Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila

Citroen Outlaws Forum
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 brmbrm traži limara i lakirera

Go down 
+8
bluesberry
HYpic
specijalista
DaffyDuck
tomica
SAHARA 4X4 3:40
medeni
spackarica
12 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
spackarica
Admin
spackarica


Broj postova : 2577
Join date : 01.02.2008
Age : 44
Lokacija : Zagreb

brmbrm traži limara i lakirera - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: brmbrm traži limara i lakirera   brmbrm traži limara i lakirera - Page 2 Emptyuto lis 14, 2008 8:36 pm

tražila sam i nisam našla. da imam alternativu, vjerojatno bi o tome sada pisala Smile.
svi koji imaju majstore skrivaju ih kao zmija noge ili su ovi već odradili jednog spaka i zakleli se da bar isućih 5 godina neće taknuti drugog.
iskreno, nije mi peba bez veze pal na pamet. npr. ne bi nikada furala auto u neki drugi servis. kao prvo zato kaj njima ovo nije prvi spak kojeg će raditi, a kao drugo zato što tamo imamo neku žnoru, pa računam da će biti barem kao prošli puta.

a prošli sam puta našla fušera limara preko marasa, koji je dosta sfušal, a ni lakirer se baš nije iskazao. tome u prilog idu i kvrge kita koje se tu i tamo nađu. ceh je bil soma maraka za farbanje tada. i to kod tipa koji je tada farbal dosta spakova.

kajaznam. nema alternative osim otići davoru, što je i bila prva opcija. ali to mi je totalno komplicirano.

o limarima i lakirerima se raspitujem već dugo i nitko nikog ne zna.
a kada gledam na te fušere, opet mi ispadne isto. ako nađem tipa koji limari u fušu i isto mu se ne da - kao i prošlom, pa mi auto kod njega bude pola godine i više a da on ne radi ništa do zadnja dva tjedna kada, zbog mog zivkanja krene i radi samo da što prije završi pa onda dam lakireru kojem se žuri za približno istu lovu... kajaznam.. previše živaca i love...

nemamo baš izbora. to mi je najgore.

a velim - da mi ovaj u pebi napravi kao što su mi ovi prije napravili - ja sretna. jer na žalost nismo mi ovdje u prilici pričati o nekom odličnom radu. čim ti netko primi auto možeš biti samo sretan...
[Vrh] Go down
http://www.happyhoop.hr/
bluesberry
Admin
bluesberry


Broj postova : 424
Join date : 03.02.2008
Age : 45
Lokacija : ZG/DA

brmbrm traži limara i lakirera - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: brmbrm traži limara i lakirera   brmbrm traži limara i lakirera - Page 2 Emptyuto lis 14, 2008 9:17 pm

tebi je Darko (ak se dobro sjećam imena9 - lakirer obavio sasvim solidan posao, i s finom farbom (mislim na kvalitetu i na proizvođača) lakirala si ga prije mog a auto ti ima puno više sjaja neg moj sad koji j radio Neno s nekim no name lakom jer nam je tak bilo jeftinije...najgoru stvar ti je napravio limar koji je nakrcao kita tam gdje ga nije ni trebalo al je njemu to valjda bilo iz nekog pijanog ugla dobro stavlja..i našao ti ga je Marijan a ne Maras Wink

mislim da trebaš samo naći dobrog limara, lakirer ti je obavio solidan posao - nije radio ni pripremu ni niš - to je sve trebao Ivo the limar napravit...a nije se baš isprsio

ja da idem sad raditi auto opet bi ga dao Neni jer znam kak radi a i svidjelo mu se radit spakove i Ami-a...o lakiranju bi razmislio, ali ne zato što on ne zna lakirat nego zato što nema komoru neg farba u garaži uz peć na drva lol!
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/powerpoptheband
clouseau

clouseau


Broj postova : 288
Join date : 03.02.2008
Age : 61
Lokacija : Magna villa Vereucha

brmbrm traži limara i lakirera - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: brmbrm traži limara i lakirera   brmbrm traži limara i lakirera - Page 2 Emptyuto lis 14, 2008 9:29 pm

Neno je majstor iz DA? Pa jel nebi bilo dobro njemu dat radit limariju i onda odvest nekom ko ima termolakirnicu (i svakako kupit kvalitetni lak)
[Vrh] Go down
medeni

medeni


Broj postova : 276
Join date : 26.08.2008
Age : 52
Lokacija : selo

brmbrm traži limara i lakirera - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: brmbrm traži limara i lakirera   brmbrm traži limara i lakirera - Page 2 Emptyuto lis 14, 2008 10:27 pm

Pricate gluposti. Dobro i brzo se ne limari spacek, to je iluzija. Limar koji odradi spacekovu limariju za 10 dana ne radi kvalitetno. Priprema je malo laksa ali i najosjetljiviji dio posla te i ona trazi vrimena. A termolakirnica je dobra samo zato sta ima ventilaciju kvaliteno napravljenu pa ima manje prasine. Pravi je posa kad se auto lakira u komori bez grijanja i ostavi da se prirodno susi preko noci u komori. Tad ima najbolji i najtrajniji sjaj.
[Vrh] Go down
Deda_
Admin
Deda_


Broj postova : 838
Join date : 03.02.2008

brmbrm traži limara i lakirera - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: brmbrm traži limara i lakirera   brmbrm traži limara i lakirera - Page 2 Emptysri lis 15, 2008 5:30 am

Konaćno da neko kaže nešto malo realnije.Bravo Medeni!
Na koncu sve ima svoju cijenu.Meni je recimo bilo super raditi Zlatanovog GSa,čovjek nije škrtario sa lovom ,kupio je najbolji materijal koji postoji na tržištu,sve što sam mu rekao i išao s njim u dućane gdje se prodaje kvalitetna roba. Kažem ponovo sve se da ,samo koliko košta.
[Vrh] Go down
spackarica
Admin
spackarica


Broj postova : 2577
Join date : 01.02.2008
Age : 44
Lokacija : Zagreb

brmbrm traži limara i lakirera - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: brmbrm traži limara i lakirera   brmbrm traži limara i lakirera - Page 2 Emptysri lis 15, 2008 6:10 am

duško, ovo ''samo naći limara'' i nije samo.
pitala sam ja i za tog u daruvaru pa mi je duško rekel da neeeezna baš jer njanjanja. i to mi kaži svi. da je tim limarima pun k****. i ne da im se. i onda ispadne katastrofa.
ne kažem da ovdje neće biti katastrofa, ali ljudi moji - nemam više živaca tražiti ''samo'' limara ili nekome od njih biti pokusni kunić.
ako ispadne loše, definitivno negdje drugdje ne bi ispalo bolje. da ima bolje, netko bi mi prije godinu i pol već rekao da postoji bolje.

a najgora je stvar što mi za to lakiranje lova neće biti problem (za divno čudo) ali ju nemam kome ostaviti, hahaha.

i dalje ne razumijem o čemu vi pričate?!?
pa svi znamo kako bi se trebalo i limariti i lakirati i raditi mehanika, ali vi kao da niste svijesni da toga u zagrebu i bližoj i daljoj okolici NEMA ili mi bar ne znamo za to.
tako da se MORAM zadovoljiti sa onim što imam.
jer nemam izbora, niti prijatelja koji limare, niti prostora da limarim sama (a vjerujte da bi se, kad bi imala vremena i prostora rado pozabavila time)...
pa ajmo biti realni - ni lajtung nismo uspjeli u pola godine staviti, što da onda očekujem od ovakvog posla?!?

nismo u švici nego u usranoj hrvatskoj. zato se trebamo spustiti na taj nivo.
[Vrh] Go down
http://www.happyhoop.hr/
clouseau

clouseau


Broj postova : 288
Join date : 03.02.2008
Age : 61
Lokacija : Magna villa Vereucha

brmbrm traži limara i lakirera - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: brmbrm traži limara i lakirera   brmbrm traži limara i lakirera - Page 2 Emptysri lis 15, 2008 7:15 am

Sad sam tek pretresao sve postove od prve stranice i vidio okvirnu cijenu kod auto pebe. Mislim da nebi trebalo bit puno dileme, ako bi limarija i lakiranje ispali 1500-2000€ to je ok. Skratit ćeš si muke jer to bi bilo gotovo za mjesec-dva a sve ove druge varijante fušeri ovakvi onakvi bilo bi ti živo mučenje. Najgore je ono kad čekaš pol godine-godinu da neko uopće počne nešto radit na autu i onda hoće zbrzat posao da te se riješi. Mojeg spaka je tip nakon deset mjeseci čekanja htio napravit za dan-dva prije godišnjeg, katastrofa šta je napravio. Da podsjetim kak to "krasno“ izgleda kad ti neko hoće riješit stvar na brzinu!

brmbrm traži limara i lakirera - Page 2 Majstor_sranje
otvor za klapnu uspio je smanjit po visini za skoro centimetar, valda je očekivao
da ću tu glupu rupu za ventilaciju, potpuno zatvorit izolir trakom il šta!...
mogu si mislit kak bi pasala vrata da je ostalo tako jer sve je sjebano po visini

brmbrm traži limara i lakirera - Page 2 Majstor_sranje2
preko trulog lima nakeljene su fleke hrđavog pleha, a spika je bila pa prek toga ide zaštita
i nemaš brige!

brmbrm traži limara i lakirera - Page 2 Limarija
a ovo je me je dočekalo nakon 10 mjeseci, cijeli posao ispočetka, rezanje i sve ponovo


Zadnja promjena: clouseau; sri lis 15, 2008 7:37 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
spackarica
Admin
spackarica


Broj postova : 2577
Join date : 01.02.2008
Age : 44
Lokacija : Zagreb

brmbrm traži limara i lakirera - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: brmbrm traži limara i lakirera   brmbrm traži limara i lakirera - Page 2 Emptysri lis 15, 2008 7:22 am

kuki, upravo o tome i pišem...
nije velika razlika u cijeni, a ostat će mi više živčanih stanica Smile
[Vrh] Go down
http://www.happyhoop.hr/
spackarica
Admin
spackarica


Broj postova : 2577
Join date : 01.02.2008
Age : 44
Lokacija : Zagreb

brmbrm traži limara i lakirera - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: brmbrm traži limara i lakirera   brmbrm traži limara i lakirera - Page 2 Emptysri lis 15, 2008 7:26 am

hahaha, dobra je fora ovo sa hrđavim limom i zaštitom lol!
[Vrh] Go down
http://www.happyhoop.hr/
clouseau

clouseau


Broj postova : 288
Join date : 03.02.2008
Age : 61
Lokacija : Magna villa Vereucha

brmbrm traži limara i lakirera - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: brmbrm traži limara i lakirera   brmbrm traži limara i lakirera - Page 2 Emptysri lis 15, 2008 7:32 am

Ma biseri! Žao mi je što nisam snimio šta je radio sa bunkerom, uzeo je veliki komad pleha, veći od rupe i pokušao ga čekičem "preoblikovat" na licu mjesta tak da je unutrašnjost bunkera imala oblik lavora, onak sa oblim rubovima unutrašnjosti i nebi mi stao ni rezervi kotač od minija u to
[Vrh] Go down
spackarica
Admin
spackarica


Broj postova : 2577
Join date : 01.02.2008
Age : 44
Lokacija : Zagreb

brmbrm traži limara i lakirera - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: brmbrm traži limara i lakirera   brmbrm traži limara i lakirera - Page 2 Emptysri lis 15, 2008 7:44 am

smijavi
[Vrh] Go down
http://www.happyhoop.hr/
Dr. Milanče Čunjić

Dr. Milanče Čunjić


Broj postova : 54
Join date : 03.02.2008

brmbrm traži limara i lakirera - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: brmbrm traži limara i lakirera   brmbrm traži limara i lakirera - Page 2 Emptysri lis 15, 2008 9:51 am

Efica, daj me zvcni sutra popodne, mislim da sam ti našel kaj trebaš!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




brmbrm traži limara i lakirera - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: brmbrm traži limara i lakirera   brmbrm traži limara i lakirera - Page 2 Emptysri lis 15, 2008 3:35 pm

a zbog čega zašto auto nije u stanju prevalit put do srbije?
[Vrh] Go down
spackarica
Admin
spackarica


Broj postova : 2577
Join date : 01.02.2008
Age : 44
Lokacija : Zagreb

brmbrm traži limara i lakirera - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: brmbrm traži limara i lakirera   brmbrm traži limara i lakirera - Page 2 Emptysri lis 15, 2008 3:38 pm

zato jer nije u stanju prevalit ni najmanji put kepzu.

btw, milanche... nekak sumnjam da bu to to...
čujemo se Wink
[Vrh] Go down
http://www.happyhoop.hr/
Gost
Gost




brmbrm traži limara i lakirera - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: brmbrm traži limara i lakirera   brmbrm traži limara i lakirera - Page 2 Emptysri lis 15, 2008 3:51 pm

a da ga pokušaš osposobit da napravi najmanji put, pa otfuraš majstoru kod kojeg znaš kak će napravit posao i ne budeš u dilemi? mislim to je a serija, ne može bit teško.
[Vrh] Go down
spackarica
Admin
spackarica


Broj postova : 2577
Join date : 01.02.2008
Age : 44
Lokacija : Zagreb

brmbrm traži limara i lakirera - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: brmbrm traži limara i lakirera   brmbrm traži limara i lakirera - Page 2 Emptysri lis 15, 2008 4:05 pm

nemam živaca.
fino na šlep i u pebu i bok.
[Vrh] Go down
http://www.happyhoop.hr/
Gost
Gost




brmbrm traži limara i lakirera - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: brmbrm traži limara i lakirera   brmbrm traži limara i lakirera - Page 2 Emptysri lis 15, 2008 4:43 pm

Rolling Eyes
[Vrh] Go down
HYpic
Admin
HYpic


Broj postova : 1516
Join date : 01.02.2008

brmbrm traži limara i lakirera - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: brmbrm traži limara i lakirera   brmbrm traži limara i lakirera - Page 2 Emptysri lis 15, 2008 4:55 pm

Very Happy navodno tu u vrapću ima neki dr udlu majstore za limarenje probal bum pronać koju fotku njegovih radova...
[Vrh] Go down
bluesberry
Admin
bluesberry


Broj postova : 424
Join date : 03.02.2008
Age : 45
Lokacija : ZG/DA

brmbrm traži limara i lakirera - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: brmbrm traži limara i lakirera   brmbrm traži limara i lakirera - Page 2 Emptysri lis 15, 2008 5:41 pm

taj je najbolji cheers

nadam se da će sve dobro ispasti, držim fige štoviše hehehe

meni je Neno napravio ok posao al moguće dobrim dijelom i zato što sam svakodnevno visio s njim i radio s njim na autu...s druge strane ami je isto odrađen ok a nisam bio uz njega.... scratch
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/powerpoptheband
DaffyDuck
Admin
DaffyDuck


Broj postova : 1603
Join date : 01.02.2008
Age : 41
Lokacija : Zg - Zp

brmbrm traži limara i lakirera - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: brmbrm traži limara i lakirera   brmbrm traži limara i lakirera - Page 2 Emptysri lis 15, 2008 7:55 pm

HYpic je napisao/la:
Very Happy navodno tu u vrapću ima neki dr udlu majstore za limarenje probal bum pronać koju fotku njegovih radova...

Ja sam svoji auto odveo upravo u restauratorski zavod doktora udlua, i mislim da će to biti odličan posao:D
[Vrh] Go down
http://www.citroenklub.hr
spackarica
Admin
spackarica


Broj postova : 2577
Join date : 01.02.2008
Age : 44
Lokacija : Zagreb

brmbrm traži limara i lakirera - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: brmbrm traži limara i lakirera   brmbrm traži limara i lakirera - Page 2 Emptysri lis 15, 2008 8:02 pm

jebate, ovi postovi me podsjećaju na one reklame za lijek protiv ćelavosti i to... sa onim lažnim prije i poslije fotkama lol!
[Vrh] Go down
http://www.happyhoop.hr/
Don
Admin
Don


Broj postova : 252
Join date : 01.02.2008
Age : 41

brmbrm traži limara i lakirera - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: brmbrm traži limara i lakirera   brmbrm traži limara i lakirera - Page 2 Emptysri lis 15, 2008 8:17 pm

ak trebaš nadzorni organ kod udlua samo zovi....
naime ja sam svog strpljivo promatral 5 tjedana dok se sušil ... jocolor
tak da ja sam ti tu naaaaaaajpouzdaniji....a sad već 6 tjedan čekam tapetara... jocolor
a navodno kod udlua je sve gotovo za dan-2 afro
[Vrh] Go down
medeni

medeni


Broj postova : 276
Join date : 26.08.2008
Age : 52
Lokacija : selo

brmbrm traži limara i lakirera - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: brmbrm traži limara i lakirera   brmbrm traži limara i lakirera - Page 2 Emptyned stu 02, 2008 4:08 pm

Spackarice gdje je Brmbrm ima li kakvi novosti ima li slikica radi li se ista na njegovom ozdravljenju?
Daj neku informaciju.
[Vrh] Go down
spackarica
Admin
spackarica


Broj postova : 2577
Join date : 01.02.2008
Age : 44
Lokacija : Zagreb

brmbrm traži limara i lakirera - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: brmbrm traži limara i lakirera   brmbrm traži limara i lakirera - Page 2 Emptyned stu 02, 2008 4:40 pm

još čekam... u pebi trenutno nema mjesta, rekli su za cca mjesec dana. makar sam razgovarala sa svojim mehaničarčićem i ima neka alternativa, ali o tome tak kad padne definitivna odluka. sutra ću znati više Smile
[Vrh] Go down
http://www.happyhoop.hr/
Sponsored content





brmbrm traži limara i lakirera - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: brmbrm traži limara i lakirera   brmbrm traži limara i lakirera - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
brmbrm traži limara i lakirera
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» brmbrm & spackarica

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila :: GARAŽE :: A-SERIJA GARAŽA-
Forum(o)Bir: