Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila

Citroen Outlaws Forum
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 spaček-mehanika

Go down 
+3
vlado44
HYpic
castor
7 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
vlado44

vlado44


Broj postova : 137
Join date : 16.09.2010

spaček-mehanika - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: spaček-mehanika   spaček-mehanika - Page 2 Emptyned tra 10, 2011 3:59 pm

Hvala na odgovorima. Pronašao sam broj. Bio je prekriven slojem prašine, blata, masti.... Temeljito čiščenje i sad se broj vidi. Ispred i iza broja se nalazi ukucan logo od citroena Pa pretpostvaljam da je to original, odnosno da nije kućna radinost pitanju. Čujemo se....
[Vrh] Go down
vlado44

vlado44


Broj postova : 137
Join date : 16.09.2010

spaček-mehanika - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: spaček-mehanika   spaček-mehanika - Page 2 Emptysri ruj 28, 2011 10:57 am

Dečki, mogu li staviti "INA LHM Fluid" specifikacije - Peugot-Citröen-Talbot B 71 2710 INA N 22-110 u kočioni sustav ili moram nabaviti iz Cassisa, Henka i sl.? Dakle, naprijed su diskovi....

p.s. Desna prednja mi je 35-40% jača od lijeve i nakon ozračivanja. Molim prijedloge u čemu bi još mogao biti problem....

Hvala unaprijed !
[Vrh] Go down
bluesberry
Admin
bluesberry


Broj postova : 424
Join date : 03.02.2008
Age : 45
Lokacija : ZG/DA

spaček-mehanika - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: spaček-mehanika   spaček-mehanika - Page 2 Emptysri ruj 28, 2011 7:10 pm

naravno da može INA, a kod kočnica pogledaj u kakvom su ti stanju pločica, ak su ok onda nešto nije nejasjajnije s čeljustima!
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/powerpoptheband
Deda
Admin
Deda


Broj postova : 162
Join date : 04.02.2008

spaček-mehanika - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: spaček-mehanika   spaček-mehanika - Page 2 Emptyčet ruj 29, 2011 5:45 am

Nema veze ploćice,moraju držat jednako taman da su do željeza.Prvo skini te ploćoce i stiskaj koćnicu da vidiš jel ti kojim slićaju štekaju klipovi u čeljustima,ako idu bez problema nutra van,onda nije dovoljno odzraćena,tj ta koja ne koči dovoljno ima zraka.Muka je odzraćit sistem jer su lajtunzi jako tanki i slab je protok ulja,pa zrak teško izlazi van,treba bit uporan.
[Vrh] Go down
vlado44

vlado44


Broj postova : 137
Join date : 16.09.2010

spaček-mehanika - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: spaček-mehanika   spaček-mehanika - Page 2 Emptyčet ruj 13, 2012 5:59 am

Pozdrav ekipi. Ma zanima me ako netko ima kontakt podatke od g. Davora Gabrića iz BG-a. Naletio sam jučer na jednu sliku spačeka (žutog) koji je restauriran 2005-2006. Neodoljivo podsjeća na moga kojega sam 2010 kupio od Marka. Čisto me zanima kratka povijest toga autića, ništa drugo... Stavio bih i sliku gore ali mi administrator mreže u firmi ne da "izlaz" pa ću probati sa linkom: http://www.citroenclub.hr/index_galerije.php

Unaprijed zahvaljujem na svim informacijama !
[Vrh] Go down
bluesberry
Admin
bluesberry


Broj postova : 424
Join date : 03.02.2008
Age : 45
Lokacija : ZG/DA

spaček-mehanika - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: spaček-mehanika   spaček-mehanika - Page 2 Emptypon lis 01, 2012 7:54 pm

hahaha krivi forum linkaš pa nema slike Wink pošaljem ti ja Davorov broj na mob king
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/powerpoptheband
Sponsored content





spaček-mehanika - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: spaček-mehanika   spaček-mehanika - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
spaček-mehanika
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila :: GARAŽE :: A-SERIJA GARAŽA-
Forum(o)Bir: