Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila

Citroen Outlaws Forum
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Potraga za novi servisom!

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
mrfloyd




Broj postova : 23
Join date : 18.08.2008

Potraga za novi servisom! Empty
PostajNaslov: Potraga za novi servisom!   Potraga za novi servisom! Emptyuto stu 25, 2008 3:22 pm

U potrazi sam za novim servisom, nedobra iskustva sa CIB Commercom u Velikoj Mlaki i vidim da se u dobrom kontekstu spominje:
CS ZAGREB

Adresa: Tratinska cesta 32, Zagreb

Telefoni: 01/ 3821 909

Da li još netko osim jednog člana koji ga je spominjao pozitvno!?

Hvala!
[Vrh] Go down
BiXic
Moderator
BiXic


Broj postova : 699
Join date : 03.02.2008

Potraga za novi servisom! Empty
PostajNaslov: Re: Potraga za novi servisom!   Potraga za novi servisom! Emptyuto stu 25, 2008 3:27 pm

CS ZAGREB je jedan od starijih zagrebačkih C servisa, ali kao i svugdje drugdje sve ovisi na kakvog se majstora namjeriš...
[Vrh] Go down
mrfloyd




Broj postova : 23
Join date : 18.08.2008

Potraga za novi servisom! Empty
PostajNaslov: Re: Potraga za novi servisom!   Potraga za novi servisom! Emptyuto stu 25, 2008 10:58 pm

a gle u CIBu svaki put potrefim na nekog balonju, svaka čast , ali nemaš ti stari iskustva nikakvog, po serv. knjižici se mjenja to i to i ćao. Za svako extra moje pitanje odgovor je "Spojit ćemo na računalo" sadomazo
[Vrh] Go down
dudum

dudum


Broj postova : 44
Join date : 26.02.2008
Age : 47
Lokacija : Gornji grad, Siget, Sesvete (samo garaža)

Potraga za novi servisom! Empty
PostajNaslov: Re: Potraga za novi servisom!   Potraga za novi servisom! Emptyčet pro 04, 2008 1:14 am

mrfloyd je napisao/la:
a gle u CIBu svaki put potrefim na nekog balonju, svaka čast , ali nemaš ti stari iskustva nikakvog, po serv. knjižici se mjenja to i to i ćao. Za svako extra moje pitanje odgovor je "Spojit ćemo na računalo" sadomazo

Nažalost to i je tako.. Jer isti ti ili rade sa iskustvom ili traže odgovor od CH. . Nemali broj puta sam se uvjerio u kočnice od strane CH.. I onda servis nije dobar..Dečki mogu biti neljubazni nepažljivi.. ali večina njih u cib-u ima iskustva..
[Vrh] Go down
http://www.cib-commerce.hr
Cresho




Broj postova : 2
Join date : 02.02.2009

Potraga za novi servisom! Empty
PostajNaslov: Re: Potraga za novi servisom!   Potraga za novi servisom! Emptypon vel 02, 2009 3:07 pm

mrfloyd je napisao/la:
U potrazi sam za novim servisom, nedobra iskustva sa CIB Commercom u Velikoj Mlaki i vidim da se u dobrom kontekstu spominje:
CS ZAGREB

Adresa: Tratinska cesta 32, Zagreb

Telefoni: 01/ 3821 909

Da li još netko osim jednog člana koji ga je spominjao pozitvno!?

Hvala!

"Auto Peba" u Svetoj Nedjelji je stvarno pouzdan, a i to je koliko ja znam najveci distributer Citroena i HR.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Potraga za novi servisom! Empty
PostajNaslov: Re: Potraga za novi servisom!   Potraga za novi servisom! Empty

[Vrh] Go down
 
Potraga za novi servisom!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» "Novi" XM :)
» NOVI PROJEKAT
» bora (novi sad)
» Novi - stari

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila :: GARAŽE :: NOVI CITROENI :: C1, C2, C3, PLURIEL GARAŽA-
Forum(o)Bir: