Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila

Citroen Outlaws Forum
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 C3 - prvi sevis

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
mmirann




Broj postova : 9
Join date : 23.07.2008
Age : 42
Lokacija : Knin

C3 - prvi sevis Empty
PostajNaslov: C3 - prvi sevis   C3 - prvi sevis Emptypon srp 28, 2008 6:05 pm

Dakle, kupio sam C3 1.4 i za koji dan trebam obaviti onaj prvi servis (između 1500 i 2500 km) pa mi treba savjet gdje da ga obavim?

Živim u Kninu i najbliži servis mi je u Šibeniku ali mi nisu nimalo uvjerljivi još otkad su otvorili a neki dan sam skužio da su se "preselili" u Peugeotov servis.

Zanimaju me iskustva sa servisima u Zadru, Splitu isl.
[Vrh] Go down
Dr. Milanče Čunjić

Dr. Milanče Čunjić


Broj postova : 54
Join date : 03.02.2008

C3 - prvi sevis Empty
PostajNaslov: Re: C3 - prvi sevis   C3 - prvi sevis Emptyuto srp 29, 2008 7:38 am

mmirann je napisao/la:
Dakle, kupio sam C3 1.4 i za koji dan trebam obaviti onaj prvi servis (između 1500 i 2500 km) pa mi treba savjet gdje da ga obavim?

Živim u Kninu i najbliži servis mi je u Šibeniku ali mi nisu nimalo uvjerljivi još otkad su otvorili a neki dan sam skužio da su se "preselili" u Peugeotov servis.

Zanimaju me iskustva sa servisima u Zadru, Splitu isl.

Zadar, MTA Tomas je odličan!
[Vrh] Go down
mmirann




Broj postova : 9
Join date : 23.07.2008
Age : 42
Lokacija : Knin

C3 - prvi sevis Empty
PostajNaslov: Re: C3 - prvi sevis   C3 - prvi sevis Emptyuto kol 12, 2008 2:45 pm

Jutros sam bio na servisu u Zadru, MTA Thomas i mogu reći da su ostavili jako dobar dojam i da sam riješio pitanje servisera Smile
[Vrh] Go down
dudum

dudum


Broj postova : 44
Join date : 26.02.2008
Age : 47
Lokacija : Gornji grad, Siget, Sesvete (samo garaža)

C3 - prvi sevis Empty
PostajNaslov: Re: C3 - prvi sevis   C3 - prvi sevis Emptyčet pro 04, 2008 1:18 am

mmirann je napisao/la:
Jutros sam bio na servisu u Zadru, MTA Thomas i mogu reći da su ostavili jako dobar dojam i da sam riješio pitanje servisera Smile

Hm.. od 01.07.2008 nema servisa na 1500-2500!!

Ukinuo CH!
[Vrh] Go down
http://www.cib-commerce.hr
Sponsored content





C3 - prvi sevis Empty
PostajNaslov: Re: C3 - prvi sevis   C3 - prvi sevis Empty

[Vrh] Go down
 
C3 - prvi sevis
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila :: GARAŽE :: NOVI CITROENI :: C1, C2, C3, PLURIEL GARAŽA-
Forum(o)Bir: