Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila

Citroen Outlaws Forum
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Sve i svašta

Go down 
+15
turBina
nerujuveljudi
SAHARA 4X4 3:40
specijalista
yavanna
Lakii
bora2cv
bora
BiXic
HYpic
spackarica
Deda_
lega2cv
ibralic
DaffyDuck
19 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
DaffyDuck
Admin
DaffyDuck


Broj postova : 1603
Join date : 01.02.2008
Age : 41
Lokacija : Zg - Zp

Sve i svašta - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta   Sve i svašta - Page 3 Emptypet stu 05, 2010 5:33 pm

Deda_ je napisao/la:
Nemojte vi meni,ja jako volem citrače,ali i dalje tvrdim da je SM sramota konstrukcije i mehanike,onak nismo mi u bivšoj Yugi radili transportere za kuruzu i šoder kak su francuzi napravili taj auto.Samo kad mu pogledam pod haubu odma mi je dosta.Ne zbog kompliciranosti nego kako su primitivno i neprimjereno sve napravili u takvoj klasi auta,koji je svojim dizajnom i dan danas nenadmašan.To je moje mišljenje i niko me neće ubjediti u suprotno,a sad ne mora se niko s menom složiti.i

Ma kužim ja kaj ti hoćeš reći, ali isto tako ostajem i pri svojem - da nije takvih automobila bilo (ma kako nesavršeni u detaljima bili) ne bi bilo ni napretka, a i SM-a se uz pozamašnu svotu novca može dovesti u red, tj. da bude bolji no što je bio kad je proizveden..

BTW, forum i služi za rasprave tako da neslaganje u stavovima je i više nego dobrodošlo anđelekkk
[Vrh] Go down
http://www.citroenklub.hr
 
Sve i svašta
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Neformalno društvo ljubitelja Citroenovih vozila :: GARAŽE :: DS, ID, SM GARAŽA-
Forum(o)Bir: