Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila

Citroen Outlaws Forum
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 lega2cv...

Go down 
+7
spackarica
Don
Gery
DaffyDuck
Zeleni zub
HYpic
lega2cv
11 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
lega2cv

lega2cv


Broj postova : 471
Join date : 04.02.2008
Age : 54
Lokacija : osijek

lega2cv... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: lega2cv...   lega2cv... - Page 2 Emptyčet oľu 06, 2008 5:33 pm

Gery je napisao/la:
Znaš šta...? Pun mi je kufer tvoje zezancije. Prvo me napališ pa me lagano otpiliš. Prekidam posao zbog tvojih kojekakvih glupavih dojava a onda se još ne javljaš ni na mobitel ni na pp.

Ak misliš da ću te ja vijati po forumima malo si se zeznio.

I drugi put stavi mobitel na vibru i na jedno mjesto sa stražnje strane, kad te zovem da barem uživaš!!!!

JA NISAM TVOJA OVCA ZA ŠIŠANJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ok...onda ti necu javiti da sam na tragu jednoga skracenog crvenog HY u baranji...cek cek...koje straznje strane??? tamo gdje ga ti drzis ili...???
[Vrh] Go down
http://citroensos.16.forumer.com
clouseau

clouseau


Broj postova : 288
Join date : 03.02.2008
Age : 61
Lokacija : Magna villa Vereucha

lega2cv... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: lega2cv...   lega2cv... - Page 2 Emptyčet oľu 06, 2008 5:43 pm

charliee je napisao/la:
Doktor kuki hehehehehehe
lol!
Da barem, za takvog cx-a prodao bi oba bubrega (za spačeka nisam siguran)
Mislim da taj nije došao u VTC, tako nešto nebi mi promaklo jer sam svaki dan na cesti. Jedino ako ga čovjek ne drži preko zime u sobi, ja bi ga držao na sobnoj temperaturi
[Vrh] Go down
Gery

Gery


Broj postova : 205
Join date : 01.02.2008
Lokacija : Baranja

lega2cv... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: lega2cv...   lega2cv... - Page 2 Emptyčet oľu 06, 2008 6:00 pm

lega2cv je napisao/la:
Gery je napisao/la:
Znaš šta...? Pun mi je kufer tvoje zezancije. Prvo me napališ pa me lagano otpiliš. Prekidam posao zbog tvojih kojekakvih glupavih dojava a onda se još ne javljaš ni na mobitel ni na pp.

Ak misliš da ću te ja vijati po forumima malo si se zeznio.

I drugi put stavi mobitel na vibru i na jedno mjesto sa stražnje strane, kad te zovem da barem uživaš!!!!

JA NISAM TVOJA OVCA ZA ŠIŠANJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ok...onda ti necu javiti da sam na tragu jednoga skracenog crvenog HY u baranji...cek cek...koje straznje strane??? tamo gdje ga ti drzis ili...???

Dođi, pomoći ću ti nogom da ga postaviš na pravo mjesto!
[Vrh] Go down
sule1cv

sule1cv


Broj postova : 5
Join date : 22.11.2011
Lokacija : Osijek

lega2cv... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: lega2cv...   lega2cv... - Page 2 Emptyuto stu 22, 2011 11:52 am

...
[Vrh] Go down
Sponsored content





lega2cv... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: lega2cv...   lega2cv... - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
lega2cv...
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila :: PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA-
Forum(o)Bir: