Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila

Citroen Outlaws Forum
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Grand C4 Picasso Xenon (H.I.D.)

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Crocky




Broj postova : 3
Join date : 28.07.2008
Age : 34
Lokacija : Sesvete

Grand C4 Picasso Xenon (H.I.D.) Empty
PostajNaslov: Grand C4 Picasso Xenon (H.I.D.)   Grand C4 Picasso Xenon (H.I.D.) Emptypon srp 28, 2008 8:54 pm

Evo ovako, imam C4 picasso (grand) sa normalnim farovima i halogenim žaruljama. Htio bi ugradit xenon žarulje, pa me zanima dal je bolje da naručim originalne xenon farove, ili da stavim u ove farove xenon žarulje, što bi me koštalo oko 1500kn, ali ovi farovi nemaju leće za usmjeravanje svijetla pa neznam kak bi tu funkcioniralo, a da naručujem originalne farove (bi-xenon zakretni farovi) koštalo bi me sigurno preko 15 000kn). Nažalost nisam mogao birat opremu kad sam kupovao auto prošle godine negdje u 4. mjesecu, jel je to bio izložbeni primjerak, još nije ni bio zapravo u dućanu tek je dolazio...

Molim da mi netko odgovori ak se kuži u to...

Hvala...
[Vrh] Go down
mrfloyd




Broj postova : 23
Join date : 18.08.2008

Grand C4 Picasso Xenon (H.I.D.) Empty
PostajNaslov: Re: Grand C4 Picasso Xenon (H.I.D.)   Grand C4 Picasso Xenon (H.I.D.) Emptyuto kol 19, 2008 6:42 am

Ja ti se ne kužim u to, ali me zanima kako si zadovoljan sa C4 Picassom, koji model imaš, ima li kakvih problema etc!
Naime planiram si priuštiti C4 Picassa pa skupljam iskustva!
thx
[Vrh] Go down
yavanna
Admin
yavanna


Broj postova : 1743
Join date : 02.02.2008
Lokacija : Knežija

Grand C4 Picasso Xenon (H.I.D.) Empty
PostajNaslov: Re: Grand C4 Picasso Xenon (H.I.D.)   Grand C4 Picasso Xenon (H.I.D.) Emptyuto kol 19, 2008 10:06 am

Crocky je napisao/la:
Evo ovako, imam C4 picasso (grand) sa normalnim farovima i halogenim žaruljama. Htio bi ugradit xenon žarulje, pa me zanima dal je bolje da naručim originalne xenon farove, ili da stavim u ove farove xenon žarulje, što bi me koštalo oko 1500kn, ali ovi farovi nemaju leće za usmjeravanje svijetla pa neznam kak bi tu funkcioniralo, a da naručujem originalne farove (bi-xenon zakretni farovi) koštalo bi me sigurno preko 15 000kn). Nažalost nisam mogao birat opremu kad sam kupovao auto prošle godine negdje u 4. mjesecu, jel je to bio izložbeni primjerak, još nije ni bio zapravo u dućanu tek je dolazio...

Molim da mi netko odgovori ak se kuži u to...

Hvala...

Dao bi 15000 kn za svijetla?
[Vrh] Go down
http://www.igk.hr
Sponsored content





Grand C4 Picasso Xenon (H.I.D.) Empty
PostajNaslov: Re: Grand C4 Picasso Xenon (H.I.D.)   Grand C4 Picasso Xenon (H.I.D.) Empty

[Vrh] Go down
 
Grand C4 Picasso Xenon (H.I.D.)
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Xsara Picasso

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila :: GARAŽE :: NOVI CITROENI :: PICASSO, C4 PICASSO GARAŽA-
Forum(o)Bir: