Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila

Citroen Outlaws Forum
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 osvjetljenje komandi ventilacije

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
antoniyx




Broj postova : 26
Join date : 11.12.2008

osvjetljenje komandi ventilacije Empty
PostajNaslov: osvjetljenje komandi ventilacije   osvjetljenje komandi ventilacije Emptysub sij 10, 2009 8:26 pm

Radi se o cacinoj xantiji iz 93. Riknilo mu osvjetljenje i sad ja to moran rjesiti.
Pokusava san ali nikako nemogu sve to rastaviti. Skinija san onu prvu plastiku kosa ide oko svega toga, ali onda nikako nemogu naci sto di i kako (sve je nepomicno i nigdi vidu nemogu naci).
Ja bi bija zahvalan ako bi mi neko zna objasniti kako doci do tih lampica.

Evo i slikica da znate na sto mislin:
osvjetljenje komandi ventilacije 338464096964c40f3390th
[Vrh] Go down
Deda_
Admin
Deda_


Broj postova : 838
Join date : 03.02.2008

osvjetljenje komandi ventilacije Empty
PostajNaslov: Re: osvjetljenje komandi ventilacije   osvjetljenje komandi ventilacije Emptysub sij 10, 2009 9:05 pm

Odi se logiraj na citroen forum srbije,tamo su dečki to sve već skidali i detaljno ti je objašnjeno
[Vrh] Go down
Lakii

Lakii


Broj postova : 284
Join date : 23.02.2008
Age : 41
Lokacija : Rijeka

osvjetljenje komandi ventilacije Empty
PostajNaslov: Re: osvjetljenje komandi ventilacije   osvjetljenje komandi ventilacije Emptyned sij 11, 2009 11:42 am

Hm, na slici je Xantia 2. serije...

Moras skinuti pepeljaru i onda izvuci onu ukrasnu plastiku sto ide okolo komandi. Kad to maknes ces vidjeti 4 vide koje drze komande...
[Vrh] Go down
antoniyx




Broj postova : 26
Join date : 11.12.2008

osvjetljenje komandi ventilacije Empty
PostajNaslov: Re: osvjetljenje komandi ventilacije   osvjetljenje komandi ventilacije Emptyned sij 11, 2009 2:08 pm

Lakii je napisao/la:
Hm, na slici je Xantia 2. serije...

slika je simbolicna, to san skinija s interneta
[Vrh] Go down
antoniyx




Broj postova : 26
Join date : 11.12.2008

osvjetljenje komandi ventilacije Empty
PostajNaslov: Re: osvjetljenje komandi ventilacije   osvjetljenje komandi ventilacije Emptysub sij 24, 2009 9:51 pm

Stvar napravljena! hellyeah
Evo kako san ja to napravija, pa ako neko bude triba radit da zna.
Izvadija san pepeljaru i odvida onu ukrasnu plastiku sto ide oko komandi. Odvida one 4 vide i malo izvuka komande. onda je tribalo odvojiti prednju plastiku na tim komandama i prije toga skiniti one 4 rucice za grijanje, ventilaciju... Ispod te plastike su 2 male zaruljice.
Very Happy
[Vrh] Go down
Sponsored content





osvjetljenje komandi ventilacije Empty
PostajNaslov: Re: osvjetljenje komandi ventilacije   osvjetljenje komandi ventilacije Empty

[Vrh] Go down
 
osvjetljenje komandi ventilacije
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila :: GARAŽE :: NOVI CITROENI :: XANTIA GARAŽA-
Forum(o)Bir: