Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila

Citroen Outlaws Forum
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 C3 dodatno jamstvo - koliko košta i što obuhvaća

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
mmirann




Broj postova : 9
Join date : 23.07.2008
Age : 42
Lokacija : Knin

C3 dodatno jamstvo - koliko košta i što obuhvaća Empty
PostajNaslov: C3 dodatno jamstvo - koliko košta i što obuhvaća   C3 dodatno jamstvo - koliko košta i što obuhvaća Emptyuto stu 18, 2008 4:19 pm

evo pošto sam prije par mjeseci kupio C3 a danas u onom auto prilogu u večernjem listu pročitao u obmanama što se tiče dodatnog jamstva, zanima me zna li netko nešto detaljnije o tome.

pri kupnji auta prodavač mi je spomenuo da jamstvo od 2 godine mogu produžiti za još tri (naravno, uz doplatu) ali me to i nije pretjerano zanimalo jer to produženje jamstva mogu realizirati do isteka redovitog, dakle 2 godine.

ali eto, sjetio sam se toga pa da pitam upućene Smile
[Vrh] Go down
Deda_
Admin
Deda_


Broj postova : 838
Join date : 03.02.2008

C3 dodatno jamstvo - koliko košta i što obuhvaća Empty
PostajNaslov: Re: C3 dodatno jamstvo - koliko košta i što obuhvaća   C3 dodatno jamstvo - koliko košta i što obuhvaća Emptyuto stu 18, 2008 4:30 pm

Sve si napisao,nema drugaćije verzije!
[Vrh] Go down
dudum

dudum


Broj postova : 44
Join date : 26.02.2008
Age : 47
Lokacija : Gornji grad, Siget, Sesvete (samo garaža)

C3 dodatno jamstvo - koliko košta i što obuhvaća Empty
PostajNaslov: Re: C3 dodatno jamstvo - koliko košta i što obuhvaća   C3 dodatno jamstvo - koliko košta i što obuhvaća Emptyčet pro 04, 2008 1:12 am

mmirann je napisao/la:
pri kupnji auta prodavač mi je spomenuo da jamstvo od 2 godine mogu produžiti za još tri (naravno, uz doplatu) ali me to i nije pretjerano zanimalo jer to produženje jamstva mogu realizirati do isteka redovitog, dakle 2 godine.

pokriva sve kao i osnovno jamstvo!.. u prva tri mjeseca od kupnje vozila imaš 10% popusta..
[Vrh] Go down
http://www.cib-commerce.hr
Sponsored content





C3 dodatno jamstvo - koliko košta i što obuhvaća Empty
PostajNaslov: Re: C3 dodatno jamstvo - koliko košta i što obuhvaća   C3 dodatno jamstvo - koliko košta i što obuhvaća Empty

[Vrh] Go down
 
C3 dodatno jamstvo - koliko košta i što obuhvaća
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» pozdrav svima koliko vas ima!!!!
» pozdrrrrrrrrrrr svima koliko vas ima

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila :: GARAŽE :: NOVI CITROENI :: C1, C2, C3, PLURIEL GARAŽA-
Forum(o)Bir: