Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila

Citroen Outlaws Forum
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 insektoidno pitanje!

Go down 
+4
clouseau
HYpic
spackarica
mrfloyd
8 posters
Autor/icaPoruka
mrfloyd




Broj postova : 23
Join date : 18.08.2008

insektoidno pitanje! Empty
PostajNaslov: insektoidno pitanje!   insektoidno pitanje! Emptyuto srp 07, 2009 3:44 pm

preporuka za skidanje zakeljenih mušica i ostalih buba sa:
šajbe
haube
maske
i
branika

kako o kako a da ne trljam ko konj dok ga perem i da me ne zaje..u pri kupnji nekog sredstva??

hvala na odgovorima!?
znam da zvuči pitanje malo kao da neki geek ga postavlja, ali šta je tu je! proučavateljski
[Vrh] Go down
spackarica
Admin
spackarica


Broj postova : 2577
Join date : 01.02.2008
Age : 44
Lokacija : Zagreb

insektoidno pitanje! Empty
PostajNaslov: Re: insektoidno pitanje!   insektoidno pitanje! Emptyuto srp 07, 2009 6:12 pm

dobro namoči prije ribanja Smile
meni pomaže Wink
[Vrh] Go down
http://www.happyhoop.hr/
HYpic
Admin
HYpic


Broj postova : 1516
Join date : 01.02.2008

insektoidno pitanje! Empty
PostajNaslov: Re: insektoidno pitanje!   insektoidno pitanje! Emptyuto srp 07, 2009 7:21 pm

lol! ha ha spacka super si čovjek vjerojatno skuplja mušice s dvije bulje a ti sa spakom s pet banki vjerojatno jedva da se i ozljede na tvojoj šajbi...
[Vrh] Go down
spackarica
Admin
spackarica


Broj postova : 2577
Join date : 01.02.2008
Age : 44
Lokacija : Zagreb

insektoidno pitanje! Empty
PostajNaslov: Re: insektoidno pitanje!   insektoidno pitanje! Emptysri srp 08, 2009 7:14 am

ajdeajde hypiče, znali smo mi i stotku potegnut, Smile pa sad ne znam da li je tolika razlika u zakeljavanju insektića na 100 ili 200 Smile
[Vrh] Go down
http://www.happyhoop.hr/
clouseau

clouseau


Broj postova : 288
Join date : 03.02.2008
Age : 61
Lokacija : Magna villa Vereucha

insektoidno pitanje! Empty
PostajNaslov: Re: insektoidno pitanje!   insektoidno pitanje! Emptysri srp 08, 2009 9:01 am

Na spaku se bube kelje 3x više nego na nove tutače kad ima liniju ko kutija za cipele. Jednom prilikom vozio sam se predveče kad hruštevi krenu letit i to je bila strava kak je lupalo po spakovoj okomitoj šajbi, jedva su brisači mogli obrisat drob kad se hrušt razvali na šajbi. S druge strane spakove okomite linije dobro pomažu kod leda. Meni čišćenje buba ide sa običnim šamponom za pranje auta al koristim toplu vodu i prvo naravno sve dobro natopim vodovom da se malo otpusti. Vidio sam u praonici da su mi jednom prvo našpricali s nekim vragom po tim dijelovima koji su puni buba i to ih valda malo razmekša prije nego se ide prat kefom spužvom ili čime već
[Vrh] Go down
raindogs

raindogs


Broj postova : 228
Join date : 05.02.2008

insektoidno pitanje! Empty
PostajNaslov: Re: insektoidno pitanje!   insektoidno pitanje! Emptysri srp 08, 2009 11:49 am

HYpic je napisao/la:
lol! ha ha spacka super si čovjek vjerojatno skuplja mušice s dvije bulje a ti sa spakom s pet banki vjerojatno jedva da se i ozljede na tvojoj šajbi...

Možda se kelje na zadnju šajbu ove kaj ga prestižu... lol!
[Vrh] Go down
Deda_
Admin
Deda_


Broj postova : 838
Join date : 03.02.2008

insektoidno pitanje! Empty
PostajNaslov: Re: insektoidno pitanje!   insektoidno pitanje! Emptysri srp 08, 2009 11:49 am

Treba auto navrijeme prati,a ne čekati da se fleke zapeku od sunca.
[Vrh] Go down
HYpic
Admin
HYpic


Broj postova : 1516
Join date : 01.02.2008

insektoidno pitanje! Empty
PostajNaslov: Re: insektoidno pitanje!   insektoidno pitanje! Emptysri srp 08, 2009 11:50 am

ma ima neka sredstva od mafre kao dobra su Very Happy ali ko još pere aute? treba štedit vodu eventualno kad se tog malo nakupi sa špahtlom potegnut...
[Vrh] Go down
HYpic
Admin
HYpic


Broj postova : 1516
Join date : 01.02.2008

insektoidno pitanje! Empty
PostajNaslov: Re: insektoidno pitanje!   insektoidno pitanje! Emptysri srp 08, 2009 11:52 am

raindogs je napisao/la:
HYpic je napisao/la:
lol! ha ha spacka super si čovjek vjerojatno skuplja mušice s dvije bulje a ti sa spakom s pet banki vjerojatno jedva da se i ozljede na tvojoj šajbi...

Možda se kelje na zadnju šajbu ove kaj ga prestižu... lol!

lol! he he gade ismijavaš se našim opakim kolima kak ti to riješavaš ti ih skupljaš s tri bulje?...
[Vrh] Go down
HYpic
Admin
HYpic


Broj postova : 1516
Join date : 01.02.2008

insektoidno pitanje! Empty
PostajNaslov: Re: insektoidno pitanje!   insektoidno pitanje! Emptysri srp 08, 2009 11:53 am

Deda_ je napisao/la:
Treba auto navrijeme prati,a ne čekati da se fleke zapeku od sunca.

Very Happy kaže deda boris koji kad mu se zmaže auto jednostavno ga prefarba...
[Vrh] Go down
raindogs

raindogs


Broj postova : 228
Join date : 05.02.2008

insektoidno pitanje! Empty
PostajNaslov: Re: insektoidno pitanje!   insektoidno pitanje! Emptysri srp 08, 2009 12:10 pm

HYpic je napisao/la:
raindogs je napisao/la:
HYpic je napisao/la:
lol! ha ha spacka super si čovjek vjerojatno skuplja mušice s dvije bulje a ti sa spakom s pet banki vjerojatno jedva da se i ozljede na tvojoj šajbi...

Možda se kelje na zadnju šajbu ove kaj ga prestižu... lol!

lol! he he gade ismijavaš se našim opakim kolima kak ti to riješavaš ti ih skupljaš s tri bulje?...

Ja 3x na noč stanem na benzinsku oprat vizir a 1x tankat... :cuger: superhirou
[Vrh] Go down
Deda_
Admin
Deda_


Broj postova : 838
Join date : 03.02.2008

insektoidno pitanje! Empty
PostajNaslov: Re: insektoidno pitanje!   insektoidno pitanje! Emptysri srp 08, 2009 12:38 pm

Šmirgl je najbolje sredstvo za skidanje štrik smijavi jihihihihi
[Vrh] Go down
charliee

charliee


Broj postova : 539
Join date : 01.02.2008

insektoidno pitanje! Empty
PostajNaslov: Re: insektoidno pitanje!   insektoidno pitanje! Emptysri srp 08, 2009 5:21 pm

e a kad smo kod faune, ja imam kveščn vezan uz floru - naime na mog friškolakiranog ljubavnog spaka jedan se bor usudio hititi dve - tri velike kaplje smole... kak se to riješi?!?


Spackarica
[Vrh] Go down
Deda_
Admin
Deda_


Broj postova : 838
Join date : 03.02.2008

insektoidno pitanje! Empty
PostajNaslov: Re: insektoidno pitanje!   insektoidno pitanje! Emptysri srp 08, 2009 5:41 pm

Nitro
[Vrh] Go down
nerujuveljudi

nerujuveljudi


Broj postova : 148
Join date : 02.02.2008
Age : 58
Lokacija : ČERVAR-KNEŽIJA

insektoidno pitanje! Empty
PostajNaslov: Re: insektoidno pitanje!   insektoidno pitanje! Emptysri srp 08, 2009 8:30 pm

Citro! jezikoplaz robi
[Vrh] Go down
raindogs

raindogs


Broj postova : 228
Join date : 05.02.2008

insektoidno pitanje! Empty
PostajNaslov: Re: insektoidno pitanje!   insektoidno pitanje! Emptyčet srp 09, 2009 5:46 am

charliee je napisao/la:
e a kad smo kod faune, ja imam kveščn vezan uz floru - naime na mog friškolakiranog ljubavnog spaka jedan se bor usudio hititi dve - tri velike kaplje smole... kak se to riješi?!?


Spackarica

pilica
[Vrh] Go down
Sponsored content





insektoidno pitanje! Empty
PostajNaslov: Re: insektoidno pitanje!   insektoidno pitanje! Empty

[Vrh] Go down
 
insektoidno pitanje!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» daljinsko centralno zakljucavanje
» pitanje pitanje
» pitanje za xm-a
» citro majstori
» Pitanje...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila :: OFF TOPIC-
Forum(o)Bir: