Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila

Citroen Outlaws Forum
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 halo kaj se dogadja

Go down 
+3
Lakii
spackarica
tihi 2cv
7 posters
Autor/icaPoruka
tihi 2cv




Broj postova : 22
Join date : 07.02.2008

halo kaj se dogadja Empty
PostajNaslov: halo kaj se dogadja   halo kaj se dogadja Emptyned vel 08, 2009 5:39 pm

kaj se to dogadja s ovim forumom,kaj je to postal plavi oglas forum,neki novi likovi. prodaju se felge i pizdarije,kaj mogu i ja stavit dijelove od alfe i da se malo izreklamiram da idem u itliju i da nosim dijelove. svaki dan sve manje ljudi,gdje ste svi jebote??? scratch
[Vrh] Go down
spackarica
Admin
spackarica


Broj postova : 2577
Join date : 01.02.2008
Age : 44
Lokacija : Zagreb

halo kaj se dogadja Empty
PostajNaslov: Re: halo kaj se dogadja   halo kaj se dogadja Emptypon vel 09, 2009 7:24 am

tihi, kaj te muči?

nisam skontala da ima oglasa za nekaj kaj nije citrać Smile...
napiši nam koji vic ili stavi neku fotku maličkog u spaku...
[Vrh] Go down
http://www.happyhoop.hr/
Lakii

Lakii


Broj postova : 284
Join date : 23.02.2008
Age : 40
Lokacija : Rijeka

halo kaj se dogadja Empty
PostajNaslov: Re: halo kaj se dogadja   halo kaj se dogadja Emptypon vel 09, 2009 5:20 pm

Ali ima pravo!
Nema kvalitetnih rasprava, cak je i pitanja malo a o kakvim projektima i restauracijama da i ne govorimo! E sad, to bi bilo po meni ok kada bi to bilo zbog tog sto se nasi auti ne kvare. Ali vecina novih clanova stavi oglas za prodaju auta ili dijelova i onda nastanu!
[Vrh] Go down
Deda_
Admin
Deda_


Broj postova : 838
Join date : 03.02.2008

halo kaj se dogadja Empty
PostajNaslov: Re: halo kaj se dogadja   halo kaj se dogadja Emptypon vel 09, 2009 5:51 pm

Mislim da trenutno citro scena kod nas spava.Kolko znam skoro nitko ništa ne uređuje i ne restaurira.Picekica jedino sad uređuje Spaka,ja sam sa svojim Amijem već 4 mjeseca stao,jer sam u međuvremenu nabavio Visu na kojoj nisam skoro ništa imao za raditi i nemam vremena, a zima je pa mi se neda.
[Vrh] Go down
Lakii

Lakii


Broj postova : 284
Join date : 23.02.2008
Age : 40
Lokacija : Rijeka

halo kaj se dogadja Empty
PostajNaslov: Re: halo kaj se dogadja   halo kaj se dogadja Emptypon vel 09, 2009 5:55 pm

Znaci, zimski san!
[Vrh] Go down
medeni

medeni


Broj postova : 276
Join date : 26.08.2008
Age : 52
Lokacija : selo

halo kaj se dogadja Empty
PostajNaslov: Re: halo kaj se dogadja   halo kaj se dogadja Emptypon vel 09, 2009 6:50 pm

Kriza je sa spacekistima, ovih s novijim autima je sve vise i vise Tihi pokreni nesto pocni nesto praviti ili stavi oglas da prodajes 2CV pa da malo zivnemo, moj je u garazi a ja u balunu, sutra cu ga provozati ako bude lipo vrime, moram do elektricara jer mi izgara osigurac od kontakt lampica.
[Vrh] Go down
HYpic
Admin
HYpic


Broj postova : 1516
Join date : 01.02.2008

halo kaj se dogadja Empty
PostajNaslov: Re: halo kaj se dogadja   halo kaj se dogadja Emptypon vel 09, 2009 7:28 pm

Wink pa već hrpu puta sam dobio pitanja kaj se događa zakaj ljudi ne pišu itd e pa to pitanje treba svatko sebi postaviti pa tek onda nekom drugom...
na ovom forumu nema dežurnih niti službenih ili neslužbenih piskarala svatko piše kolko želi i gotovo što želi od općedruštvenih do stručnih tematika tak da je malo deplasirano pitati zakaj se ne piše ili ak se nekaj i piše zakaj se to piše...

prema tome zato se ne zamaramo i postavljamo pitanje zakaj se ne piše tak je kak je ko voli nek piše ko voli nek čita a ko niš od navedenog ko mu je kriv...

kaj se tiće stavljanja oglasa meni osobno ne smeta niti jedan oglas koji je god vezan uz citroene a vjerujem da djelim mišljenje i ostalih admina a za stalnije forumaše me nebi smetalo da daju oglas i ženidba udaja prodaja zdravog bubrega ili bilo kaj drugo paće čak sam više puta razmišljao da nebi bilo loše ni neka razmjena informacija ko se čime bavi i di dela jel više puta trebamo neke stvari iz vancitroenovskog životu a mogu koristiti svima na neki naćin...

flower peace...


Zadnja promjena: HYpic; pon vel 09, 2009 7:31 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Deda_
Admin
Deda_


Broj postova : 838
Join date : 03.02.2008

halo kaj se dogadja Empty
PostajNaslov: Re: halo kaj se dogadja   halo kaj se dogadja Emptypon vel 09, 2009 7:30 pm

Ja se sa Visom vozim skoro svaki dan i to poslovno,po cijeloj Hrvatskoj,neda mi se sa Berlingom,ako mi se ne žuri.I svugdje pljeni pažnju,mislim Visa.
[Vrh] Go down
spackarica
Admin
spackarica


Broj postova : 2577
Join date : 01.02.2008
Age : 44
Lokacija : Zagreb

halo kaj se dogadja Empty
PostajNaslov: Re: halo kaj se dogadja   halo kaj se dogadja Emptyuto vel 10, 2009 7:48 am

mene, eto čudom čudi ljudska težnja za gotovim stvarima. svi oni koji dolaze na ovaj forum imaju, daklem, i prstiće i tipkovnice.
imaju i glavu i misli i neke uspomene i doživljaje.
a kad se to sve spoji, onda nastaje nova tema, novi post... uglavnom, nešto novo.

ima članova koji vole pisati i više ili manje doprinesu ovom forumu. i to je super. ima onih koji samo čitaju. i to je super.
ali me nervira kada netko ne piše uopće, pa se onda buni zašto drugi ne pišu.

zima je, imamo svoje poslove, fakultete i u krajnjem slučaju neki život koji nije vezan isključivo uz citroene.

sad će proljeće, izletići, drndanja po cesticama, što sa sobom nosi i fotkice i zezanciju i pričice.

a za ozbiljne citro teme, mehaničke i ine se treba pobrinuti. ili posjetiti neki drugo forum - izbora svakako ima.

mi ne želimo biti niti najbolji, niti najveći citro forum u regiji/na svijetu.
želimo jednostavno biti citroen forum.
otvoren za gotovo sve, bez forsiranja, bez presinga.

pa eto, dragi moji. tko želi nove teme neka piše. ako imate dobru ideju a niste baš na ''ti'' sa riječima, pošaljite pp pa ćemo vidjeti što se može.

i čekajmo proljeće. pa da virtualno pređe u stvarno druženje, što je - složit ćete se - ipak bolje Smile
[Vrh] Go down
http://www.happyhoop.hr/
HYpic
Admin
HYpic


Broj postova : 1516
Join date : 01.02.2008

halo kaj se dogadja Empty
PostajNaslov: Re: halo kaj se dogadja   halo kaj se dogadja Emptyuto vel 10, 2009 7:54 am

Very Happy pametno zboriš djevojko...
[Vrh] Go down
spackarica
Admin
spackarica


Broj postova : 2577
Join date : 01.02.2008
Age : 44
Lokacija : Zagreb

halo kaj se dogadja Empty
PostajNaslov: Re: halo kaj se dogadja   halo kaj se dogadja Emptyuto vel 10, 2009 8:13 am

uvijek Very Happy
[Vrh] Go down
http://www.happyhoop.hr/
Deda_
Admin
Deda_


Broj postova : 838
Join date : 03.02.2008

halo kaj se dogadja Empty
PostajNaslov: Re: halo kaj se dogadja   halo kaj se dogadja Emptyuto vel 10, 2009 3:24 pm

gle
[Vrh] Go down
tihi 2cv




Broj postova : 22
Join date : 07.02.2008

halo kaj se dogadja Empty
PostajNaslov: Re: halo kaj se dogadja   halo kaj se dogadja Emptyned vel 15, 2009 4:03 pm

jesam vas ! htio sam vidjeti malo reakciju. nista zlonamjerno,vise onak bez veze. dodjem na forum a nigdje kvalitetne teme samo neke prodaje felgi itd. i eto napisah to kaj napisah i sad kad vidim da se ne spava,to mi je drago. Very Happy
[Vrh] Go down
charliee

charliee


Broj postova : 539
Join date : 01.02.2008

halo kaj se dogadja Empty
PostajNaslov: Re: halo kaj se dogadja   halo kaj se dogadja Emptyned vel 15, 2009 4:18 pm

tihi 2cv je napisao/la:
jesam vas ! htio sam vidjeti malo reakciju. nista zlonamjerno,vise onak bez veze. dodjem na forum a nigdje kvalitetne teme samo neke prodaje felgi itd. i eto napisah to kaj napisah i sad kad vidim da se ne spava,to mi je drago. Very Happy


manje filozofije, plati pivu !!!





pifski
[Vrh] Go down
HYpic
Admin
HYpic


Broj postova : 1516
Join date : 01.02.2008

halo kaj se dogadja Empty
PostajNaslov: Re: halo kaj se dogadja   halo kaj se dogadja Emptypon vel 16, 2009 7:40 am

charliee je napisao/la:
tihi 2cv je napisao/la:
jesam vas ! htio sam vidjeti malo reakciju. nista zlonamjerno,vise onak bez veze. dodjem na forum a nigdje kvalitetne teme samo neke prodaje felgi itd. i eto napisah to kaj napisah i sad kad vidim da se ne spava,to mi je drago. Very Happy


manje filozofije, plati pivu !!!





pifski


Very Happy i to već ovu srijedu...
[Vrh] Go down
Sponsored content





halo kaj se dogadja Empty
PostajNaslov: Re: halo kaj se dogadja   halo kaj se dogadja Empty

[Vrh] Go down
 
halo kaj se dogadja
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila :: OFF TOPIC-
Forum(o)Bir: