Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila

Citroen Outlaws Forum
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 citro servisi

Go down 
+4
kukec
Don
tomica
spackarica
8 posters
Autor/icaPoruka
spackarica
Admin
spackarica


Broj postova : 2577
Join date : 01.02.2008
Age : 44
Lokacija : Zagreb

citro servisi Empty
PostajNaslov: citro servisi   citro servisi Emptysub ruj 13, 2008 9:29 pm

ovdje možete pisati o dobrim i lošim citroservisima Smile.
a jednom ćemo napraviti i listu...
[Vrh] Go down
http://www.happyhoop.hr/
tomica
Moderator
tomica


Broj postova : 226
Join date : 03.02.2008
Lokacija : Zagreb

citro servisi Empty
PostajNaslov: Re: citro servisi   citro servisi Emptysub ruj 13, 2008 9:31 pm

Frend je bio u automehanici i AutoPebi: u oba kaze da su bili ok (doduse, nije on imao nekih problema s autom ....)
[Vrh] Go down
Don
Admin
Don


Broj postova : 252
Join date : 01.02.2008
Age : 41

citro servisi Empty
PostajNaslov: Re: citro servisi   citro servisi Emptyned ruj 14, 2008 11:28 am

ja znam samo za jednog dorog majstora ...
garaža d.d. lol! ...ko ga nema jbg. bad luck ...
[Vrh] Go down
kukec




Broj postova : 33
Join date : 29.03.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb,Dubrava

citro servisi Empty
PostajNaslov: Re: citro servisi   citro servisi Emptysri stu 19, 2008 4:53 pm

trebal bi mjenjat sljedece(sto zbog godina, sto zbog kilometara), pa me zanima di da odem, a da budem siguran da su napravili posel dobro i posteno

-promjeniti ulje za kočnice (ne primjecujem da su nekaj losije nego sto su bile prvog dana)
-promjeniti ulje za servo (jos uvjek radi ko i prvog dana)
-promjeniti ulje mjenjaća/getribe (tu sam primjetio da se kod hladnog starta težešaltaju brzine, no kad se auto zagrije i kad se ugasi pa ponovo upali šaltanje ide puno lakše, tak da mislim da je stvar ili u ulju ili u lameli/kuplungu)
-kompletna lamela (sa košarom)

rijec je o xsari 2000.god. 66tkm
[Vrh] Go down
Deda_
Admin
Deda_


Broj postova : 838
Join date : 03.02.2008

citro servisi Empty
PostajNaslov: Re: citro servisi   citro servisi Emptysri stu 19, 2008 8:00 pm

Ništa osim ulja za koćnice ne treba mjenjati.Što je sa mjenjaćem najbolje da odeš u servis da vide.Taj auto u normalnoj upotreba minimalno mora proći 150-200 000km da se ništa ne dira ni ne mjenja na kvaćilu.Inaće dok je hladan,prvo šaltanje ide malo teže,to je normalno.
[Vrh] Go down
kukec




Broj postova : 33
Join date : 29.03.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb,Dubrava

citro servisi Empty
PostajNaslov: Re: citro servisi   citro servisi Emptysri stu 19, 2008 11:39 pm

fala na odgovoru. a di da odem to ulje za kocnice promjeniti ili da mozda pokusam sam (ak postoje neke upute za to).
[Vrh] Go down
Deda_
Admin
Deda_


Broj postova : 838
Join date : 03.02.2008

citro servisi Empty
PostajNaslov: Re: citro servisi   citro servisi Emptyčet stu 20, 2008 4:12 pm

S ozirom da više nema garancije,savjetujem ti da odeš kod nekog servisa koji nije ovlašten ,a dobro radi,jer ovi su skupi.Vidim da si iz Dubrave,možeš kod Auto Hrvoja,javi se Goranu,pa dogovori,dečki su odlićni.
[Vrh] Go down
kukec




Broj postova : 33
Join date : 29.03.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb,Dubrava

citro servisi Empty
PostajNaslov: Re: citro servisi   citro servisi Emptyčet stu 20, 2008 7:46 pm

ok, fala, budem iduci tj. otiso pa napisem dojmove Wink
[Vrh] Go down
kukec




Broj postova : 33
Join date : 29.03.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb,Dubrava

citro servisi Empty
PostajNaslov: Re: citro servisi   citro servisi Emptyčet stu 27, 2008 7:36 pm

zvao sam ih, imaju ovaj tj. guzvu. tak da bum iduci tj. pokuso ponovo
[Vrh] Go down
Xsara

Xsara


Broj postova : 44
Join date : 07.02.2009

citro servisi Empty
PostajNaslov: Re: citro servisi   citro servisi Emptyuto vel 17, 2009 6:53 pm

Evo vako što se tiće ovlaštenih Citro servisa: Bio sam u Virovitici - Nula bodova,.
Bio sam u Koprivničkoj Reci - ne da su nula bodova. nego ne postoji tako loša ocjena za njih.
Citro servis u Varaždinu - ocjena 3.
Za ostale ne znam!!!

Pozdrav!!!
[Vrh] Go down
Deda_
Admin
Deda_


Broj postova : 838
Join date : 03.02.2008

citro servisi Empty
PostajNaslov: Re: citro servisi   citro servisi Emptyuto vel 17, 2009 7:16 pm

Svugdje su manje više isti,ja ne želim nikog nikad preporučiti,jer i sam uvijek imam neke zajebancije s njima.Nije stvar da i nešto ne naprave,nego uvijek nešto smuljaju i ne promjene,a naplate.
[Vrh] Go down
hrvoje_marin




Broj postova : 27
Join date : 13.10.2009

citro servisi Empty
PostajNaslov: Re: citro servisi   citro servisi Emptysub lis 17, 2009 2:11 pm

Deda_ je napisao/la:
Svugdje su manje više isti,ja ne želim nikog nikad preporučiti,jer i sam uvijek imam neke zajebancije s njima.Nije stvar da i nešto ne naprave,nego uvijek nešto smuljaju i ne promjene,a naplate.


Nitko nije isti, niti u istom trenutku...

1. Citroen Servis u Krku: za 10. Baš sve, od uposlenika do vlasnika.

2. Auto Ivančić Split (iako kad sam upitao za grijanje C3 rekoše prvi put čujemo, no u drugom servisu mi je rečeno da su o tom čuli u Citroen školi pa sad).

3. Bjelovar iz druge ruke, sve 5.


Probao i nikad više:

Auto peba: 1. račun koji je otišao u leasing veći za 10.000 kuna od dogovora tj. bez ikakvog popusta što je za Citroen nemoguće.)

Chrono servis ulje i filter PIC 2.0 HDI 780kn jer im je bačva prazna pa su mi natočili ulje iz malih bočica.

CS: Sve ok, dolili smo litru ulja, evo vam kantica. Prije servisa provjerio sve razine da me ne cijepe.

Automehanika: lista bisera pregolema, primjer Tabla 1mx5m na ulazu u radionu Chrono servis. Ja unutra i kažem: "Ja bi Chrono servis, izmjena ulja i filtera". Odgovor: "Što je to?" ima još ali mi se povraća pa ne bih, limarija pak sve 5, griješi se, ali i priznaje.

Cib: prijavljujem koroziju na okviru vrata i lik mi kaže prvi put čujem, ja mu kažem evo tu na dizalici imate jednog sa istim problemom, on kaže: nije me briga. Izađe mu iz servisa još jedan sa nabubrenom gumom na vratima, ja velim i taj isto, pa morate reći vlasniku da reklamira, ne, to nije naš posao. A biser najveći je C3 grije i ljeti, ali to vam je tako, ja na mom Fiatu mijenjam brtvu glave svakih 70.000km.


Koliko mogu biti loši tu nema granica, za Zagreb mislim. Čak sam i čuo od čovjeka iz Citroen Hrvatske da znaju za to, Zagreb i ostali.

E sad, ima u Zagrebu dovoljno jelena pa bude ih uvijek dosta, pogotovo ako su svi loši, jer se samo luta od jednog do drugog.

NO kad vidim na www.citroen.hr "Bolju uslugu ne možete ni zamisliti" pomislim da ima nekih novih legalnih tripova, ili je ekipi u post prodaji to fora da se mogu smijati svaki dan sat-dva.


Moja preporuka: ako ste u Zagrebu onda Bjelovar, Krk ili Split ono kava i to... strašno... ISO rules.


lp,

Hrvoje
[Vrh] Go down
Dalibor

Dalibor


Broj postova : 369
Join date : 25.02.2008

citro servisi Empty
PostajNaslov: Re: citro servisi   citro servisi Emptysub lis 17, 2009 4:41 pm

Bio sam pričao sa jednim vozačem C5. Koji je rodom iz okolice siska. Otac mu radi pug/citro.

I takvim starijim ljudima koji su ljubitelji citra najbolje je ići. Koji i privatno voze citro već 20 ili 30 god. Zaboli me trtica ko je ovlašten ko nije.

Čitam po netu kako u srbiji ima takvih mehaničara zaljubljenika marke.

Nisam iz okolice siska, pa se nisam raspitao gdje je točno tata od dotičnog.
Zna li tko takvog u Zg?
[Vrh] Go down
spackarica
Admin
spackarica


Broj postova : 2577
Join date : 01.02.2008
Age : 44
Lokacija : Zagreb

citro servisi Empty
PostajNaslov: Re: citro servisi   citro servisi Emptyned lis 18, 2009 7:57 pm

hmmm. mehaničara za a seriju ima ali i ne baš previše tak da je fakat gužva Smile
za ostale modele ne znam...
ali imaš pravo, najbolje je ići kod zaljubljenika u marku. puno bolje odrade posao od mnogih servisa.
[Vrh] Go down
http://www.happyhoop.hr/
hrvoje_marin




Broj postova : 27
Join date : 13.10.2009

citro servisi Empty
PostajNaslov: Re: citro servisi   citro servisi Emptyned lis 18, 2009 8:55 pm

spackarica je napisao/la:
hmmm. mehaničara za a seriju ima ali i ne baš previše tak da je fakat gužva Smile
za ostale modele ne znam...
ali imaš pravo, najbolje je ići kod zaljubljenika u marku. puno bolje odrade posao od mnogih servisa.


Jest, samo meni upravo prodaju foru da to što sam mijenjao ulje kod Auto-Kreše (he he nakon druge godine) sam izgubio pravo na ugovornu garanciju, a

potom zbog gubitka ugovorne ne vrijedi jamstvo na koroziju (tripovi opet u igri, 5 dana prije isteka ugovorne promjenjeno je na C5 Breaku zadnje staklo, pokriveno ugovornim dvogodišnjim jamstvom.)

Po svemu što sam proživio u zadnjih tri mjesece, kupiti Citroena kod nas dok mu vrijedi jamstvo ne budem, samo štaš kad je na koroziju 12 godina, što sad? XM ?



rendeer

Hrvoje
[Vrh] Go down
Dalibor

Dalibor


Broj postova : 369
Join date : 25.02.2008

citro servisi Empty
PostajNaslov: Re: citro servisi   citro servisi Emptypon lis 19, 2009 6:17 am

Imao si peh sa tim rđavim c5.
Nisam do sada vidio citroen mlađi od 20 god. a da je negdje prohrđo.
Ovaj tvoj ima tvorničku grešku.
Francuzi nisu dobro obavili oplemenjivanje površine.
A gle bio je petak, 16h... Francuzi... lol!

da znam tako nekog mehaničara koji je ljubitelj citroena, nebi puno dvoumio, otišao bi kod njega još dok je auto pod garancijom
[Vrh] Go down
hrvoje_marin




Broj postova : 27
Join date : 13.10.2009

citro servisi Empty
PostajNaslov: Re: citro servisi   citro servisi Emptypon lis 19, 2009 5:00 pm

Dalibor je napisao/la:
Imao si peh sa tim rđavim c5.
N


Nije tako, u zadnjih 5 dana pogledao sam 15-ak komada, i svi, ali svi imaju isti problem. Sreo danas Ph1 i Ljubljane na AC i da, ima i taj isto koroziju.


lp,

Hrvoje
[Vrh] Go down
Sponsored content





citro servisi Empty
PostajNaslov: Re: citro servisi   citro servisi Empty

[Vrh] Go down
 
citro servisi
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» citro babe
» Citroscena Zagreb
» citro majstori
» Citro Raid
» Citro Trash FILM

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila :: PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA-
Forum(o)Bir: