu raditi neke stvari jer bi mi one mogle smanjiti "rok trajanja".
Ne mislim da si zlonamjeran. No sve se cesce javljas s postovima koji zahtjevaju opravdavanje, obranu. Ljudi su cesto zestoki u tome, pa dolazi do rasprava. Ne razumijem zasto imas potrebu stalno "kuriti vatru". Pokusavam te ne motivirati na svadju. Nadam se da se nece htjeti niti drugi prepirati. Pitam samo koja ti je bila ideja, kako bi ova tema trebala izgledati?
:shock:
[Vrh] Go down
http://www.igk.hr
nerujuveljudi

nerujuveljudi


Broj postova : 148
Join date : 02.02.2008
Age : 58
Lokacija : ČERVAR-KNEŽIJA

CITROEN, LJUBAV ILI DESTRUKCIJA??? Empty
PostajNaslov: Re: CITROEN, LJUBAV ILI DESTRUKCIJA???   CITROEN, LJUBAV ILI DESTRUKCIJA??? Emptypet tra 04, 2008 10:13 am

Liposukcija! lol!
[Vrh] Go down
specijalista

specijalista


Broj postova : 455
Join date : 07.02.2008
Age : 43
Lokacija : Zagreb

CITROEN, LJUBAV ILI DESTRUKCIJA??? Empty
PostajNaslov: Re: CITROEN, LJUBAV ILI DESTRUKCIJA???   CITROEN, LJUBAV ILI DESTRUKCIJA??? Emptypet tra 04, 2008 10:17 am

dragi Fran, čitaj ponovo...
Slike su te tu jer jedinote i imam...
nikog na osob nejdu... pa ni tebe..
A ako baš očeš ja sve kaj sam i pokvario ili strgao na svojem autu - svojem sa naglaskom na svojem...
SAM I POPRAVIO U NAJBRŽEM MOGUČEM ROKU.. nemoj ič na tu stranu... gledaj ovaj post kao..
Kritiku svima nama koji uništavamo svjesno ili nesvjesno svoje ljubavi..
[Vrh] Go down
yavanna
Admin
yavanna


Broj postova : 1743
Join date : 02.02.2008
Lokacija : Knežija

CITROEN, LJUBAV ILI DESTRUKCIJA??? Empty
PostajNaslov: Re: CITROEN, LJUBAV ILI DESTRUKCIJA???   CITROEN, LJUBAV ILI DESTRUKCIJA??? Emptypet tra 04, 2008 10:18 am

Kaj, pa unistavamo i sebe. Ajmo ne padat u proljetnu depresiju.
[Vrh] Go down
http://www.igk.hr
charliee

charliee


Broj postova : 539
Join date : 01.02.2008

CITROEN, LJUBAV ILI DESTRUKCIJA??? Empty
PostajNaslov: Re: CITROEN, LJUBAV ILI DESTRUKCIJA???   CITROEN, LJUBAV ILI DESTRUKCIJA??? Emptypet tra 04, 2008 10:19 am

ovaj post u sličnoj izvedbi sam baš sinoć vidio,napisan je od strane borca, zapravo jedna rečenica.
Mladiću, jel to stvarno najbitnije u tvom životu? Nevezano na post, prošle godine imali smo hrpu akcija, putovanja, jednodnevnih druženja s meni najdražim ljudima u životu. Na 99% tebe na žalost nije bilo iako si na svakom bio dobro došao. Meni se čini da ovakvih postovima koji idu iz tuđih usta zapravo pokušavaš nadoknaditi izgubljeno.
Samo si u krivu, takve stvari, kao npr. prošlogodišnji put u lanternu je nenadoknadiva stvar. Ponovit ćemo je ove godine opet i bilo bi mi drago da ideš s nama. No u protivnom, ukoliko nastaviš s provokacijama, nevezano na klub, postat ću prvi (možda i jedini a možda i ne) koji će te prekrižiti za sva vremena, marko.

k.
[Vrh] Go down
spackarica
Admin
spackarica


Broj postova : 2577
Join date : 01.02.2008
Age : 44
Lokacija : Zagreb

CITROEN, LJUBAV ILI DESTRUKCIJA??? Empty
PostajNaslov: Re: CITROEN, LJUBAV ILI DESTRUKCIJA???   CITROEN, LJUBAV ILI DESTRUKCIJA??? Emptypet tra 04, 2008 10:20 am

pobrisala sam afektivni post i sada ću u ljepšem tonu:

da li je ljubav prema citroenu = kupnja isključivo novih dijelova?

da li je ljubav prema citroenu kada se 2 dana nakon što kupiš auto zabiješ u drvo zbog viška promila?

da li je ljubav prema citroenu sustavno uništavanje motora lošom vožnjom i onda okrivljavanje svih postojećih mehaničara?

po meni nije...

ali ljubav je diskutabilna. neke žene misle da ih muževi vole kad ih tuku, jbg...

i stvarno, odgovori mi na pitanje - da li bi ti spasio ijedan od ovih automobila? ili bi rađe (opet) uzeo nekog iz ''uvoza''?
[Vrh] Go down
http://www.happyhoop.hr/
DaffyDuck
Admin
DaffyDuck


Broj postova : 1603
Join date : 01.02.2008
Age : 41
Lokacija : Zg - Zp

CITROEN, LJUBAV ILI DESTRUKCIJA??? Empty
PostajNaslov: Re: CITROEN, LJUBAV ILI DESTRUKCIJA???   CITROEN, LJUBAV ILI DESTRUKCIJA??? Emptypet tra 04, 2008 10:23 am

DaffyDuck je napisao/la:
Jedino što ću ja reći u ovoj temi je.... malo tolerancije za sve. Svijet Citroena poznat je po tome da su svi dobrodošli - hrpa stilova, pristupa - od širokih guma, do opakih offroad mašina.... Ovakve teme, koje kritiziraju nečiji stil ili pristup samo zato jer se autor ne slaže nisu u tom duhu po mojem. Dy sam slomio ja,. Nenamjerno.. Ali koja je bila budućnost te dy? Nikakva - auto je bio trul, mašina nikakva, nitko nije pokazao interes da ju radi. A danas pol kluba ima barem jedan dio tog auta ugrađen u svoj - po meni nikako nije besmisleno.
Ami... Apsolutno mu se niš nije desilo, a risbo ga ionako planira koristiti za dijelove za ami super - njegov auto, njegov posao - ne vidim zašto bi se to trebalo predstavljati kao uništavanje ili nešto sl.

I meni su prigovarali da uništavam motore - što je istina, ali to je moj način vožnje i uživanja u citroenu - istu stvar bi se moglo prigovoriti i specijalisti - a jel ti netko prigovarta? Ne.

Tolerancija ljudi, tolerancija! To je osnova i bit svega, i po meni "pravi citroenaš" bi trebao prije svega biti tolerantan!!!

Mislim da ti trebaš ponovo čitati....

I meni su prigovarali da uništavam motore - što je istina, ali to je moj način vožnje i uživanja u citroenuI meni su prigovarali da uništavam motore - što je istina, ali to je moj način vožnje i uživanja u citroenu - istu stvar bi se moglo prigovoriti i specijalisti - a jel ti netko prigovarta? Ne.


Ja stvarno ne razumijem od kud ta potreba za izazivanjem svađe - jer nisi mogao ne znati da će ovakav post izazvati reakciju koja i nije pozitivna... Ako želiš dokazati da mi ne znamo uspostaviti normalan dijalog... Ok... Loš način.
Ako želiš osuditi nečiji način odnosa prema citroenu.... opet loš način, jer tolerancija i različitost su osnovna načela citroen svijeta.
Ako ne želiš ništa od gore navedenog, što želiš? Jer iz ovog posta se ništa drugo ne da isčitati, pa tako i dolazi do "svađe"

Neću više sudjelovati u ovoj raspravi jer mislim da nje vodi nikuda i dosta mi je sličnih postova po forumu. pakleni
[Vrh] Go down
http://www.citroenklub.hr
spackarica
Admin
spackarica


Broj postova : 2577
Join date : 01.02.2008
Age : 44
Lokacija : Zagreb

CITROEN, LJUBAV ILI DESTRUKCIJA??? Empty
PostajNaslov: Re: CITROEN, LJUBAV ILI DESTRUKCIJA???   CITROEN, LJUBAV ILI DESTRUKCIJA??? Emptypet tra 04, 2008 10:26 am

kaj ti uopće radiš ovdje ako ti toliko stvari smeta?

pa imaš toliko citroen foruma, sigurno možeš naći neki koji ti odgovara...
[Vrh] Go down
http://www.happyhoop.hr/
HYpic
Admin
HYpic


Broj postova : 1516
Join date : 01.02.2008

CITROEN, LJUBAV ILI DESTRUKCIJA??? Empty
PostajNaslov: Re: CITROEN, LJUBAV ILI DESTRUKCIJA???   CITROEN, LJUBAV ILI DESTRUKCIJA??? Emptypet tra 04, 2008 10:34 am

he he borac pa kaj ti je ponestalo nikova pa sad ponovo pod tuđima ulaziš...
[Vrh] Go down
spackarica
Admin
spackarica


Broj postova : 2577
Join date : 01.02.2008
Age : 44
Lokacija : Zagreb

CITROEN, LJUBAV ILI DESTRUKCIJA??? Empty
PostajNaslov: Re: CITROEN, LJUBAV ILI DESTRUKCIJA???   CITROEN, LJUBAV ILI DESTRUKCIJA??? Emptypet tra 04, 2008 10:52 am

malo činjenica iz prošlosti:
andre je htio unaprijediti poštenog francuskog seljaka u doba automobilizacije (Very Happy), te mu je umjesto kočije s konjima napravio spaka.
konstruirao ga je tako da isti može ići preko izoranog polja a da jajima smještenim u košaru smještenu u spaka ne bude ništa.
i nije im bilo ništa.

da li ste ikada hodali po preoranom polju? ako jeste znate da to i nisu mali hupseri.

spale nije osjetljiv auto. osim ako mu šasija ne ode u krasni qratz. a onda se ovo što je fran ''napravio'' može desiti i nasred ceste na običnoj rupi.

jbg, i lada niva nekad nadrapa, pa tako i spale. odnosno dyana...

nikad nisam bila zagovornik namjernog uništavanja popravljivog citroena. i znam da nitko od nas nije.
ali suditi po fotografijama na kojima stanje uvijek izgleda bolje, trubiti o nekom zločinačkom kasapljenju i kajaznam čemu nema smisla.
pogotovo od strane onih koji bi dobre, ali stare dijelove radije bacili i kupili nove, nego reciklirali
[Vrh] Go down
http://www.happyhoop.hr/
HYpic
Admin
HYpic


Broj postova : 1516
Join date : 01.02.2008

CITROEN, LJUBAV ILI DESTRUKCIJA??? Empty
PostajNaslov: Re: CITROEN, LJUBAV ILI DESTRUKCIJA???   CITROEN, LJUBAV ILI DESTRUKCIJA??? Emptypet tra 04, 2008 11:18 am

ljudi kome se i zašto opravdavate...
[Vrh] Go down
specijalista

specijalista


Broj postova : 455
Join date : 07.02.2008
Age : 43
Lokacija : Zagreb

CITROEN, LJUBAV ILI DESTRUKCIJA??? Empty
PostajNaslov: Re: CITROEN, LJUBAV ILI DESTRUKCIJA???   CITROEN, LJUBAV ILI DESTRUKCIJA??? Emptypet tra 04, 2008 11:55 am

Dragi moji...
nit sam nečije zlato nit mladić....
Slike su te jer jedino njih i imam.. da imam svoju sa apakom u drvu stavio bi i nju..
citroen ljubav i destrukcija.. - cijela tema je bila potaknuta filmičem od saleta - zaprešić - pod nazivom Jadan spaćek - ili tak nekek.
to su radili neki ljudi koji nemaju veze citroenima bubama i golfovima... - pitanje dali i mi trebamo to isto ili slično radit... ista stvar je na onom filmiču
sa boingom i spakom u top giru...
Ljepo je vidjet homogenu skupinu - to se cijeni..

he he borac pa kaj ti je ponestalo nikova pa sad ponovo pod tuđima ulaziš... - neznam kako bi neko drugi ušao na moju lozinku ako nema pas.. ili nije admin.... tak srečko budi bez brige.
Kratki odgovori... moje mišljenje

da li je ljubav prema citroenu = kupnja isključivo novih dijelova? - ne nužno..
da li je ljubav prema citroenu kada se 2 dana nakon što kupiš auto zabiješ u drvo zbog viška promila? - kaj si kupla i razbila... šala... - taj auto i dalje vozi.
da li je ljubav prema citroenu sustavno uništavanje motora lošom vožnjom i onda okrivljavanje svih postojećih mehaničara? - neznam o čem pričač - ako misliš na Duška i ono šta je napravio Laci, onda je to tako, slično je i meni napravio na Dy a napravio je remont na autu i naplatio.


ali ljubav je diskutabilna. neke žene misle da ih muževi vole kad ih tuku, jbg... - žao mi je ako neko nekog tuče.... - al to ti je za temu nasilje nad ženama..

i stvarno, odgovori mi na pitanje - da li bi ti spasio ijedan od ovih automobila? ili bi rađe (opet) uzeo nekog iz ''uvoza''? - pa radi se i jedna naša krama.. i da trebam ponovo spaka uzet uzeo bi ga iz istog izvora.

ljudi kome se i zašto opravdavate... - niko ne traži opravdanja.
[Vrh] Go down
yavanna
Admin
yavanna


Broj postova : 1743
Join date : 02.02.2008
Lokacija : Knežija

CITROEN, LJUBAV ILI DESTRUKCIJA??? Empty
PostajNaslov: Re: CITROEN, LJUBAV ILI DESTRUKCIJA???   CITROEN, LJUBAV ILI DESTRUKCIJA??? Emptypet tra 04, 2008 11:59 am

Moguce da ne trazis opravdanja, ali neku svadju?
[Vrh] Go down
http://www.igk.hr
specijalista

specijalista


Broj postova : 455
Join date : 07.02.2008
Age : 43
Lokacija : Zagreb

CITROEN, LJUBAV ILI DESTRUKCIJA??? Empty
PostajNaslov: Re: CITROEN, LJUBAV ILI DESTRUKCIJA???   CITROEN, LJUBAV ILI DESTRUKCIJA??? Emptypet tra 04, 2008 12:01 pm

yavanna je napisao/la:
Moguce da ne trazis opravdanja, ali neku svadju?

Slike su te jer jedino njih i imam.. da imam svoju sa apakom u drvu stavio bi i nju..
citroen ljubav i destrukcija.. - cijela tema je bila potaknuta filmičem od saleta - zaprešić - pod nazivom Jadan spaćek - ili tak nekek.
to su radili neki ljudi koji nemaju veze citroenima bubama i golfovima... - pitanje dali i mi trebamo to isto ili slično radit... ista stvar je na onom filmiču
sa boingom i spakom u top giru...


šta nije jasno.
[Vrh] Go down
charliee

charliee


Broj postova : 539
Join date : 01.02.2008

CITROEN, LJUBAV ILI DESTRUKCIJA??? Empty
PostajNaslov: Re: CITROEN, LJUBAV ILI DESTRUKCIJA???   CITROEN, LJUBAV ILI DESTRUKCIJA??? Emptypet tra 04, 2008 12:04 pm

Und mua je baš skužilo...

...ni sam nisam bašbaš preveć pismeni al ako obratimo pažnju na 1. post, gramatički je potpuno ispravan, bez greške..u drugom markovom postu koji je 3 puta manji pronađe se njih bar 5,6..al sumnjam da marko nema veze s njim tj. da se "netko" ulogirao pod njegovim nickom blablabla što znači da je post skopirao i prodaje ga kao vlastito mišljenje. to isto tako znači da marko zapravo nema svoje mišljenje ili ga vješto skriva, a koristi se tuđim..takve ljude teško podnosim pa ovime lično i personalno dodjeljujem BAN na rizini homo sapiens članu naziva se marko i još specko.

Dakle marko, nemogu ti zabraniti da dolaziš na susrete, druženja a to ni ne želim ali te u istoj mjeri ne želim više vidjeti ni čuti. Zapravo nije samo zbog ovog posta, štorija seže iz malo davnijih dana a moj prag tolerancije spram tebe je pregažen. S moje strane (ja sam samo član) nisi dobrodošao ni u jednom djelu vezano na CKH kao ni privatno jer si zao i nemaš svoje mišljenje...


over und out

kiki
[Vrh] Go down
SAHARA 4X4 3:40

SAHARA 4X4 3:40


Broj postova : 303
Join date : 06.02.2008
Age : 42
Lokacija : Bolivia

CITROEN, LJUBAV ILI DESTRUKCIJA??? Empty
PostajNaslov: Re: CITROEN, LJUBAV ILI DESTRUKCIJA???   CITROEN, LJUBAV ILI DESTRUKCIJA??? Emptypet tra 04, 2008 12:46 pm

yavanna je napisao/la:
Kaj, pa unistavamo i sebe. Ajmo ne padat u proljetnu depresiju.

Proljece je stiglo
svima je do jaja,
jedva cekam jesen
da se kuva ajvar!
[Vrh] Go down
http://www.kuhariceukineskojambasadi.hu
yavanna
Admin
yavanna


Broj postova : 1743
Join date : 02.02.2008
Lokacija : Knežija

CITROEN, LJUBAV ILI DESTRUKCIJA??? Empty
PostajNaslov: Re: CITROEN, LJUBAV ILI DESTRUKCIJA???   CITROEN, LJUBAV ILI DESTRUKCIJA??? Emptypet tra 04, 2008 12:48 pm

I kuruza. Njami.
[Vrh] Go down
http://www.igk.hr
SAHARA 4X4 3:40

SAHARA 4X4 3:40


Broj postova : 303
Join date : 06.02.2008
Age : 42
Lokacija : Bolivia

CITROEN, LJUBAV ILI DESTRUKCIJA??? Empty
PostajNaslov: Re: CITROEN, LJUBAV ILI DESTRUKCIJA???   CITROEN, LJUBAV ILI DESTRUKCIJA??? Emptypet tra 04, 2008 12:53 pm

mmmmmmmmmm bok Te!!! sunny
[Vrh] Go down
http://www.kuhariceukineskojambasadi.hu
specijalista

specijalista


Broj postova : 455
Join date : 07.02.2008
Age : 43
Lokacija : Zagreb

CITROEN, LJUBAV ILI DESTRUKCIJA??? Empty
PostajNaslov: Re: CITROEN, LJUBAV ILI DESTRUKCIJA???   CITROEN, LJUBAV ILI DESTRUKCIJA??? Emptypet tra 04, 2008 1:15 pm

na početni post dodana slika kako se nebi svačao osobno.. jer je tendencija takva.
CITROEN, LJUBAV ILI DESTRUKCIJA??? 2007_1017First_Pic0010
[Vrh] Go down
SAHARA 4X4 3:40

SAHARA 4X4 3:40


Broj postova : 303
Join date : 06.02.2008
Age : 42
Lokacija : Bolivia

CITROEN, LJUBAV ILI DESTRUKCIJA??? Empty
PostajNaslov: Re: CITROEN, LJUBAV ILI DESTRUKCIJA???   CITROEN, LJUBAV ILI DESTRUKCIJA??? Emptypet tra 04, 2008 1:32 pm

Jel moze koja lijepa fotka?

Nije da se zgrazam na ovakve stvari ali takvih slika i vas koji ih stavljte, pun je k.... moj. One samo poticu fajtu koja je nekonsrtuktivna i bez razloga, i ide strasno na zivce . pogotovu ako su postavljene i postovi napisani u knjizevno idiotskom stilu Tenkrea Allmighty-a.


Pozdrav svima koji koji se takvih stvari lacaju.
PS: Napusite mi malo i jaja.
[Vrh] Go down
http://www.kuhariceukineskojambasadi.hu
specijalista

specijalista


Broj postova : 455
Join date : 07.02.2008
Age : 43
Lokacija : Zagreb

CITROEN, LJUBAV ILI DESTRUKCIJA??? Empty
PostajNaslov: Re: CITROEN, LJUBAV ILI DESTRUKCIJA???   CITROEN, LJUBAV ILI DESTRUKCIJA??? Emptypet tra 04, 2008 1:42 pm

[quote="SAHARA 4X4 3:40"]Jel moze koja lijepa fotka?

Nije da se zgrazam na ovakve stvari ali takvih slika i vas koji ih stavljte, pun je k.... moj. One samo poticu fajtu koja je nekonsrtuktivna i bez razloga, i ide strasno na zivce . pogotovu ako su postavljene i postovi napisani u knjizevno idiotskom stilu Tenkrea Allmighty-a.


Pozdrav svima koji koji se takvih stvari lacaju.
PS: Napusite mi malo i jaja.[/quote]

CITROEN, LJUBAV ILI DESTRUKCIJA??? P5220928
[Vrh] Go down
nerujuveljudi

nerujuveljudi


Broj postova : 148
Join date : 02.02.2008
Age : 58
Lokacija : ČERVAR-KNEŽIJA

CITROEN, LJUBAV ILI DESTRUKCIJA??? Empty
PostajNaslov: Re: CITROEN, LJUBAV ILI DESTRUKCIJA???   CITROEN, LJUBAV ILI DESTRUKCIJA??? Emptypet tra 04, 2008 1:44 pm

Daca, lepa Daca po Zagrebu koraca! :face:
[Vrh] Go down
spackarica
Admin
spackarica


Broj postova : 2577
Join date : 01.02.2008
Age : 44
Lokacija : Zagreb

CITROEN, LJUBAV ILI DESTRUKCIJA??? Empty
PostajNaslov: Re: CITROEN, LJUBAV ILI DESTRUKCIJA???   CITROEN, LJUBAV ILI DESTRUKCIJA??? Emptypet tra 04, 2008 1:46 pm

specijalista je napisao/la:
yavanna je napisao/la:
Moguce da ne trazis opravdanja, ali neku svadju?

Slike su te jer jedino njih i imam.. da imam svoju sa apakom u drvu stavio bi i nju..
citroen ljubav i destrukcija.. - cijela tema je bila potaknuta filmičem od saleta - zaprešić - pod nazivom Jadan spaćek - ili tak nekek.
to su radili neki ljudi koji nemaju veze citroenima bubama i golfovima... - pitanje dali i mi trebamo to isto ili slično radit... ista stvar je na onom filmiču
sa boingom i spakom u top giru...


šta nije jasno.


meni nije jasno...
zašto onda pišeš ovo:

Citat :
Mislim da nam nikome nije cilj razvažat aute u šumi i uništavat iste...

Budimo primjer... jer za šumu nam netreba stari citroen....



gle, ja mislim da si ti u osnovi jako dobar dečko.
samo si malko razapet između tuđih očekivanja. šteta. mislila sam da će te to proći kad se malo ufuraš u ovu citro spiku i vidjeti da se ovdje ne očekuje ništa osim da se bude svoj...

a ti to uporno odbijaš biti i stvarima pristupaš sa krajnje negativnim tonom.

ne razumijem, ako si počeo kritizirati stvari, onda bar stoji iza te svoje kritike i argumentirano brani SVOJE stavove bez da ih prebacuješ na desete strane ili razine. ili jasno kaži da si možda ipak krivo shvatio što se u toj ''šumi'' događa.

kao što je netko već ovdje napisao - napadaš bez da imaš iskustvo o tome što se i zašto, tj. kada radi.
svi su ti ovdje rekli - uživaj u tome, druži se, putuj. čak ti i ja to kažem (makar mi je, osobno, žao što sam te uvela u ovaj svijet)...

e, pa kada ćeš imati to iskustvo, kada ćeš imati iza sebe barem jednu spašenu kramu (ili neki njen funkcionalni dio) - seri brate do mile volje...

mislim da si radiš medvjeđu uslugu ovakvim postovima.
nećeš se imati kome vratiti kada ti fürer nabije nogu u dupe...
[Vrh] Go down
http://www.happyhoop.hr/
Sponsored content





CITROEN, LJUBAV ILI DESTRUKCIJA??? Empty
PostajNaslov: Re: CITROEN, LJUBAV ILI DESTRUKCIJA???   CITROEN, LJUBAV ILI DESTRUKCIJA??? Empty

[Vrh] Go down
 
CITROEN, LJUBAV ILI DESTRUKCIJA???
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Citroen na 2
» Najudobniji citroen ;)
» Pozdrav svima!
» Moja xantija 2.0 16v
» Citroen C4 1.6 HDI Automatic

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila :: OFF TOPIC-
Forum(o)Bir: