Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila

Citroen Outlaws Forum
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Xsara - Zakljucavanje problem...

Go down 
+2
Deda_
pokle
6 posters
Autor/icaPoruka
pokle




Broj postova : 2
Join date : 22.05.2008

Xsara - Zakljucavanje problem... Empty
PostajNaslov: Xsara - Zakljucavanje problem...   Xsara - Zakljucavanje problem... Emptyčet svi 22, 2008 8:22 pm

Pozdrav,

imam citroen xsaru coupe 1.4i 99god i imam problem oko zakljucavanja, centralna je brava, koristim kljuc.

naime, kad kad zakljucam kljucem na bravu, auto se za 5minuta samo otkljuca!! :s ili se ponekad nece da zakljucaju sva vrata.


citao sam negdje da bi to mogao biti problem do zica koje se nalaze u pregibi izmedju karoserije i vrata, i zaista kad sam otvorio onaj gumeni dio u suvozacevim cratima, i dvije zice su bile napuknute(napukao onaj omotac). te sam zamijenio te dvije zice(sve po P.S-u), i pomno pregledao ostale za vizuelnim napuknucima i sve je bilo ok. ali opet mi se ne zakljucava...
pa bih vas pitao dali je neko imao ovaj problem?? Smile
ili ako neko zna koja je zica za bravu(koje boje) da je promijenim, a da ne moram sve ostale zice mijenjati! Smile
hvala! Smile
[Vrh] Go down
Deda_
Admin
Deda_


Broj postova : 838
Join date : 03.02.2008

Xsara - Zakljucavanje problem... Empty
PostajNaslov: Re: Xsara - Zakljucavanje problem...   Xsara - Zakljucavanje problem... Emptyčet svi 22, 2008 8:39 pm

Otišla je jedna brava, treba naći koja. Ako jedna ne radi onda se otkljućava sve. Nažalost nemože se popravit treba je zamjenit tj elektrićni sklop brave. Prije treba provjerit jesu li sve brave dobro naštelane tj jer same brave dobro hvataju.
[Vrh] Go down
pokle




Broj postova : 2
Join date : 22.05.2008

Xsara - Zakljucavanje problem... Empty
PostajNaslov: Re: Xsara - Zakljucavanje problem...   Xsara - Zakljucavanje problem... Emptyčet svi 22, 2008 8:59 pm

Deda_ je napisao/la:
Otišla je jedna brava, treba naći koja. Ako jedna ne radi onda se otkljućava sve. Nažalost nemože se popravit treba je zamjenit tj elektrićni sklop brave. Prije treba provjerit jesu li sve brave dobro naštelane tj jer same brave dobro hvataju.

zakljucaju se sve brave, ali se same otkljucaju nakon 5 minuta, nekad nakon 15min, nekad ostane zakljucan...

ovaj problem mi se javljao prije mozda 6mjeseci, i onda je prestao, sve do prije mjesec dana...
[Vrh] Go down
Deda_
Admin
Deda_


Broj postova : 838
Join date : 03.02.2008

Xsara - Zakljucavanje problem... Empty
PostajNaslov: Re: Xsara - Zakljucavanje problem...   Xsara - Zakljucavanje problem... Emptypet svi 23, 2008 6:22 am

Mislim da nećeš to moći sam popraviti. Dečki u servisu imaju dosta gnjavaže dok pronađu kaj zeza. U većini slučaja uvijek jedna zeza a pošto su povezane onda se otvori sve.
[Vrh] Go down
eNcode




Broj postova : 24
Join date : 09.02.2008

Xsara - Zakljucavanje problem... Empty
PostajNaslov: Re: Xsara - Zakljucavanje problem...   Xsara - Zakljucavanje problem... Emptysub svi 24, 2008 10:25 am

vidi jel te zeza kad je vani kisa ili vlazno pa nakon tog dan dva zeza

ako je skini tapicirunge i naspricaj kontakte s elektro sprejem ili necim takvim

mene je to na skodi zezalo pa su mi isto rekli da je brava , na kraju san nasprico sve kontakte i sve radi
[Vrh] Go down
dnb_sLi




Broj postova : 9
Join date : 10.03.2008
Age : 37
Lokacija : Rijeka

Xsara - Zakljucavanje problem... Empty
PostajNaslov: Re: Xsara - Zakljucavanje problem...   Xsara - Zakljucavanje problem... Emptypon srp 21, 2008 9:29 am

ja znam za slucaj kad se u onom konektoru u vratima syebe zica, al onda se momentalno otkljuca, i to je cak i u autodati opisano kao "Known bugs"...al za ovo mi nema neko logicno rjesenje, osim mozda da ti zica sjedne kad su vrata zatvorena il se pomakne...uglavnom skini one gume di su ti konektori za vrata i provjeri dal su sve zice i izolacije cijele
[Vrh] Go down
avantage

avantage


Broj postova : 3
Join date : 05.08.2008
Age : 51
Lokacija : bg-zd -ob

Xsara - Zakljucavanje problem... Empty
PostajNaslov: Re: Xsara - Zakljucavanje problem...   Xsara - Zakljucavanje problem... Emptypet lis 03, 2008 9:13 am

dnb_sLi je napisao/la:
ja znam za slucaj kad se u onom konektoru u vratima syebe zica, al onda se momentalno otkljuca, i to je cak i u autodati opisano kao "Known bugs"...al za ovo mi nema neko logicno rjesenje, osim mozda da ti zica sjedne kad su vrata zatvorena il se pomakne...uglavnom skini one gume di su ti konektori za vrata i provjeri dal su sve zice i izolacije cijele
MISLIM da si u pravu snop kablova na vratima tj. kablovi blizu konektora . ja sam to imao i resio
[Vrh] Go down
medeni

medeni


Broj postova : 276
Join date : 26.08.2008
Age : 52
Lokacija : selo

Xsara - Zakljucavanje problem... Empty
PostajNaslov: Re: Xsara - Zakljucavanje problem...   Xsara - Zakljucavanje problem... Emptypet lis 03, 2008 4:24 pm

Pa ne vozis golfa da ce ti ga neko ukrasti kad nije zakljucan Very Happy lol!
ja CX nisam zakljuca 2 puta otkad je kod mene cheers afro
[Vrh] Go down
Sponsored content





Xsara - Zakljucavanje problem... Empty
PostajNaslov: Re: Xsara - Zakljucavanje problem...   Xsara - Zakljucavanje problem... Empty

[Vrh] Go down
 
Xsara - Zakljucavanje problem...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» daljinsko centralno zakljucavanje
» XSARA GLJIVA
» problem s hidraulikom
» problem s kilometar satom
» Problem hidraulike na Xantiji

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila :: GARAŽE :: NOVI CITROENI :: ZX, XSARA GARAŽA-
Forum(o)Bir: